تورنتو — وزیر بهداشت Patty Hajdu ارائه شده دولت فدرال سخت ترین کلمات در عین حال روز شنبه هنگامی که از او خواسته شده بود در مورد کسانی که ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی توصیه هایی برای جلوگیری از تجمعات برای ترس از گسترش رمان coronavirus.

“به من اجازه دهید کاملا روشن است: ما با استفاده از هر اندازه گیری در جعبه ابزار ما در سطح فدرال برای اطمینان از انطباق” او گفت: در دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا.

“مشاوره گرفتن قوی تر و قوی تر و با مشاوره که خواهد شد که بیشتر و بیشتر مجازات اگر مردم گوش دادن نیست.”

در حالی که بسیاری در کانادا و در سراسر جهان شده اند تمرین فیزیکی فاصله به نگه داشتن خود از پیمانکاری COVID-19 و انتقال آن به دیگران تاکتیک اثر خود را از دست می دهد اگر آن را به طور گسترده ای به دنبال.

از سواحل شلوغ جم بسته بندی شده احزاب و رویدادهای دیگر به وضوح غذای این مشاوره تولید شده اند فوق العاده ای تمسخر از مقامات و عمومی است. در حالی که بسیاری از این فیلم است که از خارج از کانادا و همچنین شواهدی وجود دارد کانادایی نادیده گرفتن توصیه ها – مانند picnickers در ونکوور فارسی خلیج در روز شنبه.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) توصیه کرده است که هیچ تجمعات مربوط به بیش از 50 نفر برگزار شد. برخی از حوزه های قضایی را برقرار محدودیت کمتر – آلمان مجموعه خود را حداکثر در دو نفر در روز یکشنبه – و بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند هر گونه جمع آوری و حمل غیر ضروری میزان خطر در این زمان.

مهم نیست که چگونه بسیاری از شرکت کنندگان در حال حاضر در یک جمع PHAC می گوید هر کس باید به فاصله حداقل دو متری جدا از هر کس دیگری.

خواسته دقیقا چگونه دولتی است, تشریح پیام خود را به کسانی که هنوز هم هجوم بهداشت عمومی توصیه Hajdu گفت: “درخواست از آنها و معرفی آنها, و من امیدوارم که ما لازم نیست برای رسیدن به سفارش آنها.”

“بدون استثنا”

وزیر بهداشت همچنین به اظهارات مسافران در بازگشت از مارس شکستن گشت و گذار و snowbirds در راه بازگشت به کانادا با تاکید بر ضرورت این وضعیت است.

“هنگامی که ما می گویند که شما باید در خانه بماند برای 14 روز است که به معنی شما ماندن در خانه برای 14 روز. شما متوقف نمی شود برای مواد غذایی. شما مراجعه نمی همسایگان خود را و یا دوستان خود را. شما استراحت در خانه خود را برای 14 روز – بدون استثنا” او گفت:.

Hajdu اشاره به قرنطینه فدرال عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت به تحمیل شرایط بازگشت مسافران که ممکن است در معرض خطر از گسترش یک بیماری عفونی از جمله محرومیت آنها از ورود به کانادا. هر کسی گناهکار قرار دادن دیگران در معرض خطر توسط contravening یک قرنطینه عمل سفارش می توانید به صورت حداکثر مجازات $1 میلیون جریمه یا سه سال در زندان است.

قرنطینه عمل تنها به مردم وارد کانادا نه کسانی که در حال حاضر در کانادا سرزمین است. دولت بهترین روش کنترل که گروه دوم در نظر گرفته شده است به استناد شرایط اضطراری عمل می کنند که کمک های مالی دولت فراگیر قدرت از جمله توانایی به منظور تخلیه و ممنوعیت سفر در داخل کانادا.

نخست وزیر جاستین ترودو گفته است که دولت است نه حاکم کردن همیشه با استفاده از شرایط اضطراری عمل نمی کند ولی آن را باور موجه است بر اساس وضعیت فعلی. او تصریح کرد: روز شنبه که دولت های استانی باید ابزار است که آنها هنوز به استفاده از و که او را تنها به استناد شرایط اضطراری عمل پس از کانادا “خسته از همه مراحل دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو