مقامات بهداشت درخواست برای توقف در کلبه های نجومی برای جلوگیری از فشار بر بهداشت روستایی-سیستم مراقبت

OTTAWA — مقامات بهداشتی فدرال و منطقه ای خود را به همتایان درخواست کانادایی برای خودداری از بازدید از کلبه خود خواص به عنوان ماه های تابستان رویکرد برای جلوگیری از COVD-19 از گسترش در بیشتر جوامع روستایی با کمتر قوی سیستم مراقبت های بهداشتی.

رئیس ناحیه تناسلی افسر بهداشت دکتر ترزا تام می گوید وجود یک میزبان از بهداشت عمومی دلایل که چرا مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را در هفته های آینده و ماه به جای جسارت به مناطق کمتر, ظرفیت رسیدگی به COVID-19 موارد است.

“وجود خواهد داشت برخی از تغییرات بین استان ها و مناطق اما اصل اساسی من فکر می کنم که اگر شما جرأت به یک منطقه است که با ظرفیت پایین مثلا بیشتر از راه دور, روستایی که در آن دسترسی به یک موضوع است و ممکن است شما را تحت تاثیر جامعه محلی است که من فکر می کنم بیشترین نگرانی مقامات بهداشت عمومی گفت:” تام در طول پنج شنبه در نشست خبری.

انتاریو برتر داگ فورد خواسته شده است برای پاسخ به این توصیه ها است که باعث نا امیدی از صاحبان کلبه و اینکه آیا دولت برنامه ای برای دخالت کند. در حالی که او قبلا اظهار داشت که او نمی تواند “برگزاری مالیات دهندگان را از رفتن به کلبه” در روز پنج شنبه او تغییر لحن خود را.

“من می دانم که ساکنان انتاریو مشتاق به لذت بردن از خارج از منزل بزرگ اما وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آخر هفته طولانی به آمده است” او در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر ما نیاز به تمرکز بر انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از سلامت و امنیت همه ساکنان انتاریو. ما همه در این با هم و در کنار هم ما را مورد ضرب و شتم COVID-19.”

این می آید پس از یک سری از تماس او با شهرداران محلی نیز در مورد خطرات ناشی از اجازه سفر به کلبه کشور است. در یک مصاحبه در اخبار CTV در چهارشنبه, Norfolk County شهردار Kristal Chopp گفت: در حال حاضر وجود دارد شده است مسائل را با اجرای به عنوان بزرگ جمعیت فرود در ساحل شهر بندر دوور.

“در مورد ما وجود ندارد تدریجی بازگشایی. این که آیا آن را فصلی cottagers ، boaters کارگران مهاجر آن را از صفر به هزار و یک شب ما در جوامع کوچک. که تبدیل به یک چالش نه فقط از مراقبت های بهداشتی با ظرفیت بلکه زنجیره تامین کالاهای اساسی و اجرای و غیره” گفت: Chopp.

“ما باید یک بیمارستان است که دارای یک تخت ICU و یک ونتیلاتور و بنابراین ما لازم نیست که یک حاشیه برای خطا است.”

دکتر تام گفت: بیرون رفتن اما مجاز است و تشویق می شوند تا زمانی که مردم حفظ فاصله فیزیکی دستورالعمل و اطمینان است که محدودیت در بازدید از پارک ها و دیگر سایت تفریحی خواهد بود برداشته در ماه به استان توسط استان.

“آنچه مهم است این است که شما در حال دیدن استانها و مناطق به رسمیت شناختن است که مردم نیاز به خارج و که یکی از اولین مراحل تورم در بهداشت عمومی اقدامات است به اطمینان حاصل شود که افرادی که نمی خواسته شده است به طور خاص برای اقامت در داخل خانه می تواند بیرون رفتن و هنوز هم حفظ فیزیکی برخی از دورى و اقدامات بهداشتی,” او گفت:.

“به خاطر روان, سلامت, سلامت جسمی, است که در واقع مهم است.”

در یک توییت منتشر شده پنج شنبه, بهداشت کانادا گفت: اگر صاحبان کلبه نیاز به سفر کردن به اموال خود را برای “مقاصد بیمه” آن را به یک سفر روز تنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de