OTTAWA — پس از یک سری از اطلاعیه مهم نخست وزیر جاستین ترودو بسته این هفته رونمایی از یک طرح جدید به بسیج شرکت ها و تولید کنندگان برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 و تقویت بخش بهداشت و درمان را ذخایر منابع صرفه جویی در زندگی.

او همچنین گفت که دولت در حال کار با شرکت های هواپیمایی برای کمک به کسانی که رشته در خارج از کشور به خانه آمده و رسمی کانادا-آمریکا مرز بسته شدن موثر در نیمه شب.

در نظر گرفتن این مراحل بعدی ترودو نیز خواستار کانادایی به فاصله فیزیکی و عزت انزوا به طور جدی اما گفت که او نه حاکم کردن مصرف سختگیرانه تر مستند اقدامات اگر به آن می آید.

“ما به دنبال در همه ممکن است متفاوت اقدامات” ترودو گفت و تاکید کرد که هیچ چیز را از روی میز در COVID-19 مبارزه و ضمن تشکر از میلیون ها کانادایی که غذای مشاوره و کمک به حفظ خود و خانواده و کارگران خط مقدم امن است.

تولید برنامه است که به منظور کمک به سرعت بخشیدن به صنعت راه های محوری خود را در خطوط تولید به کمک در این زمان بحرانی با انبوه عرضه های مختلف زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شده توسط برخی از پزشکان که به نام برای تجهیزات بیشتری در حال آزاد کردن یک “جنگ تلاش است.”

“افرادی وجود دارند که در حال صحبت کردن در مورد تاریخی پژواک آیا آن زمان جنگ و یا رکود بزرگ ما در حال تمرکز بر روی آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر” ترودو گفت.

“این دوران تاریخی است که در آن ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از کانادایی ها و بسیج همه تلاش های ما در راه های هوشمند.”

این صنعت تلاش شامل ایجاد ظرفیت تولید و reprioritizing موجود نوآوری و برنامه های پژوهشی را در اولویت قرار COVID-19 مبارزه را از طریق استراتژیک صندوق نوآوری و شورای ملی تحقیقات کانادا.

مذاکرات تا به حال شده است در حال حاضر بین دولت فدرال و نمایندگان صنعت در مورد چگونه شرکت می تواند محوری برای تولید تجهیزات مانند پنکه, ماسک صورت و ضد عفونی کننده در پیش بینی که وقوع بدتر در کانادا و بیمارستان ها نیاز به لوازم اضافی.

بلکه دولت است که کار بر روی توافق نامه با صنعت برای تولید بیشتر تشخیصی تست محصولات و دیگر بیماری های تکنولوژی ردیابی است.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفته شده است وجود دارد هیچ درخواست خاص برای هواکش و در عین حال به اندازه کافی وجود دارد برای عرضه در سطح کنونی از تقاضا است. اما 550 بیشتر هواکش دستور داده شده است به عنوان وزیر بهداشت Patty Hajdu نشان داد در روز جمعه که او پیش بینی می کند که افزایش در حال آمدن است.

اضافی 11.3 میلیون N95 ماسک شده اند دستور داد خدمات عمومی و تدارکات وزیر آنیتا آناند گفت: جمعه و ماسک ها در حال تحویل به خط مقدم سلامت کارکنان که تکیه بر آنها برای محافظت از خود و بیماران خود را. اضافی شخصی دنده محافظ نیز در راه است, او گفت:.

دولت فدرال نیز در گفتگو با استان ها و مناطق برای دریافت یک تصویر روشن از جایی که وجود یک شکاف در منابع خود را.

به طور خاص خطاب به کسب و کار که در حال تعجب که چگونه آنها می توانند کمک ترودو گفت که کانادایی ها به آنها نیاز دارید و دولت می خواهد به کار با آنها برای به حداکثر رساندن تاثیر آنها و خروجی.

“کانادا هرگز در مواجهه با یک وضعیت شبیه به این و ما از طریق آن با هم” ترودو گفت: از خود انزوا دربندی یک هفته از صبح آدرس از Rideau کلبه به یک جمعیت است که تا حد زیادی مشغول به کار از خانه و یا در انزوا به توصیه مقامات بهداشت عمومی.

وزیر صنعت Navdeep Bains گفت که او در تماس با کسب و کار به دنبال کمک به روزانه و در حال حاضر آن را بر روی آنها به افزایش عرضه داخلی است.

“این کشور سیاست صنعتی خواهد بود متمرکز بودن زمان اولویت دادن به مبارزه با COVID-19,” Bains گفت.

کانادا تولید کنندگان و صادر کنندگان (CME) در حال کف صنعت بسیج طرح است.

“کانادا تولید کنندگان می خواهید به بازی در یک نقش حیاتی در حمایت از کانادا در پاسخ به COVID-19 بحران است. آنها می توانند و می خواهید برای کمک به صاف شیوع منحنی” گفت: آموزش مداوم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دنیس داربی, در بیانیه ای.

“ما خوشحالیم که دولت اتخاذ آموزش مداوم را توصیه کمک به مقیاس کسب و کار است که در حال حاضر بخشی از زنجیره تامین را قادر خواهد ساخت که یک واکنش سریع از کسب و کار” گفت: داربی.

ظاهر می شود یک بار دیگر از خود انزوا نخست وزیر جاستین ترودو صحبت کردن به مراحل بعدی کانادا در نظر گرفتن نسبت به مقابله با گسترش و اثرات COVID-19.

آن شده است یک هفته از صبح آدرس از Rideau کلبه به یک جمعیت است که تا حد زیادی مشغول به کار از خانه و یا در انزوا به توصیه مقامات بهداشت عمومی شفاعت برای مردم را به خطر جدی است.

کار با شرکت های هواپیمایی

ترودو گفت: دولت در مذاکرات با هواپیمایی کانادا برای کمک به بازگرداندن هزاران کانادایی که با داشتن شرایط دشوار برگشت به کانادا با توجه به محدودیت در کشور آنها در حال حاضر در.

نخست وزیر گفت: بیشتر در حال آمدن است در شرایط پرواز به رشته کانادایی بازگشت به خانه در روزهای آینده. اولین پرواز خواهد بود بازگرداندن کانادایی گیر در مراکش در این آخر هفته.

در حالی که در اوایل شیوع دولت چارتر پرواز به بازگرداندن کانادایی برای هفته کسانی که در خارج از کشور گفته شده است را به یک پرواز تجاری در صفحه اصلی در حالی که آنها هنوز هم می تواند هر چند دیگران باقی می ماند گیر در کشتی های کروز است که قادر به حوض.

به گفته وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین دفتر امور جهانی کانادا در حال کار برای شناسایی نقاط توریستی که ویژه پروازهای موجود می توان ساخته شده اما گفت که این وضعیت با کانادایی ها گیر در کشتی های کروز مایع باقی می ماند.

هر چند که ترودو قبلا هشدار داد که هر کس در حال رفتن به قادر به ایجاد آن خانه را حق دور. کسانی که به مردم ارائه شود تا 5000 $در یک وام برای پوشش نیازهای اولیه خود را در میان.

شامپاین را گفت: که شده است وجود تعداد بی سابقه ای از تماس در آینده به 24/7 کمک های کنسولی خط [613-996-8885] و حتی بیشتر از ایمیل های سیل دپارتمان صندوق.

کانادا-آمریکا بسته شدن مرز در نیمه شب

ترودو همچنین اعلام کرد که کانادا-مرز ایالات متحده را به غیر ضروری سفر که از نیمه شب جمعه. این بدان معناست که می آیند شنبه گردشگران و بازدید کنندگان اجازه داده نخواهد شد در.

نخست وزیر گفت: نیز وجود پروتکل های جدید برای نامنظم مهاجران که در حال حاضر خواهد شد در اطراف تبدیل شده اگر آنها ظاهر می شود در مرز به جای اجازه دادن به آنها و جداسازی آنها را به عنوان برنامه ریزی شده بود در اوایل این هفته.

EI ادعا موشک وار رفتن

نمایندگان مجلس در حال تنظیم به reconvene اوایل هفته آینده به تصویب قانون اجازه می دهد کمک های مالی به جریان به کانادا خانواده ها و کسب و کار که در حال حاضر احساس اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر.

ترودو گفت: خدمات عمومی شده است هولناک با برنامه های کاربردی در حد نرخ بالاتر از حد معمول است. او گفت که دولت دریافت کرده است و بیش از 500,000 استخدام بیمه برنامه تا کنون در این هفته و کارکنان در حال کار در سراسر ساعت به پردازش این درخواست برای کمک.

دولت فدرال متعهد است به طور موقت افزایش کانادا سود فرزند و معرفی یک اورژانس بهره مند شوند تا 900 دلار دو هفته برای 15 هفته برای کسانی که در خانه بمانند و لازم نیست که پرداخت مرخصی استعلاجی مانند کسانی که نمی تواند دسترسی EI و بیمار هستند و یا کسانی که در حال مراقبت از یک کودک یا کسی که بیمار است. اینها علاوه بر چند تن از دیگر اقدامات کمک های اولیه کانادایی ها و کسب و کار ممکن است واجد شرایط از جمله آرامش بخش مالیات و بازپرداخت وام مهلت.

از شب جمعه وجود دارد بیش از 1,070 موارد تایید شده از رمان coronavirus در کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو