تورنتو — یک روش تنفس تصویری تبلیغ به عنوان به طور بالقوه “نجات بخش” برای بیماران مبتلا به COVID-19 اخذ شده توجه گسترده ای در رسانه های اجتماعی-حتی J. K. Rowling گفت: آن کمک کرد — اما با بسیاری از مضر ساخت دور آنلاین وجود هر گونه اعتبار به آن ادعا می کند ؟

ویدیو یوتیوب توصیه می کند بیماران مبتلا به پنج نفس عمیق برگزاری هر یک به مدت پنج ثانیه و یک سرفه (با دهان تحت پوشش) پس از ششمین نفس عمیق بکشید. پس از اتمام این تمرین تنفس دو فرد باید کاملا مسطح در معده خود را — نه — با یک بالش و نگاهی کمی عمیق تر نفس برای دیگری 10 دقیقه.

“من می خواهم به شما بچه ها شروع به انجام این کار اگر شما عفونت از سمت راست شروع. اگر شما می خواهید به آن را انجام دهد قبل از اینکه شما حتی انتخاب کنید تا عفونت ایده خوب” گفت: کوئینز بیمارستان دکتر سرفراز منشی در این ویدئو.

نسخه های مختلف از ویدیو یوتیوب توسط منشی و سو الیوت یک مدیر پرستاری در انگلستان, غیر انتفاعی, سازمان بهداشت مشارکت شرق لندن تعاونی با مسئولیت محدود (PELC) شده است مشاهده شده برخی از 3.7 میلیون بار در ترکیب است.

آن را به اشتراک گذاشته شده توسط هری پاتر نویسنده که در توییتر نوشت که او تا به حال COVID-19 علائم در دو هفته گذشته و تمرین تکنیک در مشاوره از همسرش که یک پزشک است.

“من به طور کامل بهبود و تکنیک کمک زیادی” او هنوز توییتی.

COVID-19 می تواند به تجمع مایع در ریه ها باعث تنگی نفس و بیماران را کوچکتر بکشید. مشکل تنفسی و پنومونی در هر دو ریه یکی از شایع ترین علائم این بیماری در اکثر موارد شدید بیماران نیاز به انتوبه و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی.

کارشناسان بهداشت و درمان گفت: CTVNews.ca که تمرینات و پیشنهادات در این ویدئو بر اساس طولانی تاسیس تکنیک های برای جلوگیری از بیمار ریه ها از سقوط, اما هشدار داد که آن است که یک درمان معجزه است و هر کسی با داشتن مشکل در تنفس باید به دنبال کمک های حرفه ای بلافاصله.

“برخی از مردم با COVID-19 یا coronavirus بیماری بدتر بنابراین من نفرت برای کسی که سعی و خود-مدیریت در صفحه اصلی که باید به دنبال توجه پزشکی گفت: کارولین مک کوی, مدیر ارزشیابی و تمرین حرفه ای خدمات با جامعه کانادا از درمانگران تنفسی.

“من نمی توانم استرس به نقطه کافی است.”

رفتن به بیمارستان در طول یک بیماری همه گیر ممکن است به نظر می رسد بسیار ترسناک و برخی از افراد نیز ممکن است نگرانی در مورد سهوا آلوده کردن کسی که در طول راه اما “مردم نباید تاخیر مناسب پزشکی گفت: McCoy که ثبت نام تنفسی درمانگر.

چگونه روش تنفس کار می کند ؟

مستعد موقعیت یابی استفاده شده است برای چندین دهه در بخش های مراقبت برای بیماران مبتلا به یک بیماری به نام سندرم زجر تنفسی حاد هستند انتوبه و در ونتیلاتور, سلامت, کارشناسان می گویند.

“چندین روش وجود دارد برای اجازه دادن به قفسه سینه گسترش برای جلوگیری از سقوط از پایین ریه بخش برای بیماران که بستر محدود در برخی از راه و یا مبتلا به یک عفونت ریوی. این امر می تواند یکی از آنها گفت:” دکتر Abdu farm animal rights, دستیار پروفسور پزشکی با دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان در تورنتو از طریق ایمیل.

بسیاری از بافت ریه است که در امتداد پشت و در مقابل پس از قرار دادن کسی در شکم خود کمک می کند تا جریان خون به مناطق بیشتری از ریه است.

“اگر کسی دروغ گفتن در بازگشت خود را از جریان خون به بخش هایی از ریه ها است که می تواند سقوط از وزن فقط بدن خود را. اگر ما کسی را در موقعیت مستعد — اگر ما قرار داده و آنها را حلقه پایین — در حال حاضر حجم بیشتری از ریه ها است که هنوز هم در امتداد پشت, اما آن را کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به فشرده” McCoy توضیح داد.

تنفس عمیق و تمرینات در این ویدئو به طور معمول استفاده می شود برای کمک به کاهش چیزی به نام atelectasis گفت: McCoy در اصطلاح پزشکی برای فروپاشی بافت ریه است. ترکیبی از مایع در ریه ها و تنفس کوچک می تواند مردم را در معرض خطر این بیماری هستند.

“اگر شما باید مایع یا مخاط است که می شود به دام افتاده در ریه واحد است که باعث می شود کسی بیشتر در معرض ابتلا به پنومونی,” او اضافه شده است.

Farm animal rights هشدار داد که در حالی که ورزش ممکن است ارزش آن قابل بحث است که چگونه معنی دار و تاثیر آن در تغییر نحوه پیشرفت بیماری در یک بیمار است.

“بعید است به این معنی خواهد بود که تفاوت بین زنده ماندن و CoVid-19 یا نه. اگر شما یک بد ‘فشار’ و شما نیاز به یک حمایت از این نمی خواهد کمک به جلوگیری از آن را در هر راه,” او گفت:.

“اگر شما یک فرم خفیف بیماری آن را به لحاظ نظری می تواند کمک به محدود کردن احتمال عفونت باکتریایی ثانویه است که در واقع نه این که مشترک در CoVid-19 به هر حال.”

در نهایت برای بیمارانی که دچار مشکل تنفس — برخی از مردم آن را توصیف به عنوان ریه ها احساس تنگ و یا مانند کسی که نشسته است بر روی قفسه سینه خود را — آن را امن تر است به دنبال کمک های پزشکی در اولین نقطه ممکن است.

“ترس مردم در حال, معتبر, اما آنها بهتر است به دنبال کمک های اولیه برای مطمئن” McCoy گفت.

اگر شما مطمئن نیستید که آیا شما باید به دنبال توجه پزشکی این آزمون خود ارزیابی ارائه شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de