در اینجا به همین دلیل کوچک مورچه ها را مورد تاخت و تاز خود را در خانه و چه در مورد آن انجام

آن را نزدیک به غیر ممکن است برای محاسبه با دقت چگونه بسیاری از مورچه ها روی زمین هستند اما برآورد قرار داده و تعدادی در حدود ده میلیارد میلیارد. و گاهی اوقات آن را می توانید احساس خوب نسبت به کسانی که مورچه ها در حال راهپیمایی از طریق خانه های ما.

مورچه ها معمولا در داخل خانه در جستجوی غذا یا تودرتو زیستگاه. حتی مقدار کمی از مواد غذایی مانند مواد غذایی حیوان خانگی خرده می تواند جذب انبوهی از کوشا مورچه ها.

مورچه ها یکی از زمین موفق ترین حیوانات و شامل بیش از 13000 گونه است. آنها زندگی می کنند تقریبا در همه جا به جز قطب جنوب قطب شمال بالا و تعداد کمی از جزایر.


ادامه مطلب: شش حقایق شگفت انگیز شما نیاز به دانستن در مورد مورچه ها


با وجود مورچه ها’ در همه جا مردم هنوز هم می توانید شگفت زده می شود و یا حتی وحشت زده برای دیدن یک خط از مورچه ها خزنده همراه خود را نیمکت آشپزخانه. پس باید شما این حشره کش و یا یاد بگیرند که با آنها زندگی می کنند?

آیا مورچه ها در خانه من ؟

مورچه ها بخشی از طبیعت تمیز کردن خدمه: آنها کارآمد پیدا کردن و حذف مواد غذایی چپ در اطراف خانه. مشکل این است که گاهی اوقات انسان نمی خواهید خود را کمک کند.

شما احتمالا متوجه شده مورچه ها معمولا بیشتر آمده در داخل خانه در تابستان – که عمدتا به دلیل بسیاری از حشرات در حال فعال تر در ماه های گرم.

مورچه ها گاهی اوقات می آیند داخل در جستجوی آب به خصوص در طول دوره خشک. در این مورد شما می توانید آنها را در حمام و یا دیگر شرق و بخش هایی از خانه است.

باران های سنگین نیز می تواند باعث مورچه لانه به سیل و آنها را وادار به نقل مکان به ساختمان های مجاور مانند خانه خود را.

مورچه ها معمولا بیشتر آمده در داخل خانه در ماه های گرم. شاتر

کارشناسی ارشد از همکاری

مورچه ها حیوانات اجتماعی هستند و زندگی در مستعمرات با صدها و یا حتی میلیون ها نفر از دیگران. آنها tiny brains – در بسیاری از موارد کوچکتر از یک دانه شن و ماسه. پس چگونه آنها آنقدر باهوش در وارد شدن به خانه های ما و پیدا کردن مواد غذایی ما است ؟ زیرا آنها کارشناسی ارشد از همکاری است.


ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که خانه افتخار ماوس انجام شد – به همراه پنج نفر دیگر حیوانات را که به تمیز کردن به طور جدی


در نظر گرفتن راه برخی از مورچه ها مارس در یک خط به سمت آن قطره عسل خود را در نیمکت آشپزخانه. هنگامی که مورچه های کارگر از برخی از گونه های پیدا کردن یک قطعه از مواد غذایی پاسخ آنها را با قرار دادن یک قطره از فرمون بر روی زمین است. آنها همچنان به ترک یک دنباله از فرومون تمام راه برگشت به لانه.

تنها یک مورچه نیاز به پیدا کردن مواد غذایی و ذخیره کردن یک دنباله. هنگامی اتفاق می افتد که صدها نفر دیگر می توانید به دنبال دنباله به منبع غذایی.

چگونه می توانم خلاص شدن از شر مورچه ها ؟

اولین گام برای مقابله با مورچه ها در خانه خود اطمینان است که آنها لازم نیست که دسترسی به مواد غذایی است. مهر و موم همه مواد غذایی در ظروف مهر و موم شده تمیز کردن پشت یخچال و توستر را ترک نمی کند مواد غذایی حیوان خانگی دیگر نسبت به لزوم اطمینان از سطل خود را محکم مهر و موم شده و به طور کلی مطمئن شوید که وجود دارد این است که هیچ غذایی در اطراف برای جلب مورچه ها (من می دانم که آسان تر از انجام گفت).

اگر شما دیده می شود مورچه ها راهپیمایی در یک خط سعی کنید پاک کردن سطح با سرکه یا آب ژاول را مختل شیمیایی دنباله.


ادامه مطلب: زامبی مورچه ها: دیدار با قارچ انگلی که کنترل زندگی حشرات


جلوگیری از مورچه ها از ورود به خانه خود را در وهله اول توسط آب بندی تا ترک و سوراخ در دیوار. این را نیز به جلوگیری از آنها را از تودرتو در داخل حفره دیوار.

اگر همه چیز با شکست مواجه, حشره را طعمه را می توان مورد استفاده برای کنترل مورچه اعداد. اما قبل از شما را که در مسیر خودتان بپرسید که آیا مورچه ها در واقع یک مشکل (که بعدا بیشتر).

حشره کش ها ممکن است آسیب حشرات دیگر

اگر شما مورچه مشکل رو از دست, تماس با آفت کنترل حرفه ای به جای تلاش برای استقرار یک اشکال بمب یا مشابه حشرات اسپری خودتان.

DIY روش به ندرت کار به دلیل مورچه ها عمدتا در فضاهای محافظت شده (مانند زیر زمین یا در و دیوار). شما ممکن است کشتن چند مورچه های کارگر اما احتمالا نمی خواهد آسیب مستعمره.

پاک کردن یک سطح با سرکه می تواند مختل شیمیایی دنباله مورچه ها با استفاده از به مارس در یک خط. شاتر

اگر شما (یا حرفه ای) آیا استفاده از حشره کش برای جلوگیری از استفاده از آنها در خارج از منزل و برای آنهایی که به طور خاص طراحی شده برای مورچه ها. اکثر حشره کش ها طیف گسترده ای از مواد شیمیایی است که می تواند کشتن انواع دیگر حشرات. این شامل حشرات مفید در خانه و باغ خود را مانند کفشدوزک ها, mantises و زنبورهای پارازیتویید.

ممکن است در حالی که برای مورچه ها به مرگ, به خصوص اگر آن بزرگ است. برخی از گونه های توزیع خود را در میان چندین لانه که باعث می شود آنها را بسیار سخت تر برای از بین بردن.

مبارزه با مورچه ها

در بسیاری از گونه مورچه ملکه است تنها فردی که می تواند تولید جدید کارگران. بنابراین برای از بین بردن مستعمره شما نیاز به کشتن ملکه.

اما بعضی از گونه ها مانند سنگ مورچه (Temnothorax albipennis)را تکامل یافته یک راه هوشمندانه برای محافظت از ملکه و لارو از مسموم مواد غذایی است.


ادامه مطلب: این مورچه ها تکامل یافته اند یک سیستم پیچیده ای از میدان جنگ امداد و نجات


برخی از مورچه های کارگر اقامت در مستعمره و دریافت مواد غذایی جدید از forager مورچه ها – ذخیره سازی مواد غذایی در شکم خود و بدنش آن زمانی که خود را nestmates گرسنه هستند. پس از این “ذخیره سازی مورچه ها” جمع آوری و ترکیب مواد غذایی از بسیاری از کارگران, آنها کمک به اطمینان حاصل شود که ورودی سموم رقیق قبل از رسیدن به ملکه. آنها همچنین به عنوان سم تست: اگر مواد غذایی سمی آنها می میرند قبل از آنها می توانید آن را به تصویب ملکه.

ما نیاز مورچه ها

به یاد داشته باشید که مورچه ها می تواند مفید شکارچیان – من دیده ام مورچه ها حمله و کشتن سوسک پوره. مورچه ها نیز نقش مهمی در گسترش دانه از گیاهان بومی و از بین بردن زباله از محیط زیست ما.

مورچه ها در حال عادی و بخش مهمی از اکوسیستم شهری ما. بنابراین اگر ما می خواهیم برای حفاظت از ارزش تنوع زیستی این ممکن است به معنی تحمل ما کوچک همسایه – حتی زمانی که آنها به نظر می رسد قصد مصرف بیش آشپزخانه ما و یا باعث خرابی ما پیک نیک.

هیچ کس می خواهد مورچه ها باعث خرابی مواد غذایی خود را. اما اگر شما تعداد کمی از مورچه ها سرگردان در اطراف خانه است که واقعا یک معامله بزرگ است ؟


ادامه مطلب: کنجکاو کودکان و نوجوانان: آیا مورچه ها را خون ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im