دانش آموزان دبیرستان در انتاریو باید پوشیدن ماسک این سقوط کارشناسان توصیه

تورنتو — دانش آموزان دبیرستان در انتاریو باید پوشیدن ماسک صورت در داخل خانه هر زمان که فاصله فیزیکی قوانین نمی تواند به دنبال, اما دانش آموزان مدرسه ابتدایی باید انتظار نمی رود به دنبال همان دستورالعمل با توجه به به روز رسانی توصیه از کارشناسان در سراسر استان.

بازگشت-به-مدرسه راهنمایی منتشر شده توسط تورنتو بیمارستان SickKids روز چهارشنبه خواستار پوشش در مدارس یک “پیچیده و متنوع” موضوع و نشان می دهد دانش آموزان دبیرستان باید تمرین دورتر فیزیکی فاصله از دانش آموزان جوان خود را به دلیل انتقال خطر ممکن است بالاتر است.

یک گروه از 36 کارشناسان از جمله اپیدیولوژی و اطفال از سراسر انتاریو موافقت کردند که بر اساس زمان علم استفاده از غیر پزشکی ماسک توصیه می شود برای دانش آموزان دبیرستانی در موقعیت های که در آن آنها می تواند نزدیک تر از دو متر از هم جدا.

شصت و یک درصد از کارشناسان توافق با 22 درصد توصیه اجباری ماسک صورت برای دانش آموزان در همه زمان ها.

“این مهم است که سعی کنید برای پیدا کردن دوره ها در روز کجا NMMs (غیر پزشکی ماسک) می توان با خیال راحت حذف” آنها نوشت: در ارشاد.

“با توجه به اینکه اخیردر اختلاف در میان نویسندگان در اطراف این موضوع آن خواهد بود انتقادی به ارزیابی استفاده از ماسک صورت مداوم در طول سال تحصیلی و تنظیم بر این اساس توسعه بیشتر شواهد تغییرات و اپیدمیولوژی.”

برای دانش آموزان مدارس متوسط و 64 درصد توافق کردند که ماسک باید پوشیده شود که فاصله فیزیکی نمی تواند حفظ شود.

اما همین توصیه نمی اعمال می شود به دانش آموزان جوان. به جای هدایت است که در خط با توصیه های قبلی که از دانش آموزان مدرسه ابتدایی نمی شود نیاز به پوشیدن ماسک در مدرسه و خواستار چنین توصیه های عملی.

آنها پیشنهاد کرد که دانش آموزان جوان ممکن است چالش های از بین بردن ماسک خود را و می تواند تا پایان لمس کردن چهره خود را بیشتر در نتیجه با قرار دادن خود در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس.

“به منظور به طور موثر NMMs نیاز به توان به درستی که برای بسیاری در غیر این صورت سالم کودکان و جوانان خواهد بود دشوار است برای انجام کامل یک روز در مدرسه; حتی بیشتر از موانع مهم وجود دارد برای کودکان و جوانان با زمینه پزشکی رشد و نمو و سلامت روانی شرایط است.”

جدید ارشاد همچنین نشان می دهد که مدارس لغو گروه کر و گروه شیوه های مربوط به سازهای بادی برای آینده نزدیک و مکرر “تغذیه می شکند” جای دیگر استراحت ناهار برای محدود کردن تماس بدون نظارت بین دانش آموزان است.

مدارس توصیه برای به تاخیر انداختن شروع مجدد نزدیک-تماس های ورزشی مانند کشتی, راگبی, فوتبال داخلی و تیم های ورزشی مانند بسکتبال و تصمیم به راه اندازی مجدد کسانی که در ورزش باید مورد به مورد و بر اساس.

میز در مدارس ابتدایی باید حداقل یک متر از هم جدا با توجه به آخرین ارشاد در حالی که میز در دبیرستان کلاس های درس باید حداقل دو متر از هم جدا “با توجه به خطر انتقال ممکن است بالاتر در این گروه سنی است.”

معلمان توصیه به توجه نزدیک به دانشجويان رفتار نشانه هایی از بدرفتاری که رفته اند ممکن است کشف نشده در طول تعطیلی مدارس.

و در حالی که کوچکتر اندازه کلاس ها توصیه می شود به روز شده هدایت می کند مشخص نیست چگونه کلاس های زیادی باید باشد. در حالی که برخی از حوزه های قضایی باید باز کرد تا کلاس به گروه های 10 تا 15 نفر از کارشناسان می گویند وجود ندارد شواهد کافی در این زمان به مجموعه ای از یک کلاس پایه اندازه.

“تصمیم گیری باید به حساب در دسترس فضای کلاس درس در علاوه بر این به تعداد مواجهه است که رخ می دهد باید یک دانش آموز یا کارکنان تست مثبت” کارشناسان ” نوشت.

این به روز رسانی توصیه می آیند بیش از یک ماه پس از SickKids منتشر دقیق راهنمایی در ژوئن توصیه که دانش آموزان تمرین به طور منظم بهداشت دست و که برخی از کلاس ها برگزار می شود در خارج از منزل زمانی که ممکن است. زودتر راهنمایی نمی تمایز بین دبیرستان و دانش آموزان مدرسه ابتدایی.

از دولت انتاریو قبلا گفته اندازه کلاس خواهد بود دربسته در 15 دانش آموزان و حضور در مدرسه خواهد بود داوطلبانه و بر پدر و مادر انتخاب است. برای دانش آموزانی که آیا حضور در مدرسه در فرد این سقوط مجازی آموزش گزینه خواهد بود در محل قرار داده.

در حالی که این استان ارائه کرده است برخی از جزئیات آن بازگشت به مدرسه برنامه تصویر کامل نشده بود گذاشته شد. انتاریو وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه هفته گذشته گفت که دولت “نهایی سلامت پروتکل” و یک اطلاعیه است که انتظار می رود برخی از زمان در این هفته.

پیش از این اعلام لیبرال های انتاریو در حال هل دادن برای داگ فورد مترقی محافظه کاران به سرمایه گذاری $3.2 میلیارد دلار برای استخدام هزاران نفر از معلمان و ایجاد 14,000 کلاس درس جدید در فضاهای یک پیشنهاد برای ایجاد کلاس های امن تر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de