با تکنولوژی بالا کمبود بافندگی به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی ضربه تولید کنندگان

در حال حاضر وجود دارد بیش از 45,000 تایید موارد coronavirus دوبله COVID-19 توسط سازمان بهداشت جهانی و این بیماری باعث شده است که حداقل 1,115 مرگ و میر. تاثیر این ویروس در حال حاضر رسیدن به راه فراتر از بهداشت عمومی: چین است که در قلب جهانی تولید و به عنوان زنجیره تامین دچار وحشت شروع به تنظیم.

در بسیاری از استان ها در سراسر چین از دولت خواسته است تا صدها میلیون نفر از کارگران به ماندن در خانه برای کمک به کاهش گسترش ویروس. به عنوان یک نتیجه بسیاری از کارخانه ها مانده اند بسته پس قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه توقف تولید محصولات و قطعات به مقصد کشورهای سراسر جهان از جمله استرالیا.

اپل یکی از مهمترین مشخصات بالا شرکت های آسیب دیده را با خود شریک ساخت Foxconn هدف قرار دادن طولانی تولید, تاخیر, اما آنها به مراتب از تنهایی.

جهانی زنجیره تامین جهانی, مشکلات

این بخش سخت ترین ضربه به نظر می رسد با تکنولوژی بالا, الکترونیک, داروسازی و صنعت خودرو است.

جهانی زنجیره تامین و فقط در زمان تولید به معنای بسیاری از به ظاهر نامربوط محصولات آسیب پذیر هستند به مکث در جریان کالا از چین.

آن را فقط طول می کشد یک کوچک بخشی از دست رفته را به کل زنجیره تامین به وقفه. اگر یک لاستیک تولید کننده در ایالات متحده را دریافت نمی سوپاپ از یک تامین کننده در چین یک کارخانه خودرو در آلمان دریافت نمی هر لاستیک و در نتیجه نمی تواند کشتی به پایان رسید ماشین را به مشتریان خود.

چیزی مشابه اتفاق می افتاد به غول خودرو هیوندای که تا به حال تعلیق تمام عملیات در کارخانه در کره جنوبی به دلیل کمبود قطعات از چین است.


ادامه مطلب: ما بستگی دارد خیلی بیشتر در مسافران چینی در حال حاضر. که باعث می شود تاثیر این coronavirus رمان


حتی شرکت های فن آوری مانند سامسونگ و گوگل و سونی که باید نقل مکان کرد و کارخانه های خود را در خارج از چین در سال های اخیر تحت تاثیر قرار. آنها هنوز هم تکیه بر چین برای بسیاری از قطعات مانند سنسور و یا گوشی های هوشمند صفحه نمایش.

آن است که نه فقط کسب و کارهای بزرگ است که احساس می کنم این اثرات است. بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان نیز منبع محصولات و قطعات از چین است.

عرضه این است که در حال حاضر نامشخص با هیچ نشانه ای در عین حال به عنوان زمانی که خدمات عادی ممکن است از سر گرفت. برای محصولات و قطعات است که هنوز در حال تولید در چین جدید افزایش اقدامات غربالگری در همه چینی گذرگاه های مرزی به احتمال زیاد به علت تاخیر بیشتر.

چگونه خواهد استرالیا تحت تاثیر قرار?

اثرات coronavirus نیز احساس در استرالیا. چین بزرگترین شریک تجاری برای هر دو واردات و صادرات است. با توجه به سازمان ملل متحد Comtrade پایگاه استرالیا-واردات از چین شد و ارزش دلار 85.9 میلیارد دلار در سال 2018 است. بزرگترین محصول دسته بودند الکترونیک و تجهیزات الکتریکی ساخت تا$19.8 میلیارد و ماشین آلات, که حساب برای یکی دیگر از$15.7 میلیارد دلار است.

علاوه بر این 90 ٪ از تمام استرالیا کالا و واردات از چین و نیمی از کسانی که محصولات مهندسی مانند دفتر و تجهیزات مخابراتی.

علاوه بر این به خوبی به اطلاع عموم تاثیر بر شرکت های هواپیمایی دانشگاهها و گردشگری استرالیا, شرکت های ساختمانی در حال هشدار به مشتریان آینده پروژه تاخیر به عنوان یک نتیجه از هوا اختلال در مواد تهیه شده از چین. Aurizon استرالیا بزرگترین اپراتور راه آهن گفت: coronavirus را به تاخیر ورود 66 جدید راه آهن و واگن های ساخته شده در ووهان شهرستان در کانون شیوع.

انتظار می رود کمبود کالاهای با تکنولوژی بالا

محصول کمبود می تواند همچنین به زودی قابل مشاهده در خرده فروشان’ قفسه با فروشگاه های الکترونیک مانند JB Hi-Fi و هاروی نورمن رود به تجربه قابل توجهی اختلال در عرضه خود را از تلویزیون و گوشی های هوشمند است.

زمانی که کمبود مانند این رخ می دهد مشتریان مبارزه خواهد به خرید محصولات آنها می خواهند زمانی که آنها می خواهند. تنها کانال های در دسترس ممکن است شخص ثالث, نمایندگان, ارائه, بسیار قیمت های متورم. در موارد شدید کمبود عرضه مانند این نیز می تواند منجر به وحشت خرید و انباشت.

بیشتر عدم قطعیت های پیش رو

آن است که معمولا گفته است که “هنگامی که چین عطسه جهان جلب سرد”. بنابراین آنچه که در دراز مدت برای تشخیص coronavirus برک آوت و چه اقتصادی علائم بود ؟

به عنوان بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد COVID-19 با هیچ واکسن یا رسمی استفاده از آن را جلوگیری از گسترش داشتن پدید آمده و در عین حال آن را خیلی زود به آنچه پیش بینی تاثیر کامل خواهد بود.

برای بسیاری از صنایع چند ماه آینده به ارمغان خواهد آورد سطح بالایی از عدم قطعیت با اختلالات خاص به ادامه قبل از بازیابی برنامه شروع می شود برای به دست آوردن کشش.

این واضح است که یک نگرانی برای بسیاری از سازمان ها, اما همچنین می تواند یک دوره جدید فرصت را برای دیگران به دنیا می آید به نظر با این آخرین بهداشت جهانی بحران. زنجیره تامین است که چالاک به اندازه کافی برای واکنش نشان می دهند سریع تر از رقبای خود و یا کسانی که با قوی تر مدیریت ریسک برنامه ممکن است پیدا کردن خود را به دست آوردن سهم بازار بیشتر به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>