وزیر بهداشت هیچ وابستگی با تهیه ماسک: CMSD

CMSD گفت: در یک اعلامیه منتشر شده در روزنامه ها است که, گزارش, که همچنین شامل خدمات بهداشتی وزیر و مدیر کل DGHS شد “عمدی” بود و “منافع”.

“این تبلیغات مربوط به این افراد در حال انجام است عمدا با خیالی سیاسی و شخصی داستان” CMSD مدیر Brg Gen Md Shahidullah گفت: در اطلاع

توجه به نام هر کس از جمله پزشکان و نه گمراه شود بر اساس این گزارش و گفت: این افراد در سوال “هیچ وابستگی” با تهیه ماسک.

استفاده از N95 ماسک بسیار مهم است در حالی که درمان COVID-19 بيمار و آزمایش نمونه ها با توجه به سلامت اداره تجهیزات حفاظت شخصی دستورالعمل.

این ماسک CMSD تحویل به بیمارستان های مختلف تا پایان ماه مارس شد فولاد آنهایی که بسته به حال برچسب “N95” ایجاد سردرگمی در میان پزشکان است. بعدها گزارش شده در رسانه ها.

صابر حسین چودری رئیس Mugda بیمارستان عمومی حاکم بدن با ارسال نامه ای به DGHS و CMSD مدیر بازجویی های با کیفیت از ماسک.

پس از نگاه به این موضوع Brig Gen Shahidullah در یک جلسه رسانه on May 2 اعتراف کرد که تحویل ماسک های عادی بودند فولاد ماسک و گفت: بسته شد برچسب N95 “اشتباه”.

توضیح در مورد چگونه از آن اتفاق افتاد که CMSD مدیر گفت: در بیانیه ای که آن را دریافت کرده بود, ماسک از بنگلادش شرکت JMI که تا به حال تهیه شده است پزشکی دنده به بيمارستان های دولتی پس قبل از وقوع.

JMI عرضه این ماسک به عنوان آنهایی که عادی اما به عنوان برچسب N95 و CMSD خواسته خود را برای توضیح در مرحله اولیه از این موضوع. N95 ماسک های تولید شده در ایالات متحده تنها کشور متوقف شده است صادرات برای پاسخگویی به تقاضای داخلی با توجه به اطلاع قبلی.

JMI نیز پذیرفته شده آن اشتباه و از حق دور و CMSD مدیر توضیح داد که این موضوع به رسانه ها.

ماده “باید به پایان رسید” که در آن نقطه Shahidullah گفت.

“در میان جهانی COVID-19 بحران CMSD است پس دولت در تهیه قوانین برای مبارزه با وضعیت سلامت. اما گمراه کننده اخبار اهانت به سلامت وزیر پسرش خدمات بهداشتی وزیر بهداشت و ریاست DG در حال انتشار” Shahidullah گفت.

“CMSD متحده بدون شک که در بالا ذکر شد افراد هیچ وابستگی با این فرایند تهیه و هیچ راهی برای بهره از این لحاظ مالی و یا در غیر این صورت.

“CMSD هشدار داده است عاملان که آنها شارژ خواهد شد تحت امنیت دیجیتال عمل می کنند اگر آنها توقف چنین اقدامات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de