هیلاری کلینتون به حمایت بایدن به عنوان نامزد دموکرات آمریکا

کلینتون در انتظار اعلام او تایید شنبه بعد از ظهر با توجه به یک فرد آشنا با برنامه و به نظر می رسد با بایدن در یک آنلاین گفتگو در مورد اثر coronavirus در زنان است.

در حساب توییتر شنبه, Clinton اما تایید تایید او به عنوان فاش کرد که او خواهد بود ظاهر می شود در این رویداد آنلاین با بایدن.

به عنوان کاری که کردم نزدیک به کاخ سفید کلینتون باقی می ماند یک شکل مفرد در دموکراتیک ریاست جمهوری, سیاست و یک پیچیده. هر دو محبوب و مورد سرزنش او باریک از دست دادن به ناروا در سال 2016 او دارای وفادار و قدرتمند حوزه از هواداران که استدلال می کنند که انتخابات به سرقت رفته بود از او توسط هکرها.

او ظهور مجدد در انتخابات ریاست جمهوری سیاست نیز به عنوان یک ضمنی یادآوری دموکراتیک چپ در مورد خطرات ناشی از یک تقسیم ، در حالی که یک آرایه گسترده ای از عوامل باعث کلینتون از دست دادن یک عنصر بود امتناع برخی از چپ به یکی شدن پشت سر نامزدی او را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای ترقی خواهان در حال حاضر شک و تردید در مورد بایدن, کلینتون, حمایت, در میان چیزهای دیگر است که دعوت به تأمل بر این که آیا آنها می خواهند به خطر چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به خاطر آنها ناراحت کننده با معاون رئیس جمهور سابق. بایدن معتقد است که پس از سال گذشته که او بهترین موقعیت برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن — اما که او نیاز به یک متحد حزب به آن را انجام دهد. هیچ کس نمی داند بهتر از کلینتون است که وجود دارد هیچ جایی برای خطا و یا عدم وحدت در میان دموکرات ها در یک مبارزه از نزدیک انتخابات.

کلینتون در رابطه با بایدن نه همیشه آسان: دو توسعه یک رابطه محترمانه بیش از چند دهه خود را در واشنگتن هر چند مشخص شده توسط slights و بی دست و پا رقابت. بایدن بود رنجش توجه است که کلینتون دریافت هنگامی که آنها در برابر هر یک از دیگر در سال 2008 اولیه مسابقه بود اما او بود که در نهایت انتخاب به عنوان باراک اوباما در حال اجرا همسر.

آنها دوستانه تر شد از طریق جلسات هفتگی در حالی که آنها هر دو خدمت در دولت اوباما. اما تنش های عمیق تر پس از بایدن در نظر گرفته شده در حال اجرا در برابر کلینتون برای نامزدی 2016. پس از از دست دادن او نسبتا باز با نقد او که او موفق به بحث طبقه متوسط به رای دهندگان. برای او بخشی کلینتون به طور جدی وزن, آیا برای اجرا در برابر بایدن در سال گذشته است.

در حال حاضر آنها خواهد بود همکاران این بار در مبارزات انتخاباتی به عنوان بایدن در تلاش برای انجام آنچه کلینتون نمی تواند. توجه به سه بحث در برابر تهمت در سال 2016 روزانه خود استراتژی و استحکامات برخورد با مشت و counterpunches در گرماگرم مبارزات انتخاباتی او وکیل به بایدن ارزش تجربه دست اول.

او تایید شده به شرح زیر مشابه آنهایی که از سنسور. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست, اوباما, مجلس نانسی پلوسی رئیس سابق ال گور معاون رئيس جمهور و رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن است. سریع و با دقت هماهنگ rollout از تاییدیه برای بایدن نشانه ارزش است که مبارزات انتخاباتی خود قرار دادن در دموکراتیک وحدت در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

کلینتون حمایت نیست شاید به عنوان مهم استراتژیک به عنوان کسانی که از ساندرز و وارن که تا به حال شده است در سال 2020 نامزد که حامیان — مترقی و به ویژه در ساندرز’ مورد تا حد زیادی جوان — بایدن در تلاش است را به نفع خود بیش از. برخی از مترقی دموکرات ها در حال شک و تردید در مورد بایدن و ساندرز و وارن تایید شد عمده پیشنهادهای به کسانی که رای دهندگان.

به عنوان دموکرات را برای جستجو یک راه رو به جلو در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران برخی تبدیل شده اند بیشتر باز با انتقاد از کلینتون و همسرش, بیل کلینتون. این حزب چپ گرا به رد برخی از بیل کلینتون دستاوردهای اصلی از جمله 1994, جرم, لایحه و 1999 لغو Glass-Steagall Act که اجازه ظهور بانک های بزرگ و مشتاق است تا فاصله خود را از رسوایی تعریف شده است که کلینتون در دوره دوم. برخی گفته اند آنها پشیمان چگونه حزب تحت درمان مونیکا S. Lewinsky و جنجال است که به دنبال.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im