هالی باید هرگز بی خانمان اما ناگهانی شکست فرستاده او را در یک سفر طولانی برای بازیابی

هالی رز Rolfe هرگز نباید بی خانمان شده اند. این فقط حس را ندارد. در 20 پرت زن آینده نگاه روشن است.

او تا به حال یک خانواده دوست داشتنی, دوستان خوب یک شغل پاره وقت و مقدار زیادی از اهداف شغلی است. او در حال رفتن به عنوان یک پرستار است.

به عنوان او دست تکان دادند خداحافظی به مادر او بود که وي به ایالات متحده برای شش هفته تعطیلات وجود دارد هیچ نشانه Ms Rolfe جهان بود و وارونه.

اما یک ایمیل از مادر او چهار روز بعد همه چیز را تغییر داد.

“من رفتن به استرالیا. آن زمان برای من برای من و برای شما به قرار دادن دختر بزرگ شلوار و پس از نگاه خواهر خود” ایمیل به عنوان خوانده شده.

متصل به ایمیل یک عکس بود از Ms Rolfe و ناشناخته مرد سوار بر اسب در کوه های اسموکی در نزدیکی تنسی-کارولینای شمالی مرز.

مرد Ms Rolfe مادر جدید ،

تبلیغات

او هرگز به خانه و فقط می خواهم که Ms Rolfe را در جهان فرو ریخت.

مدت کوتاهی پس از دریافت ایمیل و او را به پرداخت اجاره بها متوقف شد در آینده. Ms Rolfe کاهش یافته خارج از دانشگاه به انتخاب کنید تا اضافی شیفت اما صورتحساب ادامه داد: به شمع تا. پس از آن آمد متوجه اخراج.

او التماس Centrelink برای حمایت اما گفته شد بحران مسکن بود و کامل پرداخت نمی شود و مرتب در نقطه. بی خانمانی فقط یک شبه اتفاق نمی افتد وجود دارد این است که همیشه ساخت تا او به یاد می آورد که گفته شده توسط فروشنده. “شما باید به ما گفته اند قبل از آن.”

از جان گذشته برای یک مکان امن برای اقامت او در دوستان نیمکتها اما پس از تقریبا شش ماه از تماس در سوغات گزینه های خود را زد. شکست او بسته بندی شده اموال او را به او دمار از 1980s سوزوکی و خواب در این مطالعه غرفه در دانشگاه Curtin 24 ساعته کتابخانه.

مردم در نظر گرفته است که بی خانمان و یا در معرض خطر تبدیل شدن به بی خانمان ها می تواند مردم که شما نشستن در کنار در قطار.

هالی رز Rolfe, 24

“این پایین ترین نقطه از زندگی من و این تکان دهنده بود چرا که این اتفاق افتاد از هیچ جا” Ms Rolfe گفت.

“این خیلی شرم آور چون من زندگی می کردند این زندگی عادی 20 ساله بود که برای رفتن به سالن ورزش در همه زمان ها تا به حال دوستان که قرار بود به میخانه و تحصیل و ناگهان آن را مانند من کاهش یافته رادار.”

تبلیغات

اما فقط به عنوان او فکر او تا به حال ضربه پایین سنگ یک عمل کوچک از مهربانی به Ms Rolfe فشار او نیاز به عقب بر گردیم روی پای خود.

یک مدرس دانشگاه که در حال تبدیل شدن به آگاهی از وضعیت او ارائه شده به او اجازه اقامت در ملک سرمایه گذاری برای هیچ رشته های متصل.

“داشتن یک مکان امن چهار دیوار و یک سقف به بهبود و التیام به معنای واقعی کلمه زندگی من را تغییر داد و پس از آن من قادر به حرکت انتقالی بحران مسکن” Ms Rolfe گفت.

چهار سال پس از از دست دادن خانه اش Ms Rolfe تبدیل شده و زندگی خود را در اطراف. او زندگی در یک خانه در Orelia با سگ حیوان خانگی خود را داگلاس و در پایان مدرک لیسانس در مددکاری اجتماعی در دانشگاه Curtin.

شدید مدافع امن و اسکان او با این نسخهها کار به عنوان یک هماهنگ کننده در امور جوانان شورای WA و به عنوان یک سفیر برای خانه های خوب, یک ابتکار در سال 2019 است که متصل صاحبخانه به دنبال مستاجران و افرادی که نیاز به بلند مدت مسکن است.

Ms Rolfe is a fierce advocate for secure accommodation and a passionate social worker.

Ms Rolfe یک مدافع شدید برای امن اسکان و پرشور مددکار اجتماعی. اعتبار:مارتا پاسکوال Juanola

ایده پشت این طرح ساده است. داده های جمع آوری شده توسط HomeHub نه برای سود پشت خانه برای خوب نشان می دهد در حال حاضر وجود دارد 60,000 غرب استرالیا نیاز به مسکن مقرون به صرفه و 800 خواب در پرت.

تبلیغات

در ضمن وجود دارد 200,000 خالی خواص در سراسر کشور و صدها نفر از صاحبخانه ها به دنبال مستاجران.

در حال بارگذاری

خانه برای خوب هدف به لینک خانه های خالی با کسانی که آنها را بیشتر نیاز دارید در حالی که ارائه بسته بندی کردن در اطراف برای حمایت از مستاجران به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید ملاقات پرداخت اجاره خود را حفظ اشتغال و مراقبت از خانه است.

برای Ms Rolfe, برنامه بازتابی از خود داستان و نحوه صاحبخانه عمل حسن نیت به طور موثر می تواند صرفه جویی در زندگی یک فرد و تغییر دوره خود را برای همیشه لطفا برای.

از طریق کار وکالت در حال حاضر 24 ساله ساخته شده است که از آن زندگی او ماموریت برای اطمینان از هیچ کس دیگری را از طریق ترک ورقه و هیچ مشکلی درب به بد گویی کردن از در به دست آوردن یک دست کمک می کند.

“من می خواهم هرگز شخص دیگری به احساس دل شکستگی و ناتوانی است که من احساس زمانی که من رفتن را از طریق آن وضعیت – من تنها عضو خانواده است که من می تواند یک آغوش از” او گفت:.

“من یک فرد هوشمند من رفته ام به دانشگاه و من به خودم افتخار بر یادگیری چیزهای جدید برای من به رفتن را از طریق … این می تواند اتفاق می افتد به کسی.

تبلیغات

“مردم در نظر گرفته است که بی خانمان و یا در معرض خطر تبدیل شدن به بی خانمان ها می تواند مردم که شما نشستن در کنار در قطار.

“ما می توانیم مبارزه با بی خانمانی با مهربانی و ما می توانیم آن را تعمیر با همدلی و شفقت است. آن را به عنوان آسان به عنوان آن است.”

بی خانمانی هفته اجرا می شود از ماه اوت 2-8 با فعالیت ها و انجمن های آنلاین برگزار شده در پرت و فراتر از آن. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de