خبر مرگ و میر: پزشکان می گویند افراد در حال مرگ به عنوان آنها جلوگیری از ERs با توجه به COVID ترس

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال هشدار غیب تلفات COVID-19 می تواند اگر مردم می میرند زیرا آنها بیش از حد می ترسند برای رفتن به اتاق اورژانس برای مسائل جدی در سلامتی نامربوط به این بیماری همه گیر.

“وجود دارد رفتن به ثانویه آسیب برساند. اشتباه نکنید,” دکتر گفت: Alan Drummond با فدراسیون کانادا از پزشکان اورژانس.

“تا چه حد این اتفاق می افتد ؟ ما نمی دانیم. آن را احتمالا تنها کمی پس از این واقعیت است. سپس ما شروع به دریافت احساس از هزینه های پنهان این بیماری همه گیر.”

شده اند وجود دارد تغییرات عمده در بهداشت و درمان-مراقبت از تحویل به آماده شدن برای یک رود خروش از مردم بیمار با COVID-19. پزشکان در حال ارتباط با بیماران عملا اعمال جراحی الکتیو در حال لغو و یا با تاخیر و بیمارستان ها در حال جابجایی کارکنان.

است که ایجاد ظرفیت بیشتر برای مراقبت از بیماران آلوده اما دروموند بر آن را نیز تضمین که هر روز خدمات بهداشتی و درمانی در شرایط اضطراری می تواند هنوز هم درمان می شود.

یک بیماری همه گیر نمی کند, جلوگیری از حملات قلبی, سکته مغزی جدی می افتد و تشنج گفت: Drummond, که با این نسخهها کار در پرت, Ont. در عین حال بسیاری از مردم که به طور معمول به پزشک مراجعه و به بررسی آنچه که می تواند عوارض جدی در حال انتخاب به دنبال کمک به او گفت.

Drummond گفت: پزشکان در حال توجه به این که اتاق های اورژانس سراسر کشور ساکت تر هستند, و, وقتی که مردم در اغلب این وضعیت در حال حاضر وخیم.

“من از دست این نبرد برای نجات یک بیمار شب گذشته به دلیل آنها را صبر بیش از حد طولانی برای آمدن به بیمارستان” دکتر جف Shaw, یک متخصص قلب و عروق در کلگری ارسال شده در توییتر در اوایل این هفته.

“من می دانم که وجود دارد این است که بسیاری از ترس از بیمارستان و در حال حاضر نگرانی در مورد تبدیل دور. اگر شما بیمار هستند و نیاز به کمک و بیمارستان و امن هستند و آماده هستند تا پس از شما نگاه کنید.”

Drummond گفت: پزشکان گفته اند او در مورد بیمارانی که در نهایت نمی آیند به بیمارستان و می گویند که نگران ابتلا به COVID-19. آنها همچنین صدای دو نگرانی های دیگر.

“آنها به مرگ می ترسم و آنها وحشت زده در مورد … آینده به اورژانس و قرار دادن غیر ضروری در سیستم بهداشت و درمان اضطراری و یا … نگران هستند آنها ممکن است سهوا انتقال COVID به کارکنان با وجود غربالگری تلاش است.”

مقامات بهداشت در بریتیش کلمبیا یادآور شد مردم در یک جلسه توجیهی روزانه در این هفته که آن را امن برای رفتن به بیمارستان و گرفتن تست های تشخیصی و 911 تماس بگیرید به صورت فوری به مراقبت های پزشکی. آنها با اشاره به وجود حدود 3,600 اتاق اورژانس در روز سه شنبه از بیش از 6,500 در مارس 9.

“آن را بی خطر است برای رفتن به بیمارستان و وجود خواهد داشت از مردم وجود دارد به شما کمک کند” خواست B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس.

دکتر برنت Roussin, Manitoba ارشد بهداشت عمومی افسر تکرار نگرانی در یکی از جلسات. او گفت: همکاران در حال گفتن او را که بیماران احساس نگران در مورد گرفتن کمک آنها نیاز دارند و نشان می دهد تا در یک بیمارستان هنگامی که این وضعیت در حال حاضر مهم است.

“من واقعا می خواهم به آن را حذف به Manitobans که ما بیمارستان و مراقبت های بهداشتی ما, سیستم های امن برای استفاده از” Roussin گفت.

کبک در بخش بهداشت و درمان نیز گفت: وجود کاهش قابل توجهی در آن بخش اورژانس ترافیک.

بیمارستان ها امن هستند و مردم باید تماس خود را با پزشک و یا 911 اگر آنها نگران چیزی اشتباه است دروموند گفت.

او می داند که می تواند ترسناک زمانی که جهان اطراف ما تغییر کرده است بنابراین به شدت به دلیل بیماری همه گیر. اما دیگر کسی منتظر درمان جدی تر به نتیجه می شود. بیش از حد اغلب او گفت: این تاخیر می تواند کشنده باشد.

“ما نمی خواهیم مردم در حال مرگ از یک حس کاذب از سهم بیشتر اجتماعی خوب است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 18 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im