امید برای COVID-19 واکسن ممکن است در اجرای این کارگران خط مقدم’ رگ

در گوشه ای از یک COVID-19 بخش در سائو پائولو, برزیل یک زن تمیز کردن دهان یک بیمار انتوبه حمل فوق العاده ای امید برای تقریبا همه ما است. لغزش یک دهانشویه خیس برس به یک زن مسن را به دهان, شخصی, روزانه, ریسک, دندانپزشک, Denise Abranches چیزی بیش از شجاعت در او رگ.

Abranches بود که برای اولین بار از یک انتظار 5,000 برزیل کلیدی کارگران در سیستم بهداشت و درمان برای دریافت یک محاکمه coronavirus واکسن از دانشگاه آکسفورد و چند ملیتی داروسازی AstraZeneca همراه با داوطلبان در انگلستان و آفریقای جنوبی است.

در سراسر شهر تقريبا پزشکان مانند او را ثبت نام در فاز 3 تست از واکسن را از اثر بخشی آنها به عنوان مبارزه با بیماری همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 2 میلیون برزیلی. و آن را فقط در آکسفورد آزمایش آن واکسن در این قریب به اتفاق انسان ظرف پتری. شرکت چینی Sinovac شروع محاکمات هفته گذشته در سائو پائولو و ما غول داروسازی فایزر برنامه ای برای انجام این کار به زودی آوردن یک مسابقه میان قدرت خود را به اثبات واکسن برای اولین بار.

این در حالی است که سازمان ملل اخم بیش از تامین امنیت دسترسی به یک واکسن بالقوه پیامدهای ژئوپولیتیک معنی هیچ چیز در این بخش است. “به داوطلب یک عمل عشق به کمک کمی از خود به مردم گفت:” Abranches. مانند بسیاری از بهداشت و درمان کارگران او را از خانواده اش جدا برای سال برزیل را همه گیر به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس و اغلب موفق به نگه داشتن به اشک های که در مورد خواسته این عزیزان او از دست رفته است.

“تنهایی بیشتر از بیمارانی که درد و رنج” او گفت که اگر به بررسی خود تنهایی. “بودن در اینجا برای کل دوره دیدن بیماران مرگ — اغلب بدون خداحافظی با خانواده خود را — که نقل مکان کرد و ما همه در اینجا. من تا حد زیادی می خواست برای کمک به, و آزمایش واکسن نیاز مردم مانند ما در معرض خطر آلودگی است.”

به عنوان یک دندانپزشک در بیمارستان سائو پائولو روز خود را صرف غوطه ور در بزاق آلوده قرار می دهد که او در میان بالاترین خطر افراد است که دادگاه می تواند را انتخاب کرده اند که او تزریق شد در اواخر ماه ژوئن. بسیاری از دیگران در او وارد شده و همچنین ثبت نام در این جهان حیاتی محاکمه.

همانطور که ما در تور خود را در زندگی روزمره زندگی و روش های صرفه جویی در — تراکئوستومی و خارج کردن لوله تراشه مشابه فقط در 30 دقیقه-کارکنان بیشتر آشکار آنها تا به حال این واکسن و تحمل روال چک و تست است که به دنبال. یکی در حال رفتن به دریافت واکسن آزمایشی این هفته است. دیگر فکر کردن در مورد آن است. رئیس خود استاد Flavia ماچادو گفت: او در مورد هزارم گیرنده.

روش های ایمنی در بخش سخت باقی می ماند. آنها نمی دانند با این حال اگر این واکسن کار می کند. و به دلیل آن است که یک دو سوکور بر روی هیچ یک نمی داند که آیا آنها تا به حال واکسن یا دارونما.

توسعه واکسن در پیچ و تاب سرعت’

پس از آن است که پس از پنج ماه از کاهش درد و رنج از جهان را به بدترین ضربه شهرستانها پزشکی کارگران از سائو پائولو در حال حاضر خواسته برای کمک به امید به بقیه جهان.

دانشمندان toiled برای ایجاد یک واکسن در زمان ثبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و حتی نامگذاری آن واکسن عملیات پیچ و تاب سرعت به عنوان آن را غرق 1.9 میلیارد دلار به این شرکت گزارش پروژه. اما پس از شدید مستندات کاهش ویروس گسترش در اروپا و پژوهشگران غربی نگاه بیشتر در صحرا به شدت آلوده جمعیت که در آن به آزمایش واکسن.

در برزیل, ویروس شایع است. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است بی اعتنا از تهدید حتی اگر او آن را قرارداد خود را. این کشور گزارش داد بیش از 50,000 جدید Covid-19 نفر در چند روز و هفته گذشته است. مقامات در اینجا باید به دنبال فرصت در بدبختی و مجاز, انگلیسی, چینی و شرکت های ایالات متحده به اجرای محاکمه در امیدوار است که برزیل ممکن است سریعتر محلی تولید نهایی واکسن. سریع تر جمعیت واکسینه هر چه زودتر اقتصاد خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد.

Sinovac آزمایشی آغاز شد و هفته گذشته را با حال حاضر تعداد انگشت شماری از دریافت کنندگان در São Paulo سیستم بهداشت و درمان. و در عین حال غیر منتظره عوارض پدید آمده است-و نه از واکسن اما ژئوپولیتیک مسابقه برای آن است. کوچک حاشیه عصبانی برزیلی را برافراشته در رسانه های اجتماعی علیه “چین واکسن.” آنها بازتاب زودتر شعارهای منتقدان می گویند رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد این “چینی است. virus.”

“خدا به من کمک نمی واکسن ساخته شده توسط کسانی ساخته شده است که ویروس! #nothanks #chinesevaccineNO” می خواند یک کاربر توییتر پست در پرتغالی درباره Sinovac واکسن. “دوستان من آیا اجازه نمی دهد خودتان را به خوکچه هندی چینی دیکتاتوری و Doria (expletive)” می خواند دیگری با اشاره به سائو پائولو فرماندار جاو Doria با همان #chinesevaccineNO برچسب.

به عنوان یک نتیجه Sinovac پروژه توصیه می شود که همکاران خود در پنهان کردن هویت خود است. “این شماره یک نگرانی است” گفت: پیشرو اپیدمیولوژی و سر از Sinovac محاکمه Dr Esper Kallas. “برخی از افراد ممکن است واکنش عجیب در این روز به یک داوطلب شرکت کننده در یک واکسن است که مفهوم در یک شرکت چینی است.”

Kallas اضافه شده است که او را نمی بینیم واکسن جایگزین به عنوان چینی یا انگلیسی یا آمریکایی. “این انسان واکسن,” او گفت:. “ما نیاز به آنها را در دسترس برای مبارزه با این بیماری همه گیر در سراسر جهان است. و شاید راه حل نهایی نیست برای رفتن به یک واکسن اما ترکیبی از آنها است.”

تنها یکی از شرکت کنندگان در Sinovac محاکمه علنا صحبت کرده است تا کنون استفانی Texieira پورتو. یک دکتر جوان او بیش از حد بوده است جدا از خانواده برای پنج ماه گذشته و غبار هنگامی که او اشاره 90 ساله مادر بزرگ چه کسی او را دیده نمی شود.

او می گوید: او تنها دریافت نوع کلمات مورد تصمیم خود را برای شرکت در Sinovac دادگاه در رسانه های اجتماعی اما هشدار داده شد توسط دادگاه سازمان است که در آن می تواند متفاوت باشد. “آنها به من گفتند به معرض خودم بیش از حد سعی کنید به همه بگویید که چگونه این مطالعه خواهد بود. آن را بسیار عجیب و غریب همه آن. من نمی فهمم که چرا [برخی از] مردم نفرت چین است.”

او ساکت است به بحث در مورد نقش Bolsonaro و حامیان او را در دامن زدن به ضد چینی فصاحت و بلاغت است. “رئیس جمهور ما همه چیز را او می گوید مهم است و مردم او معتقد است. او می گوید … که این آنفولانزا. او گفت: چیزهای بد در مورد چین است. من ترجیح می دهم به بحث در مورد او.”

اگر موفق این دو واکسن در حال حاضر در جریان محاکمات باید به تولید انبوه واکسن به برزیل سریع تر است. AstraZeneca موافقت کرده است اجازه دهید به برزیل Fiocruz مرکز را واکسن به صورت محلی تولید مقادیر انبوه حتی قبل از محاکمه به پایان می رسد و Sinovac موافقت کرده است برای به اشتراک گذاری فن آوری های خود را با همکاران. برزیل موقت وزیر بهداشت به تازگی ابراز علاقه به خرید دوز از دارو که فایزر در حال توسعه بیش از حد هر چند که هنوز برای شروع trialing دارو در São Paulo است. این شرکت بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

برای Kallas بحث از یک مسابقه بین ملت ها و شرکت های بی ثمر حواس پرتی به جهانی کار در دست. “این یک تهدید برای همه ما و پیدا کردن مجموع یک راه حل این است که تنها راه برای رفتن است.”

پورتو موافقت کرد. قدرت های جهانی ممکن است “احساس آنها در یک مسابقه, اما, آن است که مشترک تلاش تا بشریت بازگشت به زندگی ما دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net