در اینجا 5 راه برای صاف آب و هوا تغییر منحنی در حالی که در خانه گیر کرده

پس از وحشت از آخرین bushfire فصل اقدام آب و هوا در استرالیا به نظر می رسید که حرکت جدید. اما پس از آن coronavirus زده. ناگهان به دغدغه های مختلف فاجعه است.

اما یکی مثبت پدید آمده از ویرانی های ناشی coronavirus: ما توانایی اساسا تغییر اجتماعی و اقتصادی سیستم های زمانی که مورد نیاز است. این نشان می دهد که عمل تغییر آب و هوا است که ممکن است باید ما را تشویق به کار نسبت که حتی به عنوان ما در خانه بماند.


ادامه مطلب: از bushfires به کروناویروس پیر ما “طبیعی” برای همیشه رفته است. بنابراین گام بعدی چیست ؟


من باید در اینجا توجه داشته باشید که برای برخی از مردم در حال حاضر تمرکز بر روی سادگی زنده ماندن. افزایش خشونت, خطر, مسکن ناامنی و بیکاری مسائل مربوط به سلامت روان و اشکال دیگر به معنای به حاشیه راندن بسیاری از کمی انرژی برای فعالیت.

اما برای کسانی از ما با زمان و منابع به فراغت وجود دارد مقدار زیادی به انجام در حال حاضر به حمایت از اقدام آب و هوا. من تحقیقات در مورد چگونه مردم در سراسر جهان با استفاده از فن آوری های دیجیتال برای ایجاد تغییر. بنابراین در اینجا پنج راه برای ایجاد یک تفاوت بدون اینکه لزوما خروج از خانه.

کلمات هیو Goldring و هنر توسط نیکول ماری برتون از Ad Astra Comix, CC BY-SA

1. ایجاد و یا پیوستن به محلی coronavirus پشتیبانی شبکه

تعداد زیادی از جامعه کمک های متقابل گروه به تازگی تشکیل شده – سعی کنید پیوستن به یک.

کمک های متقابل است که در مورد کمک به یکدیگر و متوجه باشند که همه ما چیزی برای ارائه دارد. شرکت می تواند انجام بیش از کمک به ما از طریق همه گیر – آن را نیز می تواند به تقویت جامعه روابط ما نیاز به همکاری در آب و هوا.


ادامه مطلب: جامعه-رهبری جنبش ایجاد امید در زمان coronavirus


عدم موثر آب و هوا رهبری توسط بسیاری از دولت ها از جمله دولت استرالیا – به معنی کار برای تغییر در سطح محلی حیاتی است. انتقال شهرهای جنبش آغاز شد که در سال 2006 ساخته شده است این ایده که جامعه پذیری می تواند به ایجاد فرصت های جدید در زمان بحران.

به تازگی انقراض شورش های انگلستان منتشر شد به تنهایی با هم بسته منابع برای کمک به مردم برای دیدار با چالش های کروناویروس از طریق شفقت و خلاقیت و کمک های متقابل است.

با هم کار می تواند تغییر ایده های ما در مورد آنچه که ممکن است پس از صحبت کردن به همسایگان خود را هنگامی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

ما هنوز هم می توانید عمل در تغییر آب و هوا تحت اقامت در خانه قوانین و مقررات. KesselsKramer/تصاویر پوشش

2. تحت فشار قرار دادن دولت و صنعت به اقدام

تغییر آب و هوا کمپین حمایت در حال دستیابی به موفقیت های قابل توجهی در استرالیا و وجود دارد مقدار زیادی از راه های شما می توانید کمک از خانه.

برای مثال فدرال حفاظت از محیط زیست و حفاظت از تنوع زیستی عمل می کنند در حال حاضر تحت بررسی و ورودی است که به دنبال. این قانون انجام داده است و نه یک کار بزرگ از حفاظت از محیط زیست پس از آن به تصویب رسید 20 سال پیش و اثرات تغییر آب و هوا به معنی قوی محیط زیست قوانین نبوده است بیشتر مورد نیاز است.

اگر شما می خواهید به تسلیم و نیاز به ایده های دوستان زمین مشخص شده اند چگونه این قوانین نیاز به تغییر است. و یا فقط نوشتن در مورد آنچه مهم به شما وقتی که می آید به حفاظت از محیط زیست است.

در حال حاضر ممکن است همچنین زمان خوبی برای بررسی اینکه آیا هر یک از پول خود را سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و حرکت آن است: نیروهای بازار را در راه رفتن شما را از طریق فرایند.

شما همچنین می تواند زمان و یا پول برای حمایت از سازمان کار برای آب و عدالت مانند دانه اراذل و اوباش و یا آب و هوا دادگستری اتحادیه.

3. حفظ و یادگیری

همه گیر برجسته است مشکلات با ما سیستم سیاسی و اقتصادی. بحران اما در راه های مختلف. نژادی و نابرابری قرار داده و برخی از گروه های در معرض خطر وجود دارد و ادعا می کند که پلیس این مستند است شدیدتر در برخی از مناطق بیش از دیگران است.

همچنین مردم در پایین پرداخت می شود کار می کنند مانند مهد کودک و خرده فروشی در خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در حالی که بسیاری در بهتر-حرفه ای پرداخت می شود می توانید از خانه کار می کنند.

یادگیری از اختلافات ما در طول این بحران می تواند کمک به ساخت گسترده تر و فراگیر تر جنبش زیست محیطی. اگر شما هم به خواندن در نظر بگیرید کتاب در مورد بومی اتصال به زمین مانند بروس Pascoe را تیره Emu, ویکتور Steffensen را آتش کشورو رابین دیوار Kimmerer را بافتن Sweetgrass.

شده اند وجود دارد ادعا می کند که پلیس اجتماعی فاصله قوانین صورت گرفته به طور مساوی. بیانکا DE MARCHI/AAP تصویر

4. استفاده از زمان در خانه به تجدید نظر در شیوه زندگی خود را

ایجاد تغییرات به عنوان افراد نمی خواهد در خود حل کند تغییر آب و هوا. تاثیر کمتر رانندگی و پرش بین المللی سفر محدودتر در مقایسه با اثر گفتن Adani پیشنهاد کارمایکل معدن زغال سنگ.

اما شما می توانید لینک این تغییرات شما را در صفحه اصلی به گسترده تر تغییر ساختاری.

برای مثال اگر شما در حال استفاده از زمان در خانه برای ارزیابی آب خود را با استفاده از پیدا کردن که صنایع در نزدیکی شما با استفاده از آب و اینکه آیا وجود دارد توزیع عادلانه. چقدر خانواده ها پرداخت نسبت به معادن به عنوان مثال و انجام هر گونه محدودیت هایی که خانواده خود را چهره ها همچنین می توانند به صنایع که با استفاده از مقدار زیادی از آب است ؟

اگر شما معطوف به گرفتن مواد غذایی تحویل کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای حمایت از احیا کشاورزی در منطقه شما. شما می توانید خرید میوه و سبزیجات از مزارع که در حال بهبود سلامت خاک, حمایت از تنوع زیستی و پرداخت کارگران نسبتا ؟

بحران خواهد شد و ممکن است ترک ما با امید تر از قبل. اندی باران/EPA

5. آشتی با طبیعت

ارتباط با طبیعت می تواند تسکین دهنده است. آن را نیز می تواند کمک به جرقه و حفظ محیط زیست عمل است. اتصال به طبیعت ممکن است به معنای رشد مواد غذایی خود را با توجه به شهر گیاهان و حیات وحش خود را در راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا به سادگی اجازه دادن به نسیم از طریق ضربه آپارتمان خود را.

با هم در حالی که ما از هم جدا

پیدا کردن راه هایی برای شرکت در اقدام آب و هوا از خانه می توانید با ما در ارتباط باشید برای جوامع ما و کمک به ما در پیدا کردن معنی و آژانس در طول یک زمان دشوار است.

یک روز این بحران عبور خواهد کرد و ما ممکن است پیدا کردن ما گذاشته و زمینه را برای بیرون آمدن از آن را قوی تر و با امید بیشتر از قبل.


ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که coronavirus همه گیر می تواند ما را در مورد مقابله با تغییر آب و هوا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de