زمانی که اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از جنگ جهانی دوم نبرد ایوو جیما – اگر آنها از آن فکر می کنم در همه 75 سال بعد – آنها فکر می کنم از یک تصویر: تفنگداران دریایی بالا بردن پرچم ایالات متحده در بالای کوه Suribachi جزیره بالاترین نقطه.

لحظه ای که دستگیر و در سیاه و سفید توسط آسوشیتدپرس عکاس جو روزنتال و به عنوان یک فیلم رنگی دریایی گروهبان ویلیام Genaust است قدرتمند تجسم روح دریایی سپاه.

اما این تصاویر به مراتب از تنها تصاویر خونین ترین مبارزه در تفنگداران دریایی تاریخ است. بزرگتر کتابخانه از فیلم و مردان اسیر در آنها به طور مشابه از لحاظ عاطفی تحت تاثیر قرار. آن را حتی می توانید آمریکایی ها امروز زنده و نزدیک به یک جنگ به پایان رسید که در وسط قرن گذشته است.

نگاهی به عنوان مثال فقط یک صحنه: دو سرباز زانو زدن با یک سگ قبل از یک قبر نشانگر. آن است که در آخرین فریم از یک فیلم مستند فداکاری از یکی از سه گورستان در این جزیره است. این دو تفنگداران دریایی در میان صدها نفر در حال حاضر به یاد داشته باشید بیش از 6 ، 000 آمریکایی کشته شده در جزیره در بیش از یک ماه از جنگ. دنباله ای است که عمدا قاب توسط فیلمبردار بود که به وضوح به دنبال تصویر سمت راست برای پایان دادن به رول فیلم در دوربین خود را.

من آمد در سراسر این فیلم کلیپ در کار من به عنوان یک متصدی مجموعه ای از عکس متحرک فیلم به ضرب گلوله توسط سپاه تفنگداران دریایی عکاسان از جنگ جهانی دوم از طریق 1970s. در یک همکاری بین تاریخچه بخش دریایی سپاه و دانشگاه کارولینای جنوبی جایی که من کار ما در حال دیجیتالی شدن این فیلم به دنبال ارائه مستقیم دسترسی به این ویدئو و گسترش درک تاریخی از دریایی سپاه,’ نقش در جامعه است.

در طول دو سال گذشته از اسکن من آمده اند به درک که کار ما را قادر می سازد بیشتر قدرتمند ارتباط با گذشته توسط پرورش فرد در ارتباط با فیلم چیزی که دیجیتالی شدن مقدار زیادی از فیلم را ممکن می سازد.

مبارزات انتخاباتی در نبرد

Iwo Jima, جزیره ای در اقیانوس آرام غربی کمتر از 1000 مایل در جنوب توکیو در نظر گرفته شد کلید پتانسیل سنگ پله نسبت به تهاجم ژاپن خود را.

در طول جنگ به این جزیره را از ژاپنی ها بیش از 70,000 تفنگداران دریایی و متصل ارتش و نیروی دریایی و پرسنل مجموعه ای از پا در ایوو جیما. که شامل مبارزه با سربازان اما همچنین پزشکی corpsmen, کشیش, خدمات و تامین سربازان و دیگران. بیش از 6800 آمریکایی کشته شدند در این جزیره و کشتی و لندینگ کرافت کمک در حمله به بیش از 19,200 زخمی شدند.

بیش از 50 دریایی مبارزه با فیلمبرداران عمل در سراسر هشت مایل مربع از ایوو جیما در طول جنگ که کشیده از Feb. 19 مارس 26 سال 1945. بسیاری از شات هنوز هم تصاویر, اما حداقل 26 شات تصاویر متحرک. سه نفر از این دریایی سینماگران در عمل کشته شدند.

حتی قبل از شروع نبرد دریایی سپاه رهبران می دانستم که آنها می خواستند جامع ویژوال حساب نبرد. فراتر از یک سابقه تاریخی مبارزه با عکاسی از ایوو جیما کمک در برنامه ریزی و آموزش برای تهاجم ژاپنی ها جزیره اصلی. برخی دریایی فیلمبرداران قرار گرفتند به خط مقدم از واحد فرد و دیگران به فعالیت های خاص مانند پزشکی و مهندسی پزشکی ،

بسیاری از فیلمبرداران در ایوو جیما استفاده 100-پا فیلم قرقره است که می تواند ضبط حدود دو و نیم دقیقه از فیلم است. گروهبان. Genaust که شات ترتیب رنگ در بالای Suribachi شات حداقل 25 قرقره – بیش از یک ساعت از فیلم قبل از او کشته شد و تقریبا در نیمه راه از طریق مبارزه است.

دیگر فیلمبرداران که جان سالم به در نبرد تمام تولید به طور قابل توجهی بیشتر است. گروهبان. فرانسیس Cockrell اختصاص داده بود به سند کار از 5 بخش پزشکی فعالیت است. تیراندازی حداقل 89 قرقره او احتمالا تولید تقریبا چهار ساعت از فیلم است.

گروهبان. لوئیس L. Louft مبارزه با 13th, تفنگداران دریایی هنگ توپخانه خود را بیش از 100 فیلم قرقره به احتمال زیاد منجر به بیش از چهار ساعت از محتوا است. فرود در ساحل با مهندسین از 4 بخش در فوریه. 25, 1945, Pfc. آنجلو S. Abramo وارد شده بیش از سه ساعت از مواد در ماه مبارزه با او شاهد بوده است.

حتی مصرف یک محافظه کار به طور متوسط از یک ساعت از فیلم از هر یک از 26 مبارزه با فیلمبرداران که نشان می دهد وجود دارد و حداقل 24 ساعت از فیلم منحصر به فرد از جنگ. بسیاری از بازمانده عناصر این رکورد در حال حاضر بخشی از فیلم کتابخانه دریایی سپاه تاریخچه تقسیم بندی که ما در حال کار با. باقی مانده فهرست توسط National Archives and Records Administration.

در حالی که مورخان نظامی بازدید از این تاریخ بخش در گذشته استفاده از این کتابخانه بزرگ بخش عمده ای از آن فیلم شده اند به راحتی در دسترس عموم چیزی است که توده رقمی است که در نهایت ساخت ممکن است.

برای بسیاری از دهه بصری پرونده های ساخته شده توسط تفنگداران دریایی دیده شده است و تنها تکه تکه اغلب با انتخاب بخش های مورد استفاده به عنوان صرف سهام فیلم, در فیلم های مستند و اخبار برنامه های انتخاب شده به دلیل یک شات عمل نه به دلیل بافت تاریخی از تصاویر.

حتی زمانی که آنها در حال استفاده مسئولانه توسط فیلم سازان مستند ویرایش و انتخاب صحنه های تحمیل فیلمساز تفسیر بر روی تصاویر. به عنوان یک مورخ و بایگان هر چند به اعتقاد من مهم این است که مردم به طور مستقیم در تعامل با منابع تاریخی از همه نوع از جمله فیلم از ایوو جیما.

این ‘بالاترین و ناب ترین شکل

پس از جنگ آمریکایی ها دفن مرده خود را در موقت گورستان در انتظار حمل و نقل بازگشت به ایالات متحده در این فیلم بخش فقط قبل از graveside صحنه را نشان می دهد یک سرویس تجلیل آمریکایی ها از زمینه های که به خون بود و مرده با هم.

که در آن خدمات خاخام رولاند B. Gittelsohn از تفنگداران دریایی اولین یهودی روحانی به مداحان تبدیل شده است که یکی از تفنگداران دریایی’ ارزشمند ترین متون. با اشاره به تنوع مرده Gittelsohn گفت: “در اینجا دروغ افسران و مردان سیاه پوستان و سفید پوستان مردان ثروتمند و فقیر … با هم. در اینجا پروتستان کاتولیک ها و یهودیان با هم. در اینجا هیچ مردی ترجیح دیگری به دلیل ایمان خود و یا بیزار او به دلیل رنگ خود را.”

Gittelsohn به نام جمعی خود را قربانی “بالاترین و ناب ترین دموکراسی است.”

اتصال حاضر

پس از فداکاری مراسم تفنگداران دریایی راه می رفت 5 بخش گورستان به دنبال نام آشنا. عکاسان وجود دارد و یک ضبط فیلم از دو دریایی – نام های شناخته شده نیست و سگ در قبر تنها با شماره 322 به عنوان یک قابل مشاهده مارک.

تصویر ایستاده بود. دو تفنگداران دریایی به دنبال به طور مستقیم در دوربین به نظر می رسید برای رسیدن به سراسر دهه وادار به پاسخ. محققان در تاریخچه بخش شناسایی دریایی در زیر نشانگر 322 به عنوان Pfc. ارنست Langbeen از شیکاگو است. این احساس مناسب و مهم برای اضافه کردن نام خود را به آنلاین توضیحات برای این فیلم پس از من.

من پس از آن واقع اعضای Langbeen خانواده و به آنها گفت که این بخشی از آنها سابقه خانوادگی وجود داشته در تاریخ بخش مجموعه شد و در حال حاضر حفظ و آنلاین در دسترس پس از بیش از هفت دهه است.

صحبت کردن با خانواده یاد گرفتم بیشتر در مورد دریایی در قبر 322. یکی از این دو سرباز در تصویر به خوبی ممکن است بهترین دوست خود را از قبل از جنگ یکی از دوستان که عضو سپاه با او. از آنها خواسته به خدمت گرفتند داده شده به همان واحد 13 هنگ.

در حال حاضر اعضای خانواده که هرگز نمی دانستند این دریایی باید یک اتصال جدید به تاریخ خود و تاریخ این کشور است. ارتباطات بیشتر خواهد شد برای دیگران. آرشیو دیجیتال ما در حال ساخت آن را آسان تر برای محققان و عموم مردم برای کشف نظامی و سابقه شخصی در هر فریم از هر فیلم.

بصری کتابخانه از بیش از 80 فیلم های آنلاین از ایوو جیما حمل در آن تعداد بی شماری Pfc. Langbeens عادی آمریکایی که زندگی مختل شد توسط یک جنگ جهانی. هر فیلم دارای آثار از زندگی کوتاه و یا در غیر این صورت جبران ناشدنی را تغییر داده است.

این فیلم یک یادآوری است که 75 سال پس از جنگ جهانی دوم همه آمریکایی ها باقی می ماند به ایوو جیما و همچنین میدانهای سراسر جهان مانند Monte Cassino Peleliu, Bataan و Colleville-sur-mer. آمریکایی ها ممکن است پیدا کردن بستگان خود در این فیلم و یا آنها ممکن نیست. اما آنچه آنها را پیدا خواهد کرد که شواهدی از فداکاری های ساخته شده توسط کسانی که مبارزه از جانب خود فداکاری است که برای اتصال هر آمریکایی به نبرد ایوو جیما.

[ مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده ؟ می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای مکالمه های روزانه در خبرنامه. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو