‘او به من دلیلی برای بازنشسته:’ پزشکی قانونی برگزاری امید به حل رجینا John Doe در مورد 25 سال بعد

رجینا — حتی اگر آن را به یک رمز و راز 25 سال, Saskatchewan پزشکی قانونی جری بل هنوز هم به شدت امیدوار است که او می تواند به حل رجاینا John Doe مورد.

این تنها مورد بل ناشناس و او امیدوار است که یک روز او می تواند به بسته شدن برای همه درگیر.

“من امیدوارم و منظور من از این قلب من است که من می توانم قرار دادن یک نام به جان سازمان حفاظت محیط زیست و پس از آن من را بازنشسته خواهد شد” گفت: بل در روز سه شنبه که نشانه سالگرد 25th پس John Doe مرگ است.

“او من تنها موردی که من ناشناس و من امیدوارم که من می تواند اتصال جان با خانواده اش,” او گفت:.

این مرد ناشناس درگذشت پس از برخورد با قطار در جولای 28, 1995.

در آن روز CP کارکنان راه آهن گفت: پلیس وجود دارد هیچ چیز می تواند آنها را برای متوقف کردن قطار.

آنها گفتند: یک مرد به نظر می رسد در سمت جنوب از آهنگ و عمدا گذاشته در مسیر مستقیم رو به مشرق لوکوموتیو که بکسل 144 boxcars.

مرد فورا درگذشت و با وجود تلاش های مقامات محلی شده است هرگز شناخته شده است.

بل در پاسخ به این صحنه که رخ داده است در یک بخش از CP راه آهن شرق در تقاطع خیابان 13 و کورتنی خیابان در رجاینا.

او گفت: خو یش خدمات چک قربانی را در برابر اثر انگشت, محلی و ملی آمریکا, پرونده, اما با هیچ نتیجه ای.

بدن خود را نشان داد فولاد زخم خالکوبی یا صفات است که می تواند کمک به شناسایی او بل گفت.

و همچنین بدون از دست رفته مردم از منطقه همسان شرح John Doe. پلیس جمع آوری گسترده عکس های اشعه ایکس دندانپزشکی نمودار و نمونه DNA به امید تایید هویت است.

او گفت: مرگ تا به حال تاثیر فوق العاده ای در افرادی که درگیر این حادثه ،

“آنها نمی تواند کاری انجام دهد” بل گفت. “این قطار در حال حرکت بود و جان راه می رفت تا بر روی آهنگ و آنها تا به حال به تجسم است و رعایت آن و تاثیر فوق العاده ای است.”

Jerry bell

جری بل که در تصویر نزدیکی محل John Doe مرگ 25 سال پیش.

این رجینا Police Service (RPS) هرگز شک John Doe مرگ یک خودکشی است.

یک سخنگوی RPS توضیح داد که تحقیقات نادر است و این باعث یک واکنش عاطفی.

“روشن است از گزارش و شاهد اظهارات و مشاهدات بود که او کاملا عمدی در اقدامات خود. که او غیر روحانی کردن در مقابل یک رو به مشرق قطار برای پایان دادن به زندگی خود را که باعث می شود من احساس بسیار غمگین گفت:” الیزابت Popowich سخنگوی RPS.

در حالی که مرگ او یک راز است پلیس این باور وجود دارد که یک خانواده جایی است که بدانم چه آمد خود را به پسر برادر و دوست.

“من نمی توانم تصور کنید یک خانواده خارج وجود دارد نه دانستن” Popowich گفت. “برای ما در سطح حرفه ای بلکه در سطح شخصی آن را واقعا مهم است سعی کنید برای پیدا کردن که او است و سعی کنید به خانواده برخی از بسته شدن.”

Popowich گفت: پلیس امیدوار باقی می ماند یک قطعه کلیدی از شواهد روزی به نور آمده که آیا آن را از طریق کسی حافظه و یا بر فن آوری جدیدتر.

“در اینجا ما 25 سال بعد و ما هنوز سرد مورد محقق است که کار بر روی این فایل و هنوز هم در تلاش برای توسعه برخی از خیابان جدید از تحقیقات” او گفت:. “شاید تکنولوژی تغییر کرده است و شاید مردم خاطره تغییر کرده است. برخی از قطعه جدید از اطلاعات است که می تواند به حل این رمز و راز است که این مرد جوان است.”

بل گفت: این تنها مورد در 36 سال کار حرفه ای که باقی می ماند یک رمز و راز است.

“معمولا در عرض 24 تا 48 ساعت ما را شناسایی مثبت. من می توانم صادقانه به شما بگویم من یک پزشکی قانونی از سال 1984 در این مورد تنها جایی که من لازم نیست که یک نام به تحقیق که من کار با” بل گفت.

RPS هنوز دریافت راهنمایی در مورد و یک مورد سرد محقق همچنان به دنبال جدید منجر می شود.

“قادر به قرار دادن او را به استراحت با نام خود و نام پدر و مادر خود را به او داد… من فکر می کنم می تواند بسته به همه ما” Popowich گفت.

بل گفت: او را برگزاری در بازنشستگی به دلیل ما می خواهد بسته شدن برای خانواده و افراد درگیر در این حادثه.

“بدانید که یک اتصال وجود دارد بازگشت به خانواده را به معنای زیادی به آنها” بل گفت.

در رجاینا ریورساید گورستان سخاوتمندانه عضو جامعه ایجاد سنگ مزار به یاد داشته باشید John Doe.

john doe headstone

نوشته روی سنگ مزار بی ادعا است که یک خط از متی 11:28 همراه با شرح مختصری از شرایط مرموز از مرگ او.

“بیا به من همه شما که خسته و دوش.” آن را بخوانید.

john doe sketch regina

این کامپوزیت طراحی John Doe ایجاد شده توسط گیل Duesterbeck از رجینا رهبر پست در سال 1995. آن منتشر شد به رسانه ها برای توزیع در زمان. عرضه شده: Regina خدمات پلیس

John Doe بود, قفقازی, مرد, تقریبا 20 تا 30 سال است. او پاک تراشیده با متوسط موهای قهوه ای و چشمان آبی. او در حدود 5’9″ و وزن بین 140 و 160 پوند است. John Doe عینک سیاه و جین دکمههای پیراهن که تا به حال یک تاج طلا لوگو نمایش داده شده در سمت چپ سینه جیب. او عینک یک تی شرت سفید زیر است که به عنوان خوانده شده “بوکا معتبر” در سراسر جبهه. او همچنین پوشیدن شلوار جین آبی کم رنگ و سفید و جوراب و یک جفت از 12.5 اندازه آبی و سفید Reebok دونده. پلیس توجه داشته باشید که خود واقعی پا اندازه بود و نزدیک به 10.

قربانی تا به حال هیچ شخصی شناسایی روی او. پلیس معتقدند که او ممکن است در زندگی گذرا به زندگی داده می شود او یک کوله پشتی با لباس و دیگر اقلام در داخل.

john doe

این دیجیتال ارائه John Doe انجام شد توسط Jo Orsatti یک پلیس هنرمند برای پلیس تورنتو خدمات در سال 2005. عرضه شده: Regina خدمات پلیس

ساسکاچوان RCMP را missing persons unit بسیاری از ابزار برای کمک به کمک در استان تقریبی 130 باز سرد موارد است. موارد تبدیل به سخت تر را حل کند به عنوان زمان می رود.

طول این تحقیقات سن و محل نگهداری کلید شاهد وجود شواهد کلیدی و سطح آن از زوال همه باید قابل توجهی توانایی تاثیر تحقیق و تفحص است.

“ما همیشه خوش بین بودن ارائه شده منجر جدید و به دست آوردن جدید تحقیقاتی راه” گفت: سرجوخه اد گالو) برندان Chartier, Saskatchewan RCMP افراد گم شده هماهنگ. “ما باید از ابزارهای جدید و تکنیک های جدید است که به جای این که کمک به ما در انجام این کارها.”

افراد گم شده و فرض مرگ عمل

این قانون جدید در ساسکاچوان را تحت تاثیر قرار چگونه اجرای قانون هستند قادر به دسترسی به اطلاعات در مورد از دست رفته فرد موارد است. این اجازه می دهد تا پلیس به درخواست به دادگاه برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات در مورد یک فرد که نمی تواند واقع شود. این اطلاعات شامل سوابق مالی و تلفن و ارتباطات رکوردهای جهانی مواضع سیستم ردیابی سوابق اطلاعات سلامت, تصاویر و هر گونه اطلاعات دیگر تلقی مناسب توسط یک قاضی.

DNA ملی بانک

ملی DNA بانک اجازه می دهد تا RCMP به ها پروفایل DNA به خدمات ملی است که در مقایسه با نمونه ها را به دیگران در سراسر کشور ایجاد مسابقات و شناسایی گم شده و مردم از سراسر کانادا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de