بهداشت و درمان اضطراری اعلام شده در B. C. زیر 3 بیشتر COVID مرگ و میر 83 موارد جدید

ونکوور — بریتیش کلمبیا اعلام کرده است که به سلامت عمومی اورژانس پس از ضبط یکی دیگر از سه مرگ و میر مربوط به COVID-19 و شناسایی یکی دیگر از 83 عفونت.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: دو تا از جدید مرگ و میر متصل به ادامه شیوع در ونکوور شمالی, مراقبت از خانه که در آن چهار نفر قبلا درگذشت.

سوم یک مرد در 80s زندگی می کند که بیشتر شرق در فریزر سلامت منطقه است که دهانه از برنابی به امید.

کسانی که مرگ و میر و متناوب پرش در موارد – بزرگترین و تنها روز افزایش ثبت شده در هر نقطه در کانادا تا کنون – باعث شد که دولت اعلام ولایتی اضطراری است.

“ما گرفته ایم تعدادی از اقدامات بی سابقه در چند روز گذشته” دکتر هنری گفت. “این اعلامیه اضطراری اجازه می دهد تا من به سریعتر و کارآمد تر و زیرک در چیزهایی که ما نیاز به انجام در حال حاضر است.”

این استان در حال حاضر ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر از بسته شدن مدارس دولتی از کودکستان تا کلاس 12 به طور نامحدود به تعویق افتاد و غیر فوری به عمل جراحی در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

هنری گفت: اعلام شرایط اضطراری است فقط یکی دیگر از ابزار در استان جعبه ابزار برای مبارزه با COVID-19 و که او احساس آن زمان بود و حق استفاده از آن – ابتدا با یک سفارش به کافه ها و باشگاه ها.

استانی افسر بهداشت بر لزوم اجتماعی فاصله – نگه داشتن مردم یک یا دو متر دورتر از یکدیگر به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است – و گفت: برخی از موسسات فقط قادر به پیروی.

“باشگاه ها و میله های به نظر من قادر به پاسخگویی به تست ما به صورت فیزیکی فاصله و لذا باید دید,” هنری گفت. “رستوران ها و کافه ها در برخی موارد می توانید با این معیارهای فیزیکی, فاصله, اما کسانی که نمی توانند حفظ فاصله فیزیکی نیاز به بستن و یا به حرکت به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل.”

در ونکوور, کافه ها و رستوران ها در حال حاضر دستور داده شده است به باقی می ماند به روی عموم بسته شده روز شنبه به منظور جلوگیری از مردم از جمع آوری برای روز سنت پاتریک.

منطق پشت های اجتماعی فاصله است که ریشه در راه COVID-19 اغلب شناخته شده به گسترش: از طریق قطرات کوچک که مردم منتشر می کنند زمانی که آنها سرفه یا عطسه.

کسانی که قطرات می توانند پرواز برای یک زن و شوهر متر با توجه به B. C. مرکز کنترل بیماری و به طور بالقوه در نهایت در دهان چشم یا بینی یا مثلا.

روز سه شنبه اعلام به ارمغان می آورد تعداد کل COVID-19 موارد شناسایی شده در B. C. به 186 و در مجموع در سراسر کانادا به 568.

تنها مرگ و میر ثبت شده در خارج از بریتیش کلمبیا تا کنون 77 ساله انتاریو که مشکوک شد اما هنوز تایید نشده به حمل ویروس هنگامی که او درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو