اینجا چرا کسی که می گوید یک coronavirus واکسن 18 ماه دور

سازمان جهانی بهداشت گفت: این هفته ممکن است 18 ماه قبل از یک واکسن علیه coronavirus در دسترس عموم است.

بیایید اکتشاف چرا حتی با تلاش جهانی است این.

چین به اشتراک گذاشته علنا کامل توالی RNA ویروس – در حال حاضر شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 به جای COVID-19 که اشاره به بیماری خود – در نیمه اول ماه ژانویه است.

این kickstarted تلاش برای توسعه واکسن در سراسر جهان از جمله در دانشگاه کوئینزلند و موسسات در اروپا و آمریکا است.

اواخر ژانویه ویروس با موفقیت رشد خارج از چین برای اولین بار توسط ملبورن Doherty موسسه یک گام بسیار مهم. برای اولین بار محققان در کشورهای دیگر دسترسی به یک نمونه زنده از این ویروس.

با استفاده از این نمونه محققان در CSIRO بالا مهار تسهیلات (استرالیا بهداشت حیوانات آزمایشگاهی) در جیلان (استرالیا) می تواند شروع به درک فنی virus گام مهم دیگری در تلاش جهانی نسبت به توسعه یک واکسن.

واکسن در طول تاریخ گرفته شده دو تا پنج سال به منظور توسعه. اما با یک تلاش جهانی و یادگیری از گذشته و تلاش برای توسعه coronavirus واکسن محققان به طور بالقوه می تواند به توسعه یک واکسن در یک زمان بسیار کوتاه.


ادامه مطلب: هنگامی که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن? 5 سوال پاسخ داده


در اینجا است که چرا ما نیاز به کار با هم

هیچ نهاد واحد دارای ظرفیت و امکانات به منظور توسعه یک واکسن خود را. نیز وجود دارد که بیشتر مراحل به مراحل نسبت به بسیاری از مردم قدردانی میکنیم.

ما باید درک ویروس, ویژگی ها و رفتار در میزبان (انسان). برای انجام این کار ما باید به توسعه یک مدل حیوانی.

ما باید نشان دهد که پتانسیل واکسن بی خطر هستند و می توانید ماشه سمت راست بخش ایمنی بدن بدون ایجاد آسیب. پس از آن ما می توانید شروع به پیش بالینی تست حیوانی بالقوه واکسن با استفاده از مدل حیوانی.

ما باید درک خصوصیات و رفتار این ویروس در آن هاست. شاتر

واکسن که با موفقیت عبور قبل از تست بالینی را می توان توسط موسسات دیگر با ظرفیت اجرای آزمایش های انسانی.

که در آن این خواهد بود انجام شده و توسط چه کسی هنوز تصمیم گرفته نشده. به طور کلی این است ایده آل برای آزمون چنین واکسن در تنظیم زمان شیوع.


ادامه مطلب: مبین: چگونه مواد مخدر را از نقطه کشف به داروخانه قفسه است ؟


در نهایت اگر یک واکسن است که به امن و موثر آن نیاز به تصویب مقررات لازم مصوبات. و مقرون به صرفه راه ساخت واکسن نیز باید در محل قبل از نهایی واکسن آماده برای تحویل.

هر یک از این مراحل در توسعه واکسن خط لوله چهره های بالقوه و چالش است.

در اینجا به برخی از چالش های ما

ائتلاف بین المللی به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری درگیر است تیم ما در این دو مرحله اول: تعیین ویژگی های فعلی ویروس و سپس قبل از تست بالینی بالقوه واکسن.

در حالی که ملبورن Doherty, موسسه و دیگران سودمند بوده است منزوی رمان coronavirus گام بعدی برای ما در حال رشد است مقدار زیادی از آن پس دانشمندان ما به اندازه کافی برای کار با. این شامل کشت ویروس در آزمایشگاه (تشویق آن به رشد) در خصوص امن و شرایط استریل.

چالش بعدی ما در حال توسعه است و اعتبار مناسب بیولوژیکی مدل برای ویروس. این خواهد بود یک مدل حیوانی است که به ما می دهد سرنخ به چه coronavirus ممکن است در رفتار انسان است.

کار قبلی ما با سارس (سندرم حاد تنفسی) به ما داده است یک پایه خوب برای ساخت در.


ادامه مطلب: است شیوع کروناویروس به عنوان بد به عنوان سارس یا 2009 پاندمی آنفلوانزا? یک زیست شناس توضیح می دهد سرنخ


سارس است که عضو دیگری از خانواده کروناویروس که در طول 2002-03. دانشمندان ما توسعه بیولوژیکی مدل سارس با استفاده از موش خرماها در کار برای شناسایی میزبان اصلی این ویروس: خفاش ها.

سارس و جدید SARS-CoV-2 سهم حدود 80-90 ٪ از کد ژنتیکی خود را. بنابراین تجربه ما با سارس بدان معنی است که ما در حال خوش ما موجود سر و گوش آب مدل می توان به عنوان یک نقطه شروع برای کار بر روی این رمان coronavirus.

ما همچنین کشف دیگر مدل های بیولوژیکی به ارائه اطلاعات بیشتر قوی و به عنوان احتمالی.

چه خوب خواهد واکسن بود اگر این ویروس جهش ژنتیکی?

همچنین این احتمال قوی است که SARS-CoV-2 ادامه خواهد داد به جهش.

بودن یک حیوان ویروس آن در حال حاضر به احتمال زیاد جهش یافته آن را به عنوان سازگار – اول به حیوانات دیگر و پس از پریدن از یک حیوان به انسان است.

در ابتدا این بود که بدون انتقال در میان مردم اما در حال حاضر آن را گرفته است گام مهمی پایدار انسان به انسان انتقال است.


ادامه مطلب: شیوع کروناویروس جدید نقشه برداری ابزاری است که به شما اجازه می دهد از طریق جدول زمانی


به عنوان ویروس همچنان آلوده مردم آن است که رفتن را از طریق چیزی از یک تثبیت کننده است که بخشی از روند جهش.

این جهش در روند حتی ممکن است متفاوت باشد در نقاط مختلف جهان به دلایل مختلف.

این شامل تراکم جمعیت که تحت تاثیر تعداد افراد آلوده و چگونه بسیاری از فرصت های این ویروس به جهش. قبل از قرار گرفتن در معرض دیگر coronaviruses نیز ممکن است تحت تاثیر قرار مردم استعداد ابتلا به عفونت است که ممکن است در نتیجه نوع گونه های در حال ظهور بسیار شبیه به آنفلوانزای فصلی.


ادامه مطلب: یک سرنخ به توقف coronavirus: دانستن اینکه چگونه ویروس ها وفق دهند و از حیوانات به انسان


بنابراین آن را بسیار مهم ما همچنان به کار با یکی از آخرین نسخه از این ویروس به یک واکسن بیشترین شانس موثر بودن.

این همه کار باید انجام شود و تحت کنترل کیفیت دقیق و شرایط ایمنی برای اطمینان از آن را مطابق جهانی الزامات قانونی و برای اطمینان از کارکنان و جامعه امن هستند.

از دیگر چالش های پیش رو

چالش دیگر این است که تولید پروتئین از ویروس نیاز به توسعه بالقوه واکسن. این پروتئین ها به طور خاص طراحی شده برای استخراج یک پاسخ ایمنی در هنگام تجویز اجازه می دهد یک فرد سیستم ایمنی بدن برای محافظت در برابر آینده عفونت است.

خوشبختانه پیشرفت های اخیر در درک پروتئین های ویروسی خود را در ساختار و توابع اجازه داده است این کار به پیشرفت در سراسر جهان در سرعت قابل توجهی است.

در حال توسعه یک واکسن است که یک کار بزرگ است و نه چیزی است که می تواند یک شبه اتفاق می افتد. اما اگر همه چیز به برنامه ریزی آن خواهد شد بسیار سریع تر از ما قبل از دیده می شود.


ادامه مطلب: آمريکا MERS …? آماده شدن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس بعدی


بسیاری از درس های آموخته بودند در طول شیوع سارس. و دانش جهانی جامعه علمی به دست آمده از تلاش برای توسعه یک واکسن علیه سارس به ما داده است یک شروع در حال توسعه یکی از این ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su