تورنتو — به عنوان سیاستمداران و سیاست سازان و دانشمندان در تلاش برای پیدا کردن راه حل ها و مکانیسم های مقابله ای برای COVID-19 که تعادل های مختلف اقتصادی و نیازهای بهداشتی از جمعیت بسیاری از ایده های خود را پرتاب شده است در اطراف.

“گله ایمنی” است که یک چنین شعار شما ممکن است شنیده ام اما چه آن را در واقع چیست ؟

“گله ایمنی مفهوم است که زمانی که مردم به اندازه کافی دریافت عفونت و در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن شما اساسا محافظت بقیه جمعیت به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای این ویروس به گسترش” دکتر کریستوفر Labos که در رشته اپیدمیولوژی گفت: CTV News مونترال.

“این ویروس به گسترش از فردی به فرد برای زنده ماندن بنابراین اگر شما به اندازه کافی افرادی که سیستم ایمنی بدن ویروس را در نهایت پیتر است.”

این یک مفهوم جذاب در زمان COVID-19 به عنوان دستیابی به گله ایمنی به آن معنا است که بسیاری از امکانات محل کار و اماکن عمومی می تواند بازگشایی به دلیل خطر انتقال خواهد بود بسیار پایین است.

اصطلاح ابداع شد بیش از یک قرن پیش با توجه به 2011 مقاله منتشر شده در مجله علمی, بیماری های عفونی بالینی اما استفاده زیاد تا دهه های اخیر.

آن استفاده شده است که عمدتا در رابطه با بحث در مورد واکسن تولید — ایده این است که اگر واکسن می توان به نقصان به اندازه کافی از مردم پس از یک آستانه خاص منتقل شده است حتی کسانی که دریافت نکرده اند یک واکسن خواهد بود نسبتا امن است چرا که آنها خواهد بود احاطه شده توسط افراد واکسينه شده که نمی تواند منتقل ویروس.

پزشکان و کارشناسان پزشکی غالبا نقطه به گله ایمنی به عنوان یک دلیل که چرا ضد واکسن جنبش که محبوب تر شد در طول چند سال گذشته خطرناک است — گله ایمنی محافظت از کسانی که بیش از حد جوان به واکسن از ابتلا به بیماری است.

اما هیچ واکسنی برای COVID-19 هنوز, و یا حتی یک درمان موثر.

“مشکل با (استفاده از گله ایمنی به COVID-19) است که یکی به اندازه کافی مردم را به واقع دریافت ویروس و بیمار که نتایج قابل توجهی در از دست دادن زندگی در این مورد خاص” Labos گفت.

“مشکل دوم این است که ما نمی دانیم که اگر مصونیت از ویروس است که رفتن را به ماندن طولانی مدت یا نه.”

من ایمنی بدن اگر من در حال حاضر COVID-19?

بله. و نه — در حالی که کسانی که مبارزه COVID-19 پس قطعا باید یک مقاومت قوی به این ویروس به دلیل آنتی بادی های توسعه یافته در طول نبرد خود به اندازه کافی شناخته شده است در مورد قدرت و مدت آن ایمنی است.

شده اند وجود دارد گزارش های رسانه ای از کشورهای مختلف از افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از آنها تا به حال شده فکر پاک کردن ویروس. سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: چند رسانه ها در آوریل 11 که آنها به دنبال به گزارش COVID-19 بیمارانی که آزمایش مثبت برای بار دوم بعد از تست منفی در حالی که در نظر گرفتن برای مرخص شدن.

اگر چه این موارد می تواند به سادگی با توجه به معیوب آزمون, احتمال بيمار بودن دوباره آلوده شده است نه رد. آن را نیز ناشناخته اگر دوره نقاهت بعد از COVID-19 می تواند اعطای مصونیت برای یک دوره کوتاه اما پس از ترک یک فرد آسیب پذیر و دوباره پس از برخی از زمان — در مورد به طور منظم آنفلوانزای جدید, واکسن مورد نیاز است هر سال است.

متخصص بیماری های عفونی دکتر Abdu farm animal rights در ماه مارس گفت که آن را “کاملا ممکن است” برای افرادی که تا به حال COVID-19 به آلوده شدن دوباره.

“یکی از نگرانی های ما است که وجود دارد ممکن است موج دوم عفونت اگر ما استراتژی برای مهار و کنترل عفونت به اندازه کافی خوب نیست,” او گفت: CTV ارشد, اخبار لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme.

و در حالی که ممکن است آزمایش برای کشف اگر یک فرد دارای توسعه آنتی بادی به مبارزه با ویروس این آزمون هنوز نمی ثابت 100 درصد است که یک فرد به طور کامل ایمنی ساخت آن را سخت به پیگیری یک جمعیت درصد از ایمنی.

یک مارس 22 نامه از Demetre Daskalakis معاون کمیسیون بهداشت و درمان با نیویورک بهداشت هشدار داد در برابر خانواه حضور آنتی بادی در یک فرد با مدرک کامل ایمنی.

در این نامه اعلام کرد که آزمايشهاي — که استفاده می شود برای تست برای آنتی بادی در افراد به منظور پیگیری روند کلی که در معرض شده است در جمعیت و همچنین پیدا کردن کسانی که می توانند اهدای پلاسما به CVOID-19 بيمار — قابل اعتماد نیستند به اندازه کافی برای اطمینان بگوید که آیا یک فرد خاص در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به ویروس.

“اگرچه علاقه به شناسایی افرادی که ممکن است سیستم ایمنی بدن به SARS-CoV-2 با توجه به قبلی عفونت حفره مهم باقی می ماند ما در درک علمی از پاتوفیزیولوژی SARS-CoV-2” نامه اعلام کرد.

در مصاحبه این هفته با Good Morning America, Dr. Anthony Fauci, U. s. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز گفت که تست آنتی بادی قادر به اثبات ایمنی.

“وجود دارد یک فرض یک فرض منطقی — که هنگامی که شما باید یک آنتی بادی که شما در حال حفاظت در برابر عفونت مجدد اما ثابت نشده است برای این ویروس خاص. این درست است برای ویروس های دیگر,” او گفت:.

مقامات تاکید کرده اند چندین بار است که ما در حال یادگیری در مورد این ویروس به عنوان ما. بدون اثبات شده واکسن دانستن است که به طور کامل ایمن از ویروس ها دشوار است.

هر کشور با تکیه بر گله ایمنی در COVID-19 پاسخ ؟

به رغم وجود دارد که هیچ واکسن در چشم بریتانیا ظاهر شد و در اوایل به تایید این استراتژی در پاسخ به این ویروس با مقامات انگلیسی گفت: در اواسط ماه مارس که آنها را تسخیر ویروس از طریق گله ایمنی.

به عنوان دیگر کشورهای در سراسر اروپا و جهان توقیف مدارس و رستوران ها لغو حوادث و تاکید فیزیکی فاصله به جمعيت انگلستان آهسته بود برای محدود کردن حرکات روزمره شهروندان است.

انگلستان ارشد علمی مشاور آقا پاتریک blue palace hotel, به نظر می رسد در آسمان خبر در تاریخ 13 مارس به دفاع از این انتخاب گفت: آنها می خواستند برای جلوگیری از یک ثانیه حتی بزرگتر قله در زمستان اگر آنها کامل مستند و پس از آن باز همه چیز را دوباره.

او گفت: آنها می خواستند به “اجازه می دهد تا به اندازه کافی از ما که در حال رفتن به بیماری خفیف, برای تبدیل شدن به سیستم ایمنی بدن به این, برای کمک به مرتب کردن بر اساس از کل جمعیت پاسخ, است که محافظت از همه است.”

برای انگلستان برای رسیدن به گله ایمنی blue palace hotel گفت: 60 درصد از جمعیت نیاز به قرارداد ویروس.

“البته ما به چشم انداز صورت … تعداد فزاینده ای از مردم در حال مرگ,” او گفت:.

مقامات معکوس البته این قبل از پایان ماه مارس پس از انتقادات سازماندهی بیشتر محدودیت در تجمعات قبل و موثر در سراسر کشور مستند تحمیل شد در مارس 23.

بیش از 19,000 که مردم از COVID-19 در انگلستان وجود داشته است و حدود 143,000 موارد ویروس. با جمعیت بیش از 66 میلیون این به آنها می دهد مرگ و میر سرانه حدود 29 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون همچنین قرارداد COVID-19 و مجبور به بستری در بخش مراقبتهای ويژه به عنوان یک اقدام احتیاطی اما در نهایت به بهبود است.

سوئد یک کشور دیگر است که در برابر مستندات و بسته شدن فضاهای عمومی مانند مدارس و رستوران ها.

در استکهلم اگر چه تجمع بیش از 50 ممنوع, آن را هنوز هم ممکن است برای ملاقات با دوستان در یک میخانه. این کشور تا حد زیادی متکی بر افراد به طور داوطلبانه جدا اگر آنها احساس می کنید علائم.

سوئد کمتر COVID-19 موارد از بسیاری از کشورهای اروپایی اما آن را بسیار بیشتر در مقایسه با زمانی که به آن فوری شمال همسایه است. نروژ شده است در مستند از اواسط ماه مارس و فنلاند بسته شده است و مدارس ممنوع تجمع بیش از 10 نفر. هر دو دیده می شود کسری از مرگ و میر سرانه است که در سوئد است.

سوئد با 10.2 میلیون نفر و در مجموع تا به حال بیش از 2100 مرگ و میر آنها در مرگ و میر سرانه از 21 نفر در هر 100000 نفر. فنلاند مرگ و میر است 3.2 نفر در هر 100000 نفر در حالی که نروژ است 3.7 نفر در هر 100000 نفر.

با این حال سوئد ارشد اپیدمیولوژی آندرس Tegnell را منحرف در سوئد روشها و می گوید که آنها می تواند رسیدن به گله ایمنی به زودی.

Tegnell گفت CNBC در روز سه شنبه که آنها رسیده اند فلات در بسیاری از نقاط کشور و “در حال حاضر شاهد اثر گله ایمنی است.”

او گفت: میزان مرگ و میر بالا در سوئد است که به علت مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از خانه و نه به دلیل عدم مستند اقدامات و که آنها به دنبال در چگونه برای محافظت بهتر از سالمندان است.

وقتی که می آید به ایمنی و مقامات نیز به دنبال که در آن گروه به نظر می رسد به طور طبیعی کمتر آسیب دیده توسط ویروس.

در کبک, این سوال مطرح شده است در اوایل ماه آوریل که آیا کودکان ممکن است قادر به بازگشت به مدارس قبل از آن به عنوان تلاش برای تقویت گله ایمنی. کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که آن را “بسیار بیش از حد نادر” برای کودکان برای تبدیل شدن به شدت بیمار به عنوان یک نتیجه از ابتلا به ویروس.

اما بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند برنامه ای برای استفاده از کودکان به عنوان یک تجربی خط مقدم برای ایجاد ایمنی به ارمغان می آورد تا مسائل اخلاقی.

آلیسون تامپسون استاد دانشگاه تورنتو دانشکده داروسازی گفت: اجازه دادن به کودکان در معرض در مدارس به COVID-19 گریه به دور از یک برنامه واکسیناسیون اجباری.

“این فقط یک ماده از ایمنی ساختمان — آنها باید به بیمار برای اولین بار,” او گفت: در مصاحبه اخیر خود خواستار پیشنهاد یک “بیماری استراتژی است.”

با فایل های از آسوشیتد پرس و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de