کارشناسان بارها و بارها تأکید کرد که گاو ادرار می کند, درمان بیماری ها مانند سرطان و هیچ شواهدی وجود ندارد که آن را می تواند به جلوگیری از coronavirus.

این “حزب” توسط یک گروه به نام Akhil بهارات هندو mahasabha تواند بود (همه, هند, هندو, اتحادیه) در مقر آن در پایتخت این کشور با حضور 200 نفر و سازمان امیدوار به میزبان حوادث مشابه در جاهای دیگر در هند.

“ما شده اند نوشیدن ادرار گاو برای 21 سال ما را نیز داخل در کود گاو. ما هرگز احساس نیاز به مصرف فارسی پزشکی گفت: Om Prakash کسی که این حزب حضور داشتند.

Chakrapani Maharaj رئیس از همه, هند, هندو, اتحادیه اروپا مطرح شده برای عکس به عنوان او قرار داده شده یک قاشق پر از ادرار گاو در نزدیکی چهره کاریکاتوری از coronavirus.

رهبران از نخست وزیر نارندرا حزب ناسیونالیست هندو حمایت کرده اند استفاده از ادرار گاو به عنوان دارو و درمان برای سرطان است.

یک رهبر از هند شمال شرقی ایالت آسام گفت: دولت و مجلس در اوایل این ماه در طول یک جلسه مجلس که گاو ادرار و کود گاو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus.

پاتوژن است که آلوده بیش از 138,000 مردم در سراسر جهان و در سمت چپ بیش از 5000 مرده است شناخته شده علمی درمان و دولتها در سراسر جهان در حال تلاش برای کنترل گسترش بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو