سر در جشنواره نقد و بررسی: هر عکس می گوید مجازی داستان

به جای انصراف از برگزارکنندگان سالانه در جشنواره عکس اعلام کردند که با تحویل سال 2020 برنامه آنلاین.

این شامل زندگی-جریان هنرمند مذاکرات میزگرد کارگاه عکاسی و بیش از 100 مجازی نمایشگاه های بین المللی استرالیا و عکاسان است.

جشنواره, تاسیس شده در سال 2008 ویترین عکاسی مستند یک سبک معمولا همراه با عکاسی خبری و اشکال دیگر از گزارش. تعریف مستند تصاویر “ظاهر می شود unstaged” به تصویر کشیدن روزمره صحنه حوادث جهان و مردم و مکان های دستگیر شده در این سال در یک زمان شدید تغییر و بی سابقه حوادث.

عنصر غافلگیری

مانند بسیاری بین المللی عکس, جشنواره ها وجود دارد معمولی تصاویر بسیار. اما خوشبختانه هم وجود دارد چند شگفتی است.

یکی از این تعجب است آنا Bedynska لباس برای مرگ, یک سری از محبت پرتره از افراد بعدی به لباس آنها را انتخاب کرده اند برای خود دفن لباس.

آنا Bedynska لباس برای مرگ. سر در جشنواره

اتخاذ تجربی حالت مستند اجتماعی Bedynska هل متوسط فراتر از حالت سنتی تفسیر اجتماعی از خارجی به دنبال در. در عوض این پروژه نشان می دهد که عکاسی می توانید شروع به مشکل گفتگو در مورد موضوعات تابو در مناقصه و اخلاقی راه.

پرتره همچنین توجه داشته باشید ما ارتباط انسان به لباس و نحوه پانسمان حتی در مرگ است که بخش مهمی از بیان خود.

آنا Bedynska لباس برای مرگ. سر در جشنواره

برعکس هنر پیری توسط عکاس کانادایی Arianne Clément یک سری از عکس های سیاه و سفید از پورنو بیش از سن 70. در عین حال یکی دیگر از موضوع تابو – زنان از یک سن خاص و یا حتی بیش از 30 به ندرت از ویژگی های برهنه و یا در غیر این صورت در ویژوال فرهنگ است.

در نتیجه هنر پیری است که یک اثر بصری فعالیت نشان دادن زنان مسن تر و بدن خود را فقط به عنوان به اتهام جنسی به عنوان همتایان جوان تر. مانند پرتره از یک زن تخمگذار در بستر او با هوا از یک نگاه در چشم او نشان می دهد او می داند که چیزی به ما نمی کنند.

نیز وجود دارد تصاویر شگفت انگیز از همراه صمیمیت نشان دادن مردم بیش از 70 در زمینه تمایلات جنسی و میل برای هر یک از دیگر.

Arianne Clément هنری از پیری است. سر در جشنواره

تغییر بدن

جیمی Pozarik شد عکاس-در-اقامت در سیدنی بیمارستان کودکان هنگامی که او به عکس 25 بيمار تحت درمان برای این کار پس از آن و در حال حاضر سری.

هر کسی که زمان صرف شده در بیمارستان با یک کودک را تشخیص پریشانی و تروما از صحنه ها و همچنین باور نکردنی مبارزه برای زندگی است که برخی از کودکان و پدر و مادر خود را تجربه.

جیمی Pozarik سپس و در حال حاضر. سر در جشنواره

Pozarik جفت از تصاویر گرفته شده در طول اقامت با عکس از امروز. این تصاویر نشان می دهد تعجب از عکاسی به سند راه بدن ما و ظاهر تبدیل شده در زمان.

همچنین ارزش یک آنلاین سفر به ادراک و فهم … X توسط عکاس ریچارد Sawdon اسمیت. یک سری از سیاه و سفید پرتره او در حال حاضر لباسهای و نقش بازی کردن, سیگنالینگ, وابسته به عشق شهوانی, شیوه ها و بدن درد و قدرت.

در همراه با یادداشت های اسمیت با صراحت آمده است:

من به عنوان رویکرد من ششم دهه من تأمل در گذشته زندگی می کند و ناشناخته از آینده فرو بردن به پانسمان کردن جعبه برای ایجاد جدید و بالقوه نقش های مختلف … X جهالت … می تواند یک بوسه از من به شما یک مرجع به غیر دودویی غیر جنسیتی خاص ضمایر و یا اشاره به نامشخص فضای هر دو به معنای واقعی کلمه و استعاره.

خلاقانه, بئب و جالب اینجاست که اسمیت نمایشنامه “یک مرد نزدیک 60” در صورتهای مختلف که تشکیل یک عمر اهل تفریح و بازی خود دانش است.

ریچارد Sawdon اسمیت به ادراک و فهم … X. سر در جشنواره

کانادا عکاس Pierre Dalpé سری Wigstock نیز نشان می دهد نقش costuming این زمان در یاد شهر نیویورک کشیدن جشنواره است.

گنجاندن اسمیت و Dalpé را متمایز با این نسخهها کار به ما کمک کند تجسم عجیب و غریب بدن فراتر از مرسوم بازه زمانی سیدنی مردی Gras جشنواره دال سر در را فراگیر و تنوع است.

Pierre Dalpé تفنگ ساچمهای عروسی از Wigstock سری. سر در جشنواره

برندگان بزرگ

این جشنواره به خود می بالد در حمایت از عکاسان حرفه ای و همچنین ، کار ارائه شده به این جشنواره است که بدون قضاوت عکاسان نام یا زندگی نامه. تصاویر و طرح های در نظر گرفته شده بر اساس شایستگی و نه شهرت.

فیونا گرگ هدیه. سر در جشنواره

جشنواره برندگان جایزه اعلام شد و در شب جمعه از هزاران ارسالی از 61 کشور مختلف و در سراسر سه دسته بندی ها: پرتره چشم انداز و دانشجو. فیونا گرگ برنده پرتره دسته برای هدیه RHW 2020 که نشان داد “خانواده مدرن داستان یک دختر متولد توسط یک زن جنگجو به دو محبت پدران”. مارسیا مک میلان برنده چشم انداز دسته غریب جنگجو یک عکس از دخترش در حال اجرا نسبت به طوفان گرد و غبار. دانش آموز برنده Joel پارکینسون در بدون خود-پرتره تأمل در خود و انتقال از کودکی به بزرگسالی و “آخرین بقایای” بی گناهی.

جشنواره حوادث تشویق مشارکت مخاطبان از طریق زنده Q&A جلسات و وعده دست در تعامل در کارگاه های آموزشی.

داستان سرایی بصری در عکاسی پرتره با ادد Wagenstein (امشب در 6pm) یکی از چندین کارگاه آموزشی برای نگاه است.

موقع بحث پانل شامل عکاسی تروما و شفا در روز پنج شنبه 7 مارس در 12 بعد از ظهر و دیگری جایگزین حقایق; جعل تصویر در عصر عمیق تقلبی در یکشنبه 17 نیز ممکن است در 12 بعد از ظهر.

از نیک moir, مدیر دیده بان و قانون سری. سر در جشنواره

سر در جشنواره عکس آنلاین است تا 17 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de