هنگ کنگ دانشمندان می گویند جدید ضد ویروسی پوشش می تواند حفاظت سطوح به مدت 90 روز

پوشش به نام MAP-1 در زمان 10 سال به منظور توسعه و اسپری می تواند بر روی سطوح است که اغلب مورد استفاده عمومی از قبیل آسانسور دکمه ها و دستگیره های محققان در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری (HKUST) می گویند.

“این مکان ها اغلب لمس کرد و در همان زمان به عنوان یک خدمت بسیار موثر رسانه برای انتقال بیماری” گفت: HKUST کمکی پروفسور جوزف کوان یکی از رئیس محققان در این تیم است که طراحی و توسعه محصول است.

این پوشش که اشکال پس از پاشش میلیون ها نفر از نانو کپسول حاوی مواد ضد عفونی کننده که کوان می گوید باقی می ماند موثر در کشتن باکتری ها و هاگ حتی پس از پوشش خشک شده است.

بر خلاف رایج ضد عفونی روش های مانند رقیق سفید کننده و الکل نقشه-1 است که بیشتر توسط گرما حساس پلیمر است که در محفظهای قرار دادن و انتشار مواد ضد عفونی کننده پس از تماس انسان کوان گفت.

آن است که غیر سمی و بی خطر برای پوست و محیط زیست, محققان می گویند.

پس آزمایش های بالینی در این سال در هنگ کنگ بیمارستان و یک خانه برای افراد مسن پوشش در دسترس ساخته شده برای تجاری خرید توسط Germagic یک واحد از دانشگاه صنعتی شریک Chiaphua Industries Ltd.

پوشش تصویب شد به صورت رسمی و انبوه استفاده مصرف کننده در ماه فوریه خواهد شد و آمار هنگ کنگ فروشگاه ماه آینده.

با کمک از یک موسسه خیریه محلی غیر سمی پوشش در حال حاضر اسپری در اطراف خانه های بیش از یک هزار نفر از خانواده های کم درآمد در این شهرستان است.

“من احساس می کنم مثل آن را تقویت حفاظت از ما در برابر ویروس” گفت: قانون در هکتار یو, یک مادر دو که زندگی در 110 فوت مربع تقسیم واحد بود که به تازگی با اسپری پوشش.

محققان گفتند و مراکز خرید و مدارس و امکانات آموزشی در این شهرستان به تصویب رسید پوشش.

استفاده از پوشش در مدارس هزینه HK$20,000 ($2,600) به هنگ کنگ$50,000 بسته به اندازه از اسپری منطقه است. این شرکت همچنین قصد دارد به معرفی 50 میلی لیتر و 200 میلی لیتر داخلی با استفاده از نسخه های با قیمت های مختلف از هنگ کنگ$70-250.

هنگ کنگ گزارش جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, نگه داشتن در مجموع در 1,038 عفونت و چهار مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de