وزیر بهداشت می گوید کانادا ‘باز’ به مرور که COVID-19 اقدامات

OTTAWA — وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: کانادا باقی مانده است “باز” به بررسی که اقدامات سازمان بهداشت جهانی (WHO) در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

این می آید بعد از چند برجسته و رهبران سیاسی از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند آوردن که تحت افزایش نظارت برای پاسخ به شیوع بیماری. یک عنصر کلیدی از انتقاد مسطح بودن در برابر سازمان است و اعتماد به نفس قرار داده شده که در آمار اولیه که از چین — اطلاعات است که گزارش های متعدد در حال حاضر نشان می دهد ممکن است fudged.

در طول یک شنبه قسمت از CTV قدرت بازی میزبان اوان جزایر سوال Hajdu در کانادا با تکیه بر این که داده ها و اینکه آیا کانادا به حمایت از پتانسیل نقد و بررسی.

“ما همچنان به بررسی اقدامات سازمان بهداشت جهانی” Hajdu گفت: در پاسخ, در حالی که تاکید که او به رسمیت می شناسد “ارزش” از سازمان خود را.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انتقادی در مورد این موسسات که به ما خدمت می کنند در سطح بین المللی است و ما به دنبال راه هایی که ما حرکت رو به جلو برای بهبود کار ما با هم و بهبود ظرفیت ما برای جلوگیری از بیماری های همه گیر مانند این” او بعد از آن اضافه شده است.

Hajdu اشاره کرد که توسعه بین المللی وزیر کارینا گولد در حال گفتگو با کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که در آن Tedros نشان میدهد که این سازمان خود را در حمایت از یک بررسی.

“من می دانم که کسانی که خود را علاقه مند به داشتن یک پست همه گیر نقد و بررسی” Hajdu گفت.

“وزیر گولد صحبت با دکتر Tedros فقط روز دیگر [و] موافقت کرد که این امر می تواند از اهمیت حیاتی قادر به بررسی سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به این ظهور بیماری از چین و مشاوره آن به جوامع بین المللی و کشورهای مانند ما. بنابراین ما خواهد شد نگاه به جلو به کار می کنند.”

تماس برای نقد و بررسی به عنوان شک و تردید مطرح در سراسر جهان مورد دقت و چین COVID-19 داده است. در آوریل 1, خبری بلومبرگ گزارش داد که ایالات متحده هوش جامعه هشدار داد دولت خود را در یک گزارش طبقه بندی شده است که چین تا به حال “پنهان میزان شیوع کروناویروس در آن کشور است.”

چین گزارش شماره آن به که باعث نگرانی در مورد صحت این سازمان شماره.

وسلی Wark امنیتی و اطلاعاتی متخصص گفت: CTV اخبار ملی در آوریل 13 که چه کسی واقعا نمی باید راه دیگری دریافت اطلاعات اولیه در مورد شیوع.

“هنگامی که ما شروع به دریافت اطلاعات از چین در آینده در مورد شیوع بیماری در ووهان ما کاملا وابسته به یک جریان از منبع باز گزارش اساسا و گزارش شد که از مقامات چینی کنترل شده توسط دولت از طریق سازمان بهداشت جهانی (WHO),” Wark گفت.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer نیز انتقادی در مورد این که تکیه بر داده های بالا بردن این موضوع در یک کنفرانس مطبوعاتی دو هفته پیش.

“ما باید بسیار جدی نگرانی بسیاری از نگرانی های مطرح شده در مورد دقت و سازمان بهداشت جهانی حاکی از نفوذ است که چین در سازمان بهداشت جهانی” شیر گفت:

با این حال صحبت کردن در مورد این مسئله که همان روز کانادا مقامات دولتی در دفاع از سازمان ثبت.

“من فکر می کنم این مهم است به درک که من فکر می کنم که این است که به عنوان یک سازمان مستقل و بدون منابع متعدد تحقیقات تغذیه به آن” Hajdu گفت: در آن زمان.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam که نشسته روی یکی از کسانی که کارشناس کمیته تکرار Hajdu نقطه.

“من فکر می کنم که شامل همه کشورهای عضو آن که کانادا یکی اما آن شیپور خاموشی به جامعه جهانی از دانشمندان و محققان اپیدیولوژی,” تام گفت.

در حالی که Hajdu نظرات سهشنبه در CTV قدرت بازی نشان می دهد یک تغییر در تن او هنوز هم خود را حفظ ایمان در ارزش یک سازمان ارائه می دهد.

“ما اول از همه شناخت ارزش یک سازمان مانند سازمان بهداشت جهانی قادر به واکنش بین المللی به مسائل مربوط به سلامت عمومی و شیوع بیماری های جدید از بیماری های جدید,” Hajdu گفت.

“اگر ما با هم کار کنند و سپس ما هرگز عاری از این بیماری و ما را در خطر حتی بیشتر شدید شیوع بیماری در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de