بهداشت هشدار برای 11 سایت در بریزبن با مورد سوم مربوط به مسافران

این موارد جدید را دولت در مجموع به 1079 با هشت شرکت فعال در نظر گرفته.

در علاوه بر این به بعد از مدرسه مهد کودک و پارک کالج مسیحی در پارک ریج, پرواز های گرفته شده توسط دو اولیه و یک رستوران تایلندی بازدید یک روز یکشنبه و نه بیشتر از مکان حاضر شده مربوط به این گروه است.

این شامل یک سوننیبنک رستوران و فروشگاه چای حباب یک نوار کوکتل و ماکارونی فروشگاه در جنوب بانک در شهر CBD یک وودریدگ فروشگاه مواد غذایی و یک پزشک عمومی درمانگاه و حباب فروشگاه چای در قهوه دشت.

هر کسی که با حضور در این مکان در زمان های مشخص شده به خواسته بلافاصله خود قرنطینه و تماس با 13 سلامت. دکتر جوان نیز خواست هر لوگان جنوب بریزبن یا ساکنان اسپرینگفیلد که احساس ناخوشی در خانه بمانند و تست شده است.

“در حالی که ما هنوز در تعیین که در آن ویروس ممکن است به دست آورد, ما در حال همکاری نزدیک با این زنان به جمع آوری اطلاعات لازم از جمله مکان های دیگر ممکن است آنها سفر کرده اند در حالی که عفونی” او در بیانیه ای گفت.

به عنوان یک احتیاط مراقبت از سالمندان امکانات در بریزبن جنوبی نیز منع می شود از مصرف کنندگان با اضافی فرآیندهای غربالگری در محل و محدودیت در نقل و انتقالات کارکنان در بین سایت های.

یک pop-up fever درمانگاه تاسیس شده در مدرسه امروز اجرا خواهد شد تا 7بعد از ظهر روز چهارشنبه قبل از بازگشایی در 9 پنج شنبه.

Parklands Christian College in Logan, south of Brisbane, remained closed on Wednesday while professional cleaners disinfected the facility following the cleaner's test result.

پارک کالج مسیحی در لوگان جنوب بریزبن, باقی مانده بسته شده در روز چهارشنبه در حالی که حرفه ای پاک کننده و ضد عفونی تسهیلات پس از تمیز کننده را نتیجه آزمون.اعتبار:نقشه های گوگل

جبار اسپرینگفیلد مرکزی مرکز خرید غربی پارک ماشین را ببینید درمانگاه از پنج شنبه تا یکشنبه عامل از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر.

و ساعت ها در لوگان و QEII تب بیمارستان و درمانگاه نیز تمدید شده است برای پنج شنبه و جمعه بود.

کوئینزلند صنفی معلمان رئیس جمهور کوین بیتس گفت: آموزش و پرورش, اتحادیه در نامه ای به دکتر جوان در روز چهارشنبه ترسیم نگرانی های خود را و امیدوار به صحبت با او این هفته است.

در حال بارگذاری

به گفته او “اضطراب” در مورد دولت شروع به بستن مدارس در دراز مدت مبنایی مانند ویکتوریا و یا برای تمیز کردن عمیق و قرارداد ردیابی.

آقای بیتس گفت: معلمان و مسئولان آموزش و پرورش بودند و نگران شدن – شبیه به روزهای اولیه از این بیماری همه گیر – زمانی که مشاوره های مختلف از کشورهای مختلف.

“ما مجبور به بازگشت به اصول اول و بپرسید اگر مدارس امن” آقای بیتس گفت.

“واقعی وجود دارد و اصل نگرانی از اعضا یا نه [کوئینزلند] توصیه های بهداشتی مبتنی بر شواهد و یا اینکه آیا یا نه مشاوره آب و هوا تغییر کرده است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de