در اینجا چگونه من ترک خورده و رول تا لبه و برنده (تقریبا) هر زمان

در سال 2003 زمین شناسی آمار موهان Srivastava ترک کانادا بازی قرعه کشی. پس از گرفتن یک خراش کردن بلیط به عنوان هدیه او کشف یک نقص در این بازی است. قرار دادن خود احتمال مهارت به کار او نمیفهمد چگونه برای شناسایی بلیط های برنده قبل از خرید. آن را ندارد او را غنی — “ضرب و شتم این بازی نیست ارزش وقت من,” او گفت: — اما Srivastava تجربه نشان داد آن را بسیار سخت برای ایجاد یک واقعا تصادفی بازی.

Tim Hortons راه اندازی آن سالانه رول تا لبه ارتقاء در اواسط ماه مارس. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس مسابقه نمادین فیزیکی فنجان جایگزین شد با یک بازی دیجیتال در شرکت برنامه وفاداری. این تغییر تا به حال پیامدهای عمده برای چه جوایز اهدا شد. همچنین ایجاد یک فرصت برای تغییر شانس به شدت به نفع شما.

تحت فرمت مکانیک بازی ساده بودند. Tim Hortons خواهد چاپ میلیون ها نفر از تبلیغاتی لیوان و حدود یک نفر از هر شش فنجان بود جایزه خود را تحت کاغذ لبه. اگر این شرکت انتظار می رود به فروش 180 میلیون قهوه در طول دوره مسابقه, سپس آنها می خواهم چاپ 180 میلیون تبلیغاتی لیوان و حدود 30 میلیون نفر از آنها برندگان. فروشگاه پس از آن فروش فنجان تا منابع زد.

این بدان معنی است که در حالی که Tim Hortons نمی تواند کاملا پیش بینی چگونه بسیاری از قهوه آنها می خواهم به فروش در طول دوره مسابقه شانس باقی مانده همان. اگر فروش شد به طور غیر منتظره بالا, فنجان را به سادگی اجرا کنید هر چه زودتر. اگر فروش کم این بازی را کمی طولانی تر آخرین. در هر صورت تعدادی از جوایز و تعداد فنجان های داده شده — صورت کسر و مخرج ما احتمال معادله — ثابت شد.

‘دیجیتال رول’ تغییر شانس

در این سال بازی های دیجیتال را تغییر همه که. به جای فیزیکی فنجان بازیکنان به دست آورده است “دیجیتال رول” با خرید خود را. این نورد می تواند در هر زمان با ضربه زدن مجازی فنجان قهوه در برنامه است.

بر خلاف فیزیکی فنجان, اما, Tim Hortons نمی تواند کنترل که چگونه بسیاری از دیجیتال رول داده شد. آن را وابسته به خود واقعی فروش در طول چهار هفته دوره مسابقه. تعداد جوایز (صورت کسر) هنوز ثابت ولی تعداد مطالب (مخرج) بود از دست آنها است. آنها تا به حال برای پیدا کردن یک راه جدید برای توزیع جوایز.

این راه حل به عنوان من در مورد نوشت: قبل از شروع مسابقه به معنای جمع کردن حاشیه شد کمی مانند یک اسلات ماشین.

تغییرات به رول تا لبه مسابقه ساخته شده است این بازی بیشتر شبیه به یک اسلات ماشین. (تصویر عکس/مکالمه)CC BY-NC

هر یک جایزه از یک قهوه به یک ماشین اختصاص داده بود “برنده بازه زمانی” یک دوره کوتاه از زمان که در طی آن می تواند به دست آورد. اگر شما بهترین بازیکن برای اولین بار به ضربه بزنید و برنامه خود را در طول بازه زمانی که شما برنده این جایزه است. Tim Hortons پس از آن می تواند توزیع تمام آگهی جوایز در سراسر دوره مسابقه و هر یک حداقل در تئوری می تواند به دست آورد.

با برخی از این برنده زمانبندی به عنوان کوتاه به عنوان 0.1 ثانیه هر چند آن را قطعا ممکن است برخی از عبور خواهد با هیچ یک از بازی یک رول. پیش بینی این, Tim Hortons شامل یک قانون که در آن هر بلامعارض جوایز بودند نورد را به یکی دیگر از روز مسابقه تا روز آخر. یک جایزه بزرگ را به بلامعارض اگر آن را به دست آورد دیجیتال رول مهلت در نیمه شب در مارس 21. اگر چه در فروشگاه مسابقه به پایان رسید مارس 7, بازیکنان اضافی دو هفته به استفاده از دیجیتال خود را رول.

جوایز بیش از نورد

این بازی جدید با فرمت معنای شانس خود را برای برنده وابسته نه تنها در چگونه بسیاری از دیجیتال رول شما به دست آورده اما همچنین چگونه بسیاری از دیگران بازی می کردند. اگر فروش پايين بود و سپس مردم کمتر خواهد بازی — و بیشتر کسانی که برنده زمانبندی خواهد عبور بدون جایزه شوند. کسانی که بلامعارض جوایز را بیش از رول — و نگه داشتن نورد بیش تا مسابقه مهلت.

آن شناخته شده نیست که آیا انزوای اجتماعی تاثیر بر تعداد افرادی که با بازی رول تا لبه این سال است. کانادا پرس/Nathan Denette

ما نمی دانیم چرا که Tim Hortons نشده خود را اعلام کرد آمار فروش در طول مسابقه اما آن را معقول و منطقی به فرض که کمتر قهوه فروخته شده اند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مستند. کاهش فروش به لحاظ نظری می تواند افزایش شانس برنده شدن یک جایزه از طریق برنامه, اما تنها اگر شما می دانستید که به بازی.

به عنوان یک آمار, استاد, به نظر می رسید مناسب برای انجام یک آزمایش کوچک. من می دانستم که وجود دارد کمی شانس برنده شدن یک جایزه بزرگ — بیش از 99 درصد از این مسابقه جوایز قهوه یا دونات — اما من از نظر آماری کنجکاو.

وجود عوامل دیگر را در نظر بگیرید. چگونه به صورت تصادفی در جوایز توزیع ؟ آنها بیشتر احتمال دارد به برنده در شروع این مسابقه است ؟ چه زمان از روز را مردم بازی می کنند ؟ من احتمال بیشتری برای برنده شدن در نیمه شب ؟ هیچ راهی برای اطمینان می دانم, اما من ساخته شده برخی از حدس و کردم به کار.

بهمن بلامعارض جوایز

بهره گیری از شیوه های مختلف برای کسب جایزه رول (مانند داشتن یک قابل استفاده مجدد در جام حذفی و یا خرید از طریق برنامه) من متصلب تا 96 نوشته است. من پس از آن منتظر ماند تا آخرین روز مسابقه به آنها بازی. اگر تئوری من درست بود و بر اساس مدلهای آماری من تا به حال محاسبه قبل از بازی وجود دارد خواهد بود بهمن بلامعارض جوایز در انتظار برنده شد.

بیدار شدن از خواب در ساعت 5 — من می خواستم برای به حداقل رساندن شانس من در بازی در همان زمان به عنوان شخص دیگری — من در نهایت آماده به رول.

در اولین بازی من برنده یک قهوه رایگان. یک شروع خوب است اما شاید من فقط می خواهم بدست خوش شانس.

نویسنده مایکل والاس برنده 67 قهوه و 27 دونات در عرض چند دقیقه با محاسبه بهترین زمان برای بازی رول تا لبه. نویسنده ارائه شده

من بازی دوباره. یکی دیگر از قهوه است. سپس حلقه ای. سپس یکی دیگر از قهوه است. در آن زمان حدود 15 دقیقه به بازی من 96 رول.

من از دست رفته دو بار.

من نمی برنده شدن یک ماشین و یا یک تلویزیون و یا حتی $25 Tim Hortons کارت هدیه اما انتظار نداشتم به. من برنده 67 قهوه و 27 دونات — من آماری مدل های پیش بینی من پیروزی 66 و 28.

با 94 برنده 96 نوشته های من تا به حال 98 درصد میزان موفقیت. قبل از مسابقه, Tim Hortons برآورد یک بازیکن شانس بودند فقط 1 در 9 یا حدود 11 درصد است. با پیدا کردن عناصر قابل پیش بینی در ظاهر فرایند تصادفی, من قادر به به طور چشمگیری تغییر آن شانس. من گفتن احتمال دانش آموزان در مورد این سال ها.

مانند موهان Srivastava, من می دانستم که این نبود شدن سریع طرح. شانس خود را برای فرود یک جایزه بزرگ — حتی زمانی که تقریبا هر رول برنده است — هنوز هم فوق العاده کوچک است.

قوانین مسابقه نشان می دهد که ارزش جوایز اگر من خرید گران ترین قهوه و دونات ممکن است در مورد $500. بد نیست بازده سرمایه گذاری در, اما من قصد دارم برای دیدن اگر Tim Hortons می توانید اهدای جوایز به بیمارستان محلی به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im