وارث unapparent: اگر کره شمالی به چهره جانشینی که ممکن است جایگزین کیم ؟

کره جنوبی و مقامات چینی را علنا تردید در گزارش های که کیم به شدت بیمار بود پس قلبی و عروقی, روش, پس از غیاب او از یک کلید دولت در سالگرد رویداد در 15 آوریل باعث شده گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

اما گزارش های رسانه ها را برانگیخت سوال در مورد است که در محل به بیش از اگر کیم تصور می شود حدود 36, نسل سوم ارثی رهبر, کاهش یافت و به طور جدی بیمار و یا مرده است. او رهبر زمانی که پدرش کیم جونگ ایل درگذشت در سال 2011 از یک حمله قلبی.

هر تغییر در بالا در کره شمالی را مطرح کرده است چشم انداز یک خلاء رهبری و یا سقوط از کیم سلسله است که حکومت این کشور از زمان تاسیس آن در سال 1948.

تا کنون هر یک از این سه Kims به حکومت کره شمالی به مبارزه طلبیده انتظارات برگزاری به قدرت با آهن گرفتن. اما تحت کیم جونگ سازمان ملل متحد کره شمالی زرادخانه از سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک دارای رشد قابل ملاحظه ای افزایش نگرانی که آنها را کنترل کند.

در زیر چهره های کلیدی در کره شمالی, رهبری, دایره و چه نقش آنها ممکن است بازی در هر مرحله انتقال است.

کیم یو جونگ

کیم خواهر کوچکتر شده و قابل رویت ترین و با حضور در اطراف رهبر در دو سال گذشته در خدمت به طور رسمی به عنوان معاون مدیر حاکم حزب کارگران قدرتمند کمیته مرکزی اما غیررسمی به عنوان برادر رئیس ستاد.

کیم یو جونگ نامگذاری شد جایگزین عضو از حاکم حزب کارگران قدرتمند کمیته مرکزی دفتر سیاسی این ماه ادامه صعود خود را از طریق رهبری سلسله مراتب است.

رهبر, خواهر, اعتقاد به 31 یک شرکت کنترل کلید, حزب, عملکرد, تنظیم خودش را به منبع اصلی قدرت در پشت جمعی رهبری است.

“کیم یو جونگ خواهد بود برای زمانی که برق اصلی پایه با کنترل از سازمان و اداره ارشاد قوه قضاییه و امنیت عمومی گفت:” چو هان-بوم از کره جنوبی, موسسه وحدت ملی و دولتی بودجه فکر می کنم تانک در سئول.

پارتی بزرگان

چو Ryong Hae رز به کره شمالی اسمی رئیس دولت در سال گذشته به عنوان رئیس جمهور رئيسه عالی مجمع مردم.

این دربسته در دهه خدمات با حزب حاکم کیم خانواده پس نقش خود را به عنوان با نفوذ سیاسی رئیس نظامی تحت رهبر جوان.

چو و پاک پونگ جو همکار دفتر سیاسی و عضو سابق دولت نخست وزیر است که نظارت شمالی فشار به معرفی بیشتر رایگان-بازار توابع برای احیای اقتصاد خود هستند به احتمال زیاد به figureheads پیشرو جمعی رهبری تحلیلگران می گویند.

کیم یونگ چول یک حزب نایب رئیس سابق بالا هسته ای ایران مربوط به کیم سلسله وزیر خارجه Ri پسر Gwon می تواند وظیفه جابجایی دیپلماتیک مسائل از جمله متوقف denuclearisation مذاکرات با ایالات متحده به عنوان آنها نقش کلیدی در کیم جونگ سازمان ملل متحد نشست با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ESTRANGED BROTHERS, عمه ، خاله

کیم جونگ چول رهبر برادر اما نشده است بخشی از رهبری این کشور در عوض منجر به یک زندگی آرام پخش موسیقی با توجه به Thae یونگ هو کره شمالی با معاون سابق سفیر ایران در لندن که پناهنده به جنوب.

اعتقاد او به بی طرفی در زندگی عمومی و بعید است که به عنوان یک عمده حضور هر چند برخی از تحلیلگران می گویند او حفظ روابط با برادر و خواهر و می تواند یک بازی بیشتر در مکان نقش احتمالی.

کیم Kyong Hui یک بار قدرتمند شکل در رهبری دایره زمانی که او برادر کیم جونگ ایل حکومت این کشور است. اما او دیده نشده از شوهرش جانگ آهنگ Thaek یک بار به عنوان دومین مرد قدرتمند ترین در کشور اجرا شد و در سال 2013 توسط کیم جونگ سازمان ملل متحد. او تا به مدت طولانی است که بیمار شده اما به طور خلاصه به نظر می رسد در اوایل سال جاری در جشن و سرور عملکرد در کنار برادرزاده او.

نسل چهارم

کیم جونگ سازمان ملل متحد اعتقاد بر این است که سه فرزند با ری سول جو جوانترین متولد در سال 2017, با توجه به جنوبی سرویس اطلاعات ملی.

قدیمی ترین is a 10-year-old son معنی هر یک از سه امر نیاز به کمک از بستگان خود یا سیاسی نگهبان اگر آنها برای تبدیل شدن به یک چهارم نسل موروثی کرد.

کیم جونگ ایل بوده است مرتب برای 20 سال به کشور منجر شود در حالی که کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال بیش از یک سال برای آماده سازی با توجه به پدرش مرگ ناگهانی از یک حمله قلبی.

“کیم یو جونگ بعید است به بیش از رأس اما می تواند کمک به ساخت یک سرپرست رژیم به عنوان یک قدرت کارگزار تا بچه ها رشد می کنند و کیم جونگ چول ممکن است بازگشت به کمک در حالی که گفت:” برو Myong-هیون, محقق در موسسه مطالعات سیاست در سئول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im