او هرگز شانس’: B. C. مرد می میرد و بعد از عمل جراحی لغو شده به دلیل COVID-19

تورنتو — بیمارستان پروتکل های اطراف آن لغو اعمال جراحی که به سوال نامیده می شود پس از یک B. C. مرد درگذشت و در انتظار عمل جراحی است که لغو شد با توجه به COVID-19.

کریس Walcroft 50 ساله پدر دو درگذشت, در 15 آوریل پس از یک عمل جراحی برنامه ریزی شده به او آماده شدن کلیه دیالیز لغو شد. با توجه به عمل جراحی که او را با توجه به دسترسی به صرفه جویی در زندگی, درمان, لغو شد و بدون توضیح از بیمارستان است.

“من تا به حال دوست دختر دیگری بود که در واقع شروع شیمی روز پس از و شیمی به تعویق افتاد… او [جراحی] راست بالا بود لغو” Walcroft را دلیا اولیویرا گفت: CTV News Channel یکشنبه.

“او هرگز فرصت به متخصص و یا فرصت دیگری قادر به دریافت او عمل جراحی است.”

آخرین اوت Walcroft گفته شد که کلیه ها بودند عملکرد در 17 درصد و بدون دياليز او به احتمال زیاد در عرض یک سال است.

عمل جراحی برای قرار دادن یک سرخرگ و فیستول مورد نیاز برای دیالیز شد و برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مارس و لغو روز قبل از عمل. اولیویرا می گوید پیگیری قرار ملاقات با متخصص برنامه ریزی شده برای 15 آوریل — به بعد او درگذشت.

“من کاملا مطمئن هستم نه تنها یکی است که این اتفاق افتاده است و من تنها کسی که این رفتن به اتفاق می افتد به. این عادلانه نیست,” او گفت:.

“مردم بیمار هستند با چیزهای دیگر نیز هست. این مسخره است. همه ما از شنیدن در مورد COVID-19 [اما] چیزهای دیگر اتفاق می افتد.”

همانطور که در آوریل 15, بیش از 13,900 برنامه ریزی عمل جراحی در بریتیش کلمبیا لغو شده بود در این استان پس از مقامات شروع لغو اعمال جراحی الکتیو در اواسط ماه مارس. با توجه به B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس بیش از 8,220 عمل جراحی انجام شده است که در قاب زمان.

دیکس می گوید کمی بیش از نیمی از کسانی که برنامه ریزی شده عمل جراحی فوری و مانده بودند برنامه ریزی انجام اعمال جراحي اورژانس.

هفته گذشته انتاریو وزیر بهداشت کریستین الیوت گزارش داد که حدود سه ده نفر در استان فوت کرد چرا که آنها قادر به عمل جراحی قلب با توجه به همه گیر.

اولیویرا می گوید او امیدوار است مقامات بهداشت تمرکز خود را شامل بیماران بیشتر در میان جریان همه گیر بیاد شوهرش به عنوان یک نوع جامعه گرا مردی که عاشق بودن پدر.

“او به دیگران در زمان-زمان خانواده ما,” او گفت:. “اگر شما به او Facebook صفحه شما دیدن همه افرادی که به او کمک کرد… او خوب و باور نکردنی پدر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de