وزیر بهداشت می خواهد telehealth به ادامه پس از COVID-19 همه گیر

RACGP رئیس جمهور دکتر هری Nespolon گفت: این فوق العاده است که بسیاری از GPs به حال به تصویب رسید telehealth “در این بار تلاش”.

“آن را ارائه کارآمد و موثر مراقبت در حدود 40 درصد از موارد پزشکان آن را مانند بیماران مانند آن” دکتر Nespolon گفت.

پس از 13 مارس تا به 4.7 میلیون نفر دریافت کرده اند 7.7 میلیون telehealth خدمات. وزیر بهداشت گفت: بیش از 67,000 ارائه دهندگان خدمات در سراسر همه تخصص پزشکی تا به حال استفاده از خدمات پزشکی از راه دور.

قبل از COVID-19 گیر دولت مشغول به کار بود با گروه پزشکی در دراز مدت telehealth ترتیبات و آقای هانت گفت: دولت “به طور فعال نظارت بر” چگونه از جدید telehealth خدمات مشغول به کار بودند و پس از آنها به اجرا در عرض فقط دو هفته است.

“بالینی اثربخشی و ایمنی بیماران و ارائه دهندگان’ تجربیات و ارزیابی از کیفیت و ارزش خدمات در نظر گرفته خواهد شد” آقای Hunt را منتشر کرد.

Telehealth است نه یک جایگزین به صورت چهره به چهره و مشاوره با 97 درصد از بررسی GPs گفت: آنها هنوز هم ارائه حضوری خدمات. اما Dr Nespolon گفت: این مهم تکمیل سنتی خدمات پزشکی.

“برخی از مشورت به راحتی انجام می شود از طریق تلفن,” او گفت:.

دکتر شارلوت هسپ گفت: او درونی سیدنی درمانگاه هرگز مورد استفاده پزشکی از راه دور قبل از آن اضافه شد به مدیکر توسط دولت فدرال اما در حال حاضر حدود 50 درصد از تمام رایزنی های انجام شد یا از طریق تلفن یا ویدئو.

“من فکر می کنم آن را فقط یک ابزار واقعا خوب است برای اینکه قادر به ارائه دسترسی به,” او گفت:. “در یک محیط که در آن چهره به صورت یک کل بسیاری از خطرات دیگر آن را به معنای ما می تواند ارائه مراقبت ايمن و بدون کسی نگران کننده است.”

Dr هسپ گفت: آن آمده بود بدون معایب — پزشکان نمی تواند انجام معاینات فیزیکی از طریق یک تماس تلفنی — اما این امر می تواند یک “فوق العاده” ابزار به طور دائم.

در حال بارگذاری

تجدید نسخه و یا سفارش سونوگرافی و اسکن شدند و نمونه های خوبی از خدمات پزشکان می تواند از طریق پزشکی از راه دور, او گفت:.

Dr هسپ که ترجیح تصویری از طریق تلفن مشورت گفت: آن را به حال شده است یک شیب منحنی یادگیری برای بیماران و پزشکان اما مردم نباید دلسرد telehealth از مراجعه به پزشک.

“این فقط یک ابزار استفاده می کنیم برای بهبود دسترسی به,” او گفت:. “این است که راه را برای دیدن بیماران برای همیشه و این تنها راه است که در آن ما برای مراقبت از بیماران است.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de