آمار-اجرای قربانی تماس برای راننده به سرقت رفته در مرسدس بنز خود را به نوبه خود در

“من تا به حال فرض بر آن بود که خرد از دوچرخه به عنوان مخالف به خرد بدن من.”

Chantelle پرتاب شد بر روی کلاه سر گذاشتن خودرو و پس از آن کاهش یافت و بر روی جاده ها است. خوشبختانه یک رهگذر رفت و به کمک او.

“من به یاد داشته باشید به دنبال از زمین از آنجا که من قادر به حرکت و دیدم ماشین متوقف و فراموش U-نوبه خود و سپس درایو مستقیم گذشته من” Chantelle گفت.

مرسدس پیدا شد سوخته در Altona چند ساعت بعد پلیس و سوالات نشان داد آن بود به سرقت رفته از یک مالورن خانه حدود یک ماه قبل در فوریه 16.

Chantelle یک triathlete بود به بیمارستان منتقل شده است و در توانبخشی پس از. او امیدوار است که قادر به عقب بر گردیم بر روی دوچرخه خود را در یکی دیگر از شش هفته هنگامی که او می رود به بهبود می یابند.

“من خیلی خوش شانس راه من فرود آمد. من بسیار خوش شانس بود که من فرود آمد و در لب به لب من من نمی رسید من سر من را به یک قطب. این ماشین می تواند ادامه و اجرای مستقیم بر بالای من. بنابراین من احساس بسیار سپاسگزار” او گفت:.

روز شنبه پلیس منتشر شد, دوربین مدار بسته, حادثه در امید کسی را تشخیص خودرو و به جلو آمده است.

این فیلم به ارمغان آورد خاطرات برای Chantelle که تا به حال دیده نشده تا این هفته.

“من نمی دانستم که من می خواهم در واقع آمار کلاه سر گذاشتن تا زمانی که من دیده ام برخی از فیلم … آن را واقعا دشوار است برای تماشای این فیلم برای بازگرداندن خاطرات از تروما.

“اما آن را به ارمغان آورد خاطرات و احساسات من در زمان حادثه بود که” چگونه جهنم کسی که می تواند در واقع ترک زمانی که شما می تواند مرده در کنار جاده؟’

“مطلقا هیچ شکی در ذهن من است که آنها می دانستند چه اتفاقی افتاده است.”

گروهبان Lachlan Dunlop گفت: این یک عمل نفرت به ترک صحنه از یک تصادف.

“من مطمئن هستم که در آن وجدان است از کسی که می توانید انجام دهید که به یکی دیگر از انسان” گروهبان Dunlop گفت.

هر کسی با ای به فیلم باید مخاطب جلو جنایت در 1800 333 000 و یا ارسال یک ناشناس گزارش آنلاین در www.crimestoppersvic.com.au.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de