“او بسیار عالی و آواز بچه کوسه’: حمایت هرچه در برای گشت و گذار mauled در و جنوب غرب

در یک احساسی, پست های رسانه های اجتماعی, Ms رایت تشکر از همکار خوانندگان آن ور رفته به نجات آقای Mummert پس از او کشیده کردن هیئت مدیره خود را و “خود را برگزار پا با هم” در حالی که انتظار برای یک آمبولانس برای حدود نیم ساعت.

“من صادقانه نمی دانم که چگونه یک فرد می توانید کل یک غریبه مورد حمله قرار گرفتن توسط یک پنج متری کوسه و شنا کردن به سمت [کوسه] به او را نجات دهد” Ms رایت نوشت.

“ما فراتر ممنون از همه که کمک به صرفه جویی در Phil زندگی. خیلی خوش شانس است که فیل رو دور با زندگی و اندام و فراتر از خوش شانس است که ما در چنین مهربان و دلسوز جامعه است.”

Ms رایت گفت که آقای Mummert انجام شد و آواز کودکان محبوب لحن بچه کوسه.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط Ms رایت نشان می دهد 28 ساله و روحیه بالا و با لبخند و انجام شاکا با دست خود از بیمارستان.

در یک ماده از ساعت Ms رایت پست های رسانه های اجتماعی جذب بیش از 1400 را دوست دارد و 70 نظر از افرادی که مایل آقای Mummert بازیابی سریع.

“دشوار واحد به سختی حتی winced” یکی از کاربران شبکههای اجتماعی نوشت.

“ما ضربه تا زمانی که شما بچه ها در شهر می تواند خوب برای گرفتن بیش از یک آبجو.”

Police administer first aid to Mr Mummert following the shark attack.

پلیس اداره کمک های اولیه به آقای Mummert پس از حمله کوسه.اعتبار:Facebook/Suppied

زنگ مطرح شد در مورد 2.15 ب. ظ روز جمعه پس از گزارش از یک مرد در 20s خود آورده بودن به ساحل با پای آسیب.

شاهدان حاضر در صحنه گفت: آقای Mummert کشیده شد خاموش هیئت مدیره خود را توسط بزرگ, کوسه, باعث همکار خوانندگان به نوسان به عمل آورد و 28 ساله به ساحل.

“ما فقط رفته گشت و گذار او نشسته بود در هیئت مدیره خود را و چیزی که بعد از شما می دانید که ما شنیده ام کسی رفتن ‘کوسه’,”, یکی از خوانندگان گفته Nine News پرت.

“ما در اطراف تبدیل شده و ما شاهد این سفید [کوسه] و آن را در حال حاضر آمار او محو هیئت مدیره خود را.

“از آن رو به او و من گفت: “همسر پرش در هیئت مدیره’ بنابراین من chucked او را در آن و سپس یکی دیگر از آدم ور رفته و فریاد در همه بیا بیا کمک کند چرا که آن را بهتر به گروه است.”

امدادگران اداره کمک های اولیه به آقای Mummet در ساحل تا RAC هلیکوپتر فرود آمد به surfer به بونبوری بیمارستان که در آن او در حال حاضر دوره نقاهت.

28 ساله دریافت زیادی ساله به پای او و سه کوچکتر پارگی.

دسترسی به پناهگاه ساحل خلیج باقی مانده بسته در صبح روز شنبه به عنوان افسران از وزارت صنایع اولیه و توسعه منطقه ای انجام شده آب گشت زنی در این منطقه است.

گروه گفت: هواپیماهای بدون سرنشین و فیلم های گرفته شده در روز جمعه نشان داد وجود دارد یک مدرسه از ماهی قزل آلا و یک مستعمره مهر در این منطقه افزایش یافته است که احتمال پیدا کردن کوسه نزدیک به ساحل.

در حال بارگذاری

کایل جیمز بار بود mauled توسط یک کوسه در نزدیکی یک گشت و گذار شکستن به نام Boneyards در سپتامبر 2011 در حالی که bodyboarding.

مهر و موم شناخته شده به مکرر آب در نزدیکی فانوس مشرف به ساحل که متصل به محبوب رفت و آمد مکرر توریستی پولمن پناهگاه خلیج و مجموعه خود را از ویلا.

نهنگ رؤیت نیز رایج در این منطقه است.

گشت و گذار می شکند در نزدیکی پناهگاه خلیج نمی جذب بسیاری از beachgoers در آب هستند اما محبوب با ماهیگیران تفننی با ماهی قزل آلا اجرا می شود نیز مکرر در طول این زمان.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de