ماندن در منزل و اجتماعی فاصله در حال حاضر ضروری برای کنترل گسترش COVID-19. مسکن مناسب برای قرنطینه و جداسازی حیاتی هستند اما استرالیا شکسته مسکن سیستم ما را در معرض.

در حال حاضر تقریبا در هر استرالیایی را در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در شرایط مسکن خود را. برای بسیاری از صاحبان خانه های اقتصادی نگرانی است. آنها خطرناکی در بدهی پس از 20 سال رونق مسکن. مستاجرها بیشتر عدم قطعیت است.


ادامه مطلب: چرا مسکن اخراج باید معلق به دفاع از ما در برابر coronavirus


اما آن مردم را در سر می برند غیر رسمی و یا بدون مسکن در همه, که بیشتر در معرض. شلوغ مسکن در شرایط بد برای همه کارکنان تا حد زیادی از طریق افزایش خطرات ناشی از عفونت به عنوان دستورالعمل های WHO در بهداشت و مسکن به وضوح شناسایی.

افشای یک, افشای همه ما

خروج مردم برای زندگی شلوغ و نامناسب مسکن افزایش خطرات برای کل جامعه است. شهر سیدنی/AAP

افزایش خطر ابتلا به COVID-19 عفونت خواهد شد که اثرات در هر دو ساکنان کهنه خانه و بقیه جامعه. بهبود شرایط مسکن از مهمترین حاشیه رانده اعضای جامعه ما مهم است امنیت زیستی اندازه گیری.

تعداد استرالیایی که بی خانمان رشد به طور چشمگیری از 2011-2016. بزرگترین افزایش زندگی مردم به شدت در خانه به سر می برند.

داده ها: ABS سرشماری سال 2016سی سی توسط

این روند شامل یک افزایش شدید در افراد مسن در زندگی شلوغ یا حاشیه ای مسکن.

داده ها: ABS سرشماری سال 2016سی سی توسط

ادامه مطلب: غیر رسمی و غیر قانونی مسکن در حال افزایش است به عنوان شهرهای ما موفق به ارائه مقرون به صرفه مکان برای زندگی


ازدحام بومی است که در جوامع بومی. ضعیف نگهداری و ناکافی خانه شرایط ایجاد اثرات تراکم بدتر است.

تجربه قبلی با آنفولانزای خوکی – آنفلوانزای A (H1N1) – نشان می دهد بیماری مسری شیوع بیماری در جوامع بومی فاجعه بار خواهد بود. پس از بیش از یک دهه از ساخت کنترل از راه دور مناطق مکان های سخت تر می شود – به عنوان یک نتیجه از کاهش به مسکن و زیرساخت های تخصیص و افزایش آب ناامنی — آنها در حال حاضر انتظار می رود به کار به عنوان پناهگاه.

سوم دانشجویان از جمله دانشجویان بین المللی نیز به احتمال زیاد به زندگی در سر می برند به اشتراک گذاری خانه ها و اتاق-به اشتراک گذاری اجاره. این ترتیبات در حال حاضر نقض اساسی سلامت و بهداشت استاندارد.


ادامه مطلب: پیگیری افزایش اتاق های و ازدحام و آنچه در آن به معنی برای مسکن در استرالیا


این مشکلات نیست با توجه به کمبود مسکن است. داده های سرشماری نشان می دهد تعدادی از اشغال خانه های افزایش طول همان دوره است که بی خانمانی رشد داشته است.

داده ها: ABS سرشماریسی سی توسط

به جای مطلق کمبود خانه های ما به طور فزاینده ای financialised بازار املاک تحریف دسترسی به محل اقامت مناسب و معقول. مسکن در حال حاضر به عنوان یک دارایی به جای آن از یک حق اساسی. در سال های اخیر سیستم عامل مانند Airbnb را ساخته اند این وضعیت بدتر تبدیل دائمی اجاره به کوتاه مدت اسکان برای گردشگران است.

آنچه که باید دولت انجام دهد ؟

حرکت می کند برای جلوگیری از اخراج و به ارائه وام مسکن تسکین در طول دوره بیماری همه گیر در حال فوری اولین گام در آنچه باید سریع اقدام ملی در مسکن.

تامین مسکن مناسب برای کسانی که در بی ثبات مسکن به خصوص کسانی که نیاز به ایزوله است و در مرحله بعدی در این بهداشت عمومی پاسخ. مناسب مسکن باید در دسترس ساخته شده بلافاصله در مکان های نزدیک بیمارستان ها و کلید های خدمات بهداشتی و درمانی. این می تواند ترياژ شده.

گزینه های ممکن عبارتند از:

  • محلی هتل یا متل – برای افرادی که در شهر و برخی از مراکز منطقه ای این به نظر می رسد آشکار گزینه به عنوان بسیاری از آنها به احتمال زیاد خالی از مسافران

  • خالی خانه های تعطیلات و یا موقت نیروی کار مسکن

  • بهداشت و سلامت دیگر اسکان استفاده می شود برای توانبخشی است که می تواند repurposed

  • ساخت و ساز به طور موقت در خانه.

هتل های نزدیک به عمده آموزش (دانشگاه) بیمارستان می تواند فرماندهی برای بیماران مبتلا به COVID-19 که نیاز به قرنطینه مراقبت های پرستاری, اما نه لولهگذاری برای کمک به آنها را تنفس می کنند.

این هتل همچنین می تواند ارائه مکان های استراحت برای سلامت کارگران که ممکن است مایل به خود را جدا از خانواده خود را در حالی که مبارزه با آنها به نفع ما. برای مثال دانشگاه تاسمانی را فراهم کرده است یکی از آن هتل ساختمان که استفاده شده است برای مسکن دانشجویی به تاسمانی دولت برای این منظور است.

دسترسی به هتل ها و متل ها برای غیر نظامی انزوا شیوه های به طور گسترده تر یک راه حل آشکار در سراسر مناطق شهری و مراکز منطقه ای.

به منظور کاهش خطرات ناشی از ناکافی مسکن کشور پهناور اجاره تعطیلات عرضه نیز باید در نظر گرفته شود برای مردم در اولویت لیست انتظار برای مسکن اجتماعی که در شلوغ اقامت. صاحبان در حال حاضر خالی محل اقامت تعطیلات می تواند دریافت معادل اجاره پرداخت های کمک از کشورهای مشترک المنافع برای ساخت مسکن خود را در دسترس است.


ادامه مطلب: استرالیا نیاز به سه گانه آن مسکن اجتماعی توسط 2036. این بهترین راه برای انجام آن


گسترده گردشگری نیروی کار مدیران املاک تعمیر و نگهداری و تمیز کردن کارکنان در حال حاضر در وضعیتی وخیم از bushfire بحران است به احتمال زیاد آماده و قادر به repurpose مسکونی توریستی اقامت برای کسانی که نیاز دارند.

در طرف دیگر از بحران بهداشت و درمان آن را روشن سریع ملت-ساختمان توسعه اجتماعی و مقرون به صرفه مسکن باید بخشی از استرالیا طرح است. به خوبی طراحی شده امن و نگهداری مسکن باید استرالیا را برای اولین بار دفاع ما ضعیف ترین لینک در مبارزه با بهداشت آب و بحران اقتصادی است.


ادامه مطلب: استرالیا مسکن سیستم نیاز به یک تکان بالا: در اینجا این است که چگونه ما می توانید کرک این


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو