در اینجا چگونه به سازمان دیده بان ناسا پشتکار مریخ راه اندازی

تورنتو — ناسا در آستانه راه اندازی اولین مریخ در نه سال — پشتکار rover خواهد بود انفجار صبح روز پنجشنبه به کشتی سوار در سفر خود به سیاره سرخ که در آن آن را به جستجو برای باستان زندگی است.

در آماده سازی برای راه اندازی ناسا آغاز شده دراماتیک شمارش معکوس در سراسر آن حساب های رسانه های اجتماعی.

در اینجا آنچه که از کجا و چگونه از تماشای راه اندازی از زمین است.

چه پشتکار?

پشتکار پنجم ناسا کاوشگر را به مریخ خواهد شد و تاریخ آن برادر مریخ نورد کنجکاوی در ماه فوریه 2021 هنگامی که آن را در قالب آن فضا سفر طولانی.

کنجکاوی در مریخ بوده از سال 2012 شده است و تنها ساکن این سیاره پس از این فرصت مریخ نورد متوقف پاسخ در 2018 زیر عظیم طوفان های گرد و غبار.

پشتکار خواهد ساخت در برخی از پیشگامانه اکتشافات کنجکاوی و دیگر rovers ساخته شده اند در زمان خود بر روی سیاره سرخ.

صحبت یکشنبه از خارج از مرکز فضایی کندی ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت که به دلیل کنجکاوی در کار ما می دانیم که مریخ یک بار بود آب و قادر به حمایت از زندگی است.

او افزود که آنها نمی دانند که اگر “آن ساکن بود اما قابل سکونت.”

که پشتکار می آید.

“این اولین بار در تاریخ که در آن ما در حال رفتن به رفتن به مریخ با صریح ماموریت برای یافتن حیات در جهان دیگر — باستان زندگی در مریخ,” او گفت:.

پشتکار ماموریت یکی از astrobiology جستجو برای نشانه هایی از زندگی است. این مریخ نورد را مطالعه زمین شناسی این سیاره و سنگ و نمونه های خاک به تجزیه و تحلیل بر روی زمین بعد.

این مریخ نورد را در مریخ برای حداقل یک مریخ در سال با توجه به سایت ناسا که به مقدار مورد 687 زمین روز یا تقریبا دو سال زمین.

Bridenstine تشویق مردمی به تماشای از خانه به عنوان سفینه فضایی راه اندازی شده است.

“این رفتن به یک الهام بخش, لحظه,” او گفت:.

که در آن و زمانی که

مریخ نورد بلند است از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا حدود 7:50 a. m. EST در جولای 30, فرض آب و هوا نگه می دارد.

با توجه به ناسا در مرکز فضایی کندی, وبلاگ, نیروی هوایی ایالات متحده 45 آب و هوا اسکادران است و پیش بینی 80 درصد شانس مطلوب آب و هوا برای پرتاب.

پشتکار خواهد شد انفجار در یک Atlas V-541 موشک همان نوع از موشک است که در زمان کنجکاوی به فضا در سال 2011.

چگونه به سازمان دیده بان

راه اندازی ممکن است در فلوریدا, اما هر کسی در سراسر جهان می توانید لحن در.

شما می توانید راه اندازی به صورت آنلاین از طریق ناسا سایت خواهد شد که livestreaming از پرتاب و همچنین از طریق ناسا حساب youtube. تلویزیون ناسا خواهد بود و حمل آن می توان به تماشای آنلاین و یا از طریق کابل تلویزیون.

پوشش زنده آغاز خواهد شد در 7 p. m. EST, با راه اندازی رخ می دهد کمتر از یک ساعت بعد. پس از راه اندازی پوشش ادامه خواهد داد تا 11:30 a. m. EST.

یک لیست کامل از وقایع روز و livestreams به تماشای راه اندازی می شود ناسا در وب سایت.

در رسانه های اجتماعی شما می توانید با دنبال کردن هشتگ #CountdownToMars برای شرکت در بیشتر راه اندازی جشن و سوال بپرسید. ناسا شده است مجوز های ارسال و تفسیر اضافی تصاویر و جزئیات در اطراف راه اندازی در حساب کاربری توییتر خود را در این منجر به راه اندازی خود را.

پشتکار ممکن است مصرف کردن در جولای 30, اما رور نمی رسیدن به مریخ تا فوریه. 18 سال 2021 که در آن از آن خواهد شد فرود در Jezero دهانه.

این سفر نمی تواند بخش سخت: ورود خواهد کرد.

گرفتن از بالای مریخ اتمسفر به سطح هفت دقیقه طول می کشد یک سفر بود که به عنوان مراجعه کننده “هفت دقیقه وحشت” در طول کنجکاوی تبار. این هفت دقیقه حاوی باعث شکستن و یا لحظات است که تعیین خواهد کرد که آیا پشتکار واقعا می تواند زندگی می کنند تا نام خود را و آن را از طریق به زمین با خیال راحت بر روی سطح این سیاره است.

چین نیز با هدف به زمین مریخ نورد در مریخ به نام Tianwen-1 که در آن راه اندازی فقط یک هفته پیش. این یک عمل بسته بندی شده ماه برای ماموریت مریخ — امارات متحده عربی راه اندازی یک کاوشگر در اوایل این ماه است که در مدار این سیاره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net