در اینجا پتانسیل واکسن برای COVID-19 در حال آزمایش در انسان

تورنتو — با مرگ و میر از COVID-19 کوهنوردی همیشه بالاتر در سراسر جهان یک سوال بيشترین در نظر داشته باشید: زمانی که می تواند وجود داشته باشد یک واکسن برای به چالش کشیدن این همه گیر?

دانشمندان در حال کار در سراسر ساعت برای پیدا کردن که راه حل های متعدد را با واکسن در حال حاضر در جریان محاکمات در کشورهای مختلف.

در آغاز ماه آوریل بیش از 60 بالقوه واکسن در ارزیابی بالینی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

به منظور برای یک واکسن به تایید شده برای اجرای به طور کلی جمعیت آن نیاز به تصویب بالینی تست در حیوانات و سه فاز کارآزمایی بالینی ارزیابی در انسان است. این فرایند طول می کشد در اطراف 12-18 ماه کارشناسان می گویند — و که در حال حرکت سریع است.

در اینجا پتانسیل واکسن است که باید نقل مکان کرد به آزمایش های بالینی با افراد بشر و تا چه حد همراه آنها در این فرآیند نسبت به رسمی تایید برای تولید.

چین

یکی از اولین واکسن آزمایش های تایید شده برای انسان آزمایش شد در پکن در آوریل 16. این آزمایشات آغاز شده توسط CanSino زیستی یک دلار هنگ کنگ بیوتکنولوژی شرکت با حمایت آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی. آن واکسن شرکت توسعه داده شد با پکن موسسه بیوتکنولوژی با توجه به وب سایت این شرکت.

این شرکت نشان داد در اوایل ماه آوریل که آنها خواهد بود آغاز مرحله دوم محاکمات به زودی.

ایالات متحده

مواد مخدر توسعه دهنده مدرن اعلام کرد در مارس 16 که آنها تا به حال با توجه به توانایی های بالقوه خود واکسن به فرد برای اولین بار در آزمایش های بالینی. اولین مرحله آزمایشی خود را با هدف به ثبت نام 45 داوطلب سالم بین 18 تا 55 سال و انتظار می رود به حدود شش هفته است. واکسن خود را طراحی شده است با استفاده از دنباله ای از این ویروس که به اشتراک گذاشته شده توسط مقامات چینی در اوایل ژانویه به جای کار بر روی ویروس خود را.

در آوریل 16, آنها اعلام کرد که آنها در حال گسترش و اضافه کردن افراد مسن و سالمند بزرگسالان به خود داوطلبان برای فاز یک تست.

دوم شرکت آمریکایی در حال کار بر روی یک واکسن و همچنین: Inovio دارو اعلام کرد روز سه شنبه که آنها را تحویل اولین دوز خود را بالقوه واکسن به 40 داوطلب سالم در فیلادلفیا و کانزاس سیتی است.

خود را بالقوه واکسن به نام INO-4800 و مانند شرکت های دیگر پژوهش با تمرکز بر روی سنتز DNA پلاسميدهای به تولید خاص یک پاسخ ایمنی در بدن است.

این شرکت گفته است آنها می خواهند به ارائه یک میلیون دوز از توانایی های بالقوه واکسن تا پایان سال مطالعات و بالقوه اضطراری استفاده کنید. آنها همچنین همکاری با کره موسسه ملی بهداشت برای اجرای محاکمه در کره جنوبی با توجه به مارس 16 مطبوعاتی.

آلمان

BioNTech یک شرکت آلمانی بوده است, همکاری آمریکا غول دارویی فایزر در آن بالقوه واکسن.

این واکسن در حال حاضر وارد مرحله آزمایش های انسانی. دوازده شرکت کنندگان داده شد و در دوزهای بالقوه واکسن به نام BNT162 در آلمان پس از شروع مطالعه بالینی در آوریل 23.

آزادی مطبوعات قرار دادن چهارشنبه از BioNTech گفت که دادگاه در حال حاضر خواهد شد تشدید و 200 داوطلب سالم بین سنین 18 و 55 دریافت بالقوه واکسن.

از داوطلبان که در گروههای در معرض خطر برای رمان coronavirus خواهد شد و در بخش دوم از محاکمه.

این واکسن می تواند شروع آزمایش در ایالات متحده در اوایل هفته آینده, Pfizer گفت: در انتظار تصویب قانونی.

بریتانیا

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد را Jenner موسسه در حال حرکت رو به جلو با سه بخش کارآزمایی بالینی است که با پایان آن استفاده کرده اند و نزدیک به 6000 شرکت کنندگان است.

آنها شروع به آزمایش های انسانی در هفته گذشته این دانشگاه با سی ان ان گفت. فاز اول شامل 510 داوطلب بین سنین 18 و 55.

خود را بالقوه واکسن ساخته شده است با ChAdOx1 که ضعیف شکل یک سرماخوردگی ویروس در شامپانزه ها. دانشمندان اضافه شده مواد ژنتیکی به سنبله پروتئین های مشابه به رمان coronavirus’ ساختار به نظر می رسد در ChAdOx1. پس از رمان coronavirus با استفاده از این سنبله پروتئین با اتصال به سلول های انسان هدف از این واکسن برای اتصال به همان کسانی که گیرنده و اجازه می دهد که بدن انسان برای تشخیص و ایجاد یک پاسخ ایمنی به سنبله پروتئین خود را.

واکسن ساخته شده از ChAdOx1 تست شده اند در انسان قبل با توجه به آکسفورد آزمایش واکسن وب سایت و ثابت کرده اند به طور امن جدا از موقت عوارض جانبی مانند سردرد و یا درد در بازو.

دانشمندان می گویند که امیدواریم به نتایج حاصل از آزمایش در پاییز اما جدول زمانی خود را در حال “بسیار بلند پروازانه و موضوع را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>