‘نیاز به درخواست برای, جایی برای زندگی, این مشکل در واقع’: تنها زن بی خانمان. استرالیا شرم آور بحران

او استفاده می شود به نام شرایط با تلویزیون میزبان مایکل پارکینسون و مایک والش و با ستاره – گرد و خاکی Elton بیلی لاغر و رینگو – که فکر می کردم هیچ چیز از وي در نیمه راه دور جهان برای مصاحبه با آنها را در مقابل شکستن رکورد استرالیا مخاطبان است.

آن در دهه 1970 و 80 اوج چت نشان می دهد و در آنجا بود پول را به سوزاندن. بعد او با مایک Munro (این زندگی شما است) Barry Humphries (فلش بک) هیو Fearnley-Whittingstall و پل غرب (رودخانه کلبه استرالیا) یک فعال-دوربین جن خونسردی مهندسی غیر ممکن به التماس کردن ، unmissable نخست-زمان تلویزیون.

در حال رشد در Clifton یک مرفه حومه بریستول در جنوب غربی انگلستان, او می خواهم از خواب پس از او خواهر بزرگ به حرفه ای مجموعه تئاتر. در سال 1969 در سن 18 سالگی او اعمال شده به بریستول اولد ویک و ارائه شد یکی از تنها 20 مکان. جرمی آیرونز در سال بالاتر از او آمپول با Pete Postlethwaite.

اما در سال 1973 پس از فقط دو سال در rep او تصمیم گرفت به دنبال او برادر بزرگتر به سیدنی سفر به تنهایی به مدت شش هفته در هیئت مدیره یک کشتی است که لنگر انداخت در Tenerife, کازابلانکا, کیپ تاون و دوربان Fremantle و ملبورن در نهایت قبل از انداختن لنگر یک شب فقط در خارج از سیدنی سر.

“من به یاد داشته باشید سحر آینده تا صبح روز بعد” او می گوید: “و آن را زیبا ترین روز سرد اما آفتابی. ما دور سر و وجود پل در نور خورشید! من هرگز آن را فراموش نکنید.”

ظرف یک ماه او مشغول به کار بود برای کانال 10 در شمال Ryde را به عنوان یک چشم انداز میکسر, سود 70 دلار در هفته است. و هنگامی که تلویزیون رنگی به استرالیا آمد, به عنوان آن را در سال 1975 او نقل مکان کرد و به تولید و آموزش دیده به عنوان یک مدیر دستیار. او اولین کار بزرگ بود که در شماره 96های فوق العاده محبوب شبانه صابون که وقایع اتفاقات در داخل یک چهار طبقه بلوک آپارتمان در سیدنی Paddington.

بعد از چند دهه از زندگی حرفه ای خود را که او به عنوان یک تولید کاردانی بودند رنگارنگ غلغله آمار بازی نشان می دهد Logie جوایز روز استرالیا کنسرت, نشان می دهد بحث و استعداد ماموریت در سراسر بسیاری از کشور شبکه های تلویزیونی. او پول به دست آورده و تا به حال یک زندگی راحت در سیدنی شمالی سواحل است.

در سال 1974 تنها یک سال پس از آمدن به استرالیا و او به هنگام تولد به اولین پسر جیمز. او زندگی با پدر کودک برای چهار سال قبل از آنها جدا شده و بعدا در سال 1991 او به جیمز یک برادر کوچک الیور. هرگز ازدواج او است او می گوید: “خیلی مستقل و همیشه بوده است”. او باقی می ماند دوستان زیادی با هر دو پسران پدران.

آنچه او نمی تواند در عین حال می دانید که هنگامی که او را ترک کاری که روز و حرفه ای او را دوست داشتم او هرگز قادر به بازگشت به آن است.

در طول سال ها او در حفظ روابط قوی برای پدر و مادر و خواهر و برادر در آکسفوردشایر. “من از فوق العاده گرم خانواده که من از دست رفته تا حد زیادی” او می گوید. “به عنوان یک نتیجه, من صرف تمام پول من برای رفتن به عقب و جلو به انگلستان است. پسران من صرف هر تابستان طولانی تعطیلات وجود دارد.”

در سال 2000 در 49, او مبتلا به گلوکوم. هر دو پدر و مادر او شده بود در اواخر عمر افراد مبتلا اما آن آمده بود برای او زود و با ظاهری وجود. او موفق به آن را نگه دارید پایدار برای یک دهه و نیم از طریق ترکیبی از دارو و عمل جراحی – یک trabeculectomy که تسکین فشار داخل چشم با معرفی یک سوراخ کوچک در صلبیه.

اما یک روز در سال 2015 به عنوان او میدوی را از طریق مصاحبه برای من یک ستاره … من از اینجا!, او آگاه شد به سرعت در حال تشدید درد در کاسه چشم. در آن زمان او را دیدم او متخصص در آن روز سر از گلوکوم واحد در سیدنی سلطنتی در ساحل شمالی بیمارستان او فشار را مطالعه 60 (عادی خواندن در پایین ساله). آنچه او نمی تواند در عین حال می دانید که هنگامی که او را ترک کاری که روز و حرفه ای او را دوست داشتم او هرگز قادر به بازگشت به آن است.

امروز در 68, Rhiannon* است, مانند جن یا پری در جین dungarees و سیاه و سفید چکمه های مچ پا یک روسری ابریشم شکوفا از unstudied, وزرق برق, در ادم بازیگوش و خطرناک را کاهش دهد. صدای او است که به عنوان غنی به عنوان یک ردگریو را او صدادار به عنوان روشن به عنوان یک اقامت خلیفه بل در باران-کاکل صبح در شهرستانهای خانه. پشت سر سنگین tortoiseshell قاب چشم او غیر معمول رنگ آبی تیره از یک نوزاد, نتیجه, او می گوید من از تکرار عمل جراحی. او در حال حاضر نابینا در چشم چپ با 40 درصد بینایی باقی مانده در حق او اما که بیش از حد شکست خورده است. تشخیص پایان مرحله پیشرفته گلوکوم.

“من همیشه یک روشنایی ضعیف تابیدن از امید که شاید نزد که من سمت چپ خواهد شد و آخرین من بقیه زندگی من, اما من نمی دانم … من باید شدیدترین مورد,” او می گوید.

چند سال گذشته بوده است pride-بلع محاصره مکرر شخصی شکست و تحقیر اداری شکست. قادر به کار Rhiannon کاربردی برای آزمایش به معنی کمک هزینه بیماری (بالاترین هر دو هفته یکبار تخصیص برای یک فرد مجرد با کودکان وابسته است که در حال حاضر $604) اما دیگر نمی تواند به استطاعت او آپارتمان اجاره ای در شمال سیدنی مردانه ول.

“من نزدیک به خریداری یک خانه در ’80s, اما نمی,” او می گوید ruefully. “اگر من اندیش امروز, من می خواهم هنوز هم مشغول به کار شود و برای تا زمانی که ممکن است. من عاشق کار من است. و سپس همه ناگهانی آن محروم شد از من دور. من تا به حال هیچ چیز نیست. من می خواهم به صرف هر پول من ذخیره می خواهم برای رفتن به عقب و جلو به انگلستان است.”

سه سال پیش زمانی که او تبدیل 65, Rhiannon انتقال با دلخراش اجتناب از کمک هزینه بیماری به سن بازنشستگی اما نمی تواند پیدا کردن جایی مناسب برای زندگی است. گروه خانواده و خدمات اجتماعی (FACS) به او گفت که او نمی واجد شرایط برای اولویت مسکن اجتماعی ارائه شده اما بدون هیچ توضیحی. را ویران کرد, او مجبور نبود قدرت به سوال آن; او گفته شد لیست انتظار می تواند از 10 سال.

در حالی که او جیمز الیور و شرکای خود را اجاره یک خانه بزرگ هم در منلی. آن زمان مبارک برای همه آنها و الیور پسر متولد شد وجود دارد. هنگامی که مالک تصمیم به فروش خانه چند خانواده مجبور به منحل کردن. او در سفر شمال به Mullumbimby با الیور و شریک زندگی خود را, اما آن را گرم وجود دارد و او بیش از حد دور از او متخصص در کلاغ لانه.

“I loved my job,” says Rhiannon*. “And then, all of a sudden, it was stripped away from me. I had nothing.”

“من عاشق کار من می گوید:” Rhiannon*. “و سپس همه ناگهانی آن محروم شد از من دور. من تا به حال هیچ چیز نیست.”اعتبار:تیم Bauer

احساس همیشه محزون او به سیدنی بازگشت, که در آن دوستان خود را ارائه فراغت خود ، “من نفرت درخواست کمک” او می گوید. “این خیلی برای من سخت. این است که روح مستقل است که من همیشه به حال. من هرگز برای هر چیزی خواست و نیاز به درخواست برای جایی برای زندگی – التماس واقعا خوب من بسیار افتخار شخص و آن را بسیار دشوار است در واقع.”

او به خاطر نشستن بر روی یک نیمکت در منلی به دنبال به دریا و احساس بیشتر از دست داده و نا امید کننده تر از هر زمان دیگر در زندگی او: “من فقط نشسته وجود دارد فکر” آنچه که برای تبدیل شدن به از من ؟ چه اتفاقی برای من?’ اضطراب افتضاح بود.”

Rhiannon را نادر آمد روز او راه می رفت به ماموریت استرالیا در Brookvale به درخواست برای کمک به پیدا کردن جایی برای اقامت. “این سخت بود برای من برای رفتن وجود دارد,” او می گوید: شروع به گریه. “این بسیار دشوار چیز – و نه به این دلیل من فکر می کنم آنها نیست فوق العاده وجود دارد – من می دانم که آنها هستند. چون در آن لحظه من احساس من می خواهم همه چیز را فراموش کرده. این احساس مانند پایان جهان است.”

زنان مسن تر هستند سریعترین رشد گروه از افراد بی خانمان در استرالیا امروز. با توجه به داده های سرشماری تعداد زنان در سن 65 تا 74 توصیف خود را به عنوان بی خانمان افزایش 51 درصد در پنج سال 2016. اما بحران ممکن است حتی عمیق تر از این ارقام نشان می دهد از همسر بی خانمانی اغلب نقش نامرئی در بستگان اتاق مهمان و یا دوستان سفس. آن چیزی که آسان نیست به اعتراف به.

عموم سریع برای apportion سرزنش misguidedly با استناد به اعتیاد, بیکاری, مسائل مربوط به سلامت روانی و خشونت خانگی به عنوان علل اما واقعیت این است که متنوع تر و نگران کننده نزدیک به خانه. در واقع دلایل که چرا یک زن مجرد است که به احتمال زیاد به نزدیک شدن به پایان زندگی کاری او بیشتر از نظر مالی محروم از یک مرد اغلب بیشتر به تثبیت سیستمیک شکست از او شخصی کاستی.

در حال بارگذاری

در نظر اول پرداخت شکاف که ماند بین 14 و 19 درصد برای دو دهه گذشته. پس از آن وجود دارد این واقعیت است که به موجب گسترده از فیلم یک زن است که به احتمال زیاد شده اند به خانواده اش مراقب اصلی کسی است که گرفته شده و زمان را از نیروی کار اغلب به طور دائم کوتاه قدی او رشد حرفه ای, به دنبال پس از کودکان و, بعد, برای مراقبت از پدر و مادر سالمند. با توجه به ملی, گروه حمایت از زنان در سوپر یک زن مسن تر به طور کلی بازنشسته با 47 درصد کمتر superannuation از یک مرد – و در عین حال خواهد شد به احتمال بسیار زیاد عمر او را با حداقل پنج سال.

در حال حاضر بیش از 330,000 زنان مجرد بالای سن 45 در حال زندگی در یک کشور از تنگنای اقتصادی است که هزینه های بیش از 30 درصد از درآمد ناخالص خود را فقط نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را – با به عنوان بسیاری از 45 درصد از آنها درآمد حداقل دستمزد و یا کمتر است. علاوه بر این گزارش های حرفه ای و توسعه انجمن استرالیا در 2019, 273,000 کار موقعیت بودند برکنار 45 درصد افزایش در آمار و ارقام برای سال 2017.

امنیت “کار برای زندگی” است از بین رفته جایگزین رو به رشد دیجیتال مستقل بازار از فرفره اقتصاد می دهد که تعداد رو به رشد جمعیتی مشتاق برای به حداکثر رساندن اواخر درآمد حرفه ای این فرصت را برای دور زدن سن گرایی متعارف کارفرمایان است. اما خاکستری-haired “gigger” به صورت برخی از نامهربان حقایق: این بازار جدید ارائه می دهد هیچ حداقل دستمزد مقررات بدون فوق العاده و در نتیجه کمتر ابزار که با آن به حک کردن یک آینده مالی امن است.

در جای دیگر, محل کار سن گرایی فراوان: در یک زمان در زندگی خود را هنگامی که او در نهایت unburdened از همه مراقبت از مسئولیت و قادر به تکیه به این مهم کسب و کار حجیم کردن او فوق العاده, 55 plus با زن هنوز هم چیزهای زیادی برای عرضه است gutted متوجه باشید که او حداقل به احتمال زیاد از هر کار متقاضی برای دریافت یک تماس تلفنی.

تغییر در زیر همه این روند مانند یک زور زدن صفحه تکتونیکی است ما بدتر شدن بحران مسکن. در سیدنی, ملت, گران قیمت ترین سرمایه کمتر از یک درصد از خصوصی اجاره مقرون به صرفه است به کسی که در سن بازنشستگی با ریاضی تبدیل شدن به حتی بیشتر غیر ممکن است برای یک فرد مجرد در Newstart که فقط $277.50 یک هفته. (با توجه به ماه اکتبر 2019 عکس فوری از اجاره در سراسر استرالیا توسط وب سایت املاک و مستغلات دامنه.com.au و متوسط هفتگی اجاره یک واحد در سیدنی 520 $و $420 یک هفته در ملبورن است.)

“بازار اجاره تحت استرس در هر دو به پایان می رسد” توضیح می دهد که استاد هال Pawson مدیر دانشیار از شهرستان های آتی مرکز تحقیقات در دانشگاه NSW. “مالکیت خانه به تدریج سخت تر برای دسترسی به, پس از آن مصرف مردم در حد متوسط را کاملا بالا درآمد بسیار طولانی برای رسیدن به یک نقطه که در آن آنها قادر به خرید.

“آنها گیر در بالای نردبان درست در زیر سقف انتظار برای مالکیت خانه برای تبدیل شدن امکان پذیر است. در پایان پایین از بازار, فشار شدید تر شده به عنوان یک نتیجه از ما سهام مسکن اجتماعی موثر شده منجمد برای 25 سال گذشته. بازگشت پس از آن مسکن اجتماعی شامل شش درصد از تمام مسکن در اینجا و در حال حاضر آن را چهار درصد – یک برش از یک-سوم – و مردم در حال افزایش است.”

افزایش مداوم “خاکستری ” طلاق” است catapulting زنان مسن, حتی آنهایی که می خواهم در نظر گرفته خود را با خیال راحت وسط کلاس به بدلندز از بازار مسکن.

محاسبه تعداد افرادی که در حال حاضر بی خانمان در استرالیا – 116,000, با توجه به سرشماری سال 2016 – و گروه دوم که در معرض خطر تبدیل شدن به پس Pawson تخمین می زند که در حال حاضر وجود دارد کمبود 433,000 مسکن اجتماعی مسکن. وجود دارد 140,000 مردم در مسکن اجتماعی در انتظار لیست برخی از آنها می تواند گیر وجود دارد برای یک دهه است.

افزایش مداوم “خاکستری ” طلاق” است catapulting زنان مسن, حتی آنهایی که همیشه می خواهم در نظر گرفته خود را با خیال راحت وسط کلاس به بدلندز از این بی رحم بازار مسکن – و به عنوان بسیاری از پیدا کردن آن ناامید محل می شود.

عمیق و سیستماتیک نابرابری جنسیتی منجر به یک زن آسیب پذیری مالی در سال های بعد. زمانی که بحرانی زندگی رویداد اتفاق می افتد در بالای آن یک شوک تشخیص پزشکی, برای مثال, ناگهانی از دست دادن شغل و یا اجاره افزایش – وضعیت او می تواند تبدیل به خطرناک یک شبه.

ماریا* 56قد بلند با گندم گون او را که او می پوشد در یک موی دم اسبی بلند بیش از شانه خود را. با وجود این سرور از جنگل-نسخه قابل چاپ بالا تاریک او چشم نگاه خسته به عنوان cracked عقیق. ما در دیدار درونی-وسترن سیدنی Rozelle در دفتر St Vincent de Paul جامعه است. او مهاجرت از اروپا به استرالیا به عنوان یک هفت ساله او به من می گوید haltingly; او در سال های شکل گیری سپری شد در Rockdale, در جنوب سیدنی.

او به عنوان یک زن جوان در سال 1985 به یک “جنتلمن از اروگوئه” اما آن کار نمی کند. “این یک رابطه آزاردهنده” او می گوید: “و این واقعیت است که او نمی تواند صحبت می کنند بسیار خوب زبان انگلیسی در زمان ساخته شده است همه چیز سخت تر است. من به کالج رفت و آموخته آمریکای جنوبی, اسپانیایی, بنابراین ما می تواند ارتباط برقرار کند اما در پایان من مجبور به ترک.” آنها طلاق در سال 1993. ماریا دختر آدریانا است 33 و یک معلم است.

در سال 2017, ماریا احساس شد در بالای جهان است. او فقط می خواهم به خانه می آیند از دو ماه تعطیلات در یونان. او می خواهم سخت کار می کرد برای 18 سال در یک شغل او را دوست داشت – مواد غذایی مدیر یک سوپرمارکت در رمسگت ساحل در جنوب سیدنی – و در نهایت می تواند استطاعت به بازدید از تمام جزایر زیبا او می خواهم در مورد در حال رشد یکی از پنج بچه, به یک خیاط مادر و کفش-ساز پدر.

او به نگاه و احساس مانند یک میلیون دلار. با انگشتان دست که لرزه کمی او به من نشان می دهد یک تصویر را بر روی تلفن خود را. در آن او را دباغی باریک و لبخند بر لب, سفید دندانه دار و سالم: یک زن دیگر در زمان دیگر. او حرکت سر او متاسفانه در زوال فیزیکی: او را به دست اورد وزن او می گوید: و دندان های او … “همه آنها را در پایین رفته اند اما من در Newstart و نمی توانیم به مراجعه به یک دندانپزشک.”

یک دوست از خانواده او خواست برای ترک کار در سوپر مارکت و کار برای او به عنوان ملی مدیریت کسب و کار. او راه اندازی یک نوشیدنی و می خواستم به آن را به مغازه: از او خواست که او را به برخی از معرفی برای او و کمک به او در توزیع آن است. او ارائه شده به او حقوق و دستمزد وجود دارد می تواند یک ماشین شرکت کامپیوتر و تلفن. او تا به حال او چه حساب به مبلغ 14 میلیون قایق بادبانی bobbing در اطراف Darling Harbour با محصول نام مزین در کنار آن. هیجان زده ماریا می توانید ببینید هیچ دلیلی برای قبول خود را ارائه دهد.

در ماه او متوجه او ساخته شده یک اشتباه وحشتناک است. ماشین او می خواهم وعده داده شده هرگز محسوس و پس از همه مهم معرفی شده و توزیع مقابله جوهر کارفرمای جدید به او گفت که او این کار را نکرد به او نیاز ندارد. قبل از اینکه طولانی او حاضر به پرداخت ، در 53 ماریا خودش را ناگهان بیکار و تلاش برای پیدا کردن شغل دیگری.

“من احساس کاملا بی ارزش” او می گوید. “من خودکشی کردم اما توسعه درک درستی از چگونه کسی می تواند این مسیر.”

Maria*, 56

پرداخت $410 یک هفته برای او یک خوابه واحد Sans Souci شد decimating او پس انداز خود را هر دو هفته یکبار Newstart پرداخت نیست به اندازه کافی برای بلند کردن او از همیشه عمیق تر شدن سوراخ و او که قرار بود تحت. پدر و مادر او هم درگذشت جوان او به من می گوید او احساس نمی کند او می تواند تماس در هر یک از چهار برادر برای کمک به, و اگر چه او و آدریانا نزدیک او دریافت نمی کند با او پسر در قانون است. او را به خود او.

در مارس 2018 او عبور غیر قابل تصور تقسیم: او اطلاع داد به او صاحبخانه قرار دادن مبلمان در ذخیره سازی و شروع به زندگی می کنند از هوندا CR-V. “من بی خانمان درمانده و نا امید کننده – شکسته در راه است که من هرگز خواب می تواند امکان پذیر است,” او می گوید.

برای سه ماه او پارک شده در ساحل پارک ماشین در کوگی, ماروبرا یا گیاه شناسی خلیج با استفاده از توالت و دوش او می تواند پیدا کردن وجود دارد. “من اغلب ترس” او می گوید. “من نمی توانستم ترک, پنجره, پایین,, بنابراین من می خواهم به نگه داشتن سقف باز شو باز کردن یک بیت به نفس. زمانی که من واقعا وحشت زده, من می خواهم به ترک خودرو و حمل و نقل عمومی به مرکزی و پیوستن به دیگر افراد بی خانمان خشن-خوابیدن در پارک ها. من احساس امن تر در اطراف آنها را.”

او زندگی می کردند در ساندویچ چیپس و میوه. “من احساس کاملا بی ارزش” او می گوید. “من خودکشی کردم اما توسعه درک درستی از چگونه کسی می تواند این مسیر. من دعا کردم برای کمک به بازگشت به زندگی من بود.”

او مشاور در Rockdale کمک ماریا انتقال به اقامت موقت یک pop-up پناهگاه های زنان در لیچهردت. او دوست داشت آن را در اول خوب بود در این شرکت از زنان دیگر با داستان های مشابه – اما او کشف یک بعد از ظهر اقدام به خودکشی توسط یک شخص مقیم شوکه شده خود را به هسته.

ماریا تلفن های اضطراری تماس بگیرید احتمالا نجات از زندگی, اما او پس از حادثه شیمیایی از اتاق و خشن بازجویی او تا به حال برای تحمل و قدرت را در دست هشت پلیس – دلخراش. در ماه مارس سال گذشته سر پناه قرار داده و او را در تماس با Rozelle از سنت وینسنت د پل.

نگران فزاینده سلامت روان ماریا خدمات مشتری افسر دانا بوید در زمان روی کار تلاش برای تسریع در یک برنامه برای اولویت مسکن اجتماعی از طریق FACS. در ماه مه بوید امن یک واحد دو خوابه در جنوب سیدنی Peakhurst برای او به 93 دلار در هفته است. ماریا به من نشان می دهد یک عکس از آن را اشاره به همه “چیز زیبا”: یک میز شیشه ای سفید مبل ورساچه آینه. من به او بگویید که آن را به نظر می رسد دوست داشتنی چرا که آن را واقعا نمی.

“من فقط خیلی ممنون” او می گوید: او ارواح مشخصه بلند کردن اجسام. “من فکر می کنم که چقدر خوش شانس من هر دقیقه از روز. من احساس امن وجود دارد.”

بوید یک زن با یک نوع چهره و diamanté فرشته دوخته به او ژاکت کش باف پشمی است که کار در St Vincent را برای 11 سال است. او دیده می شود “مشخص شده افزایش بیش از چهار تا پنج سال” زنان ماریا مخمصه. “من می بینم کسی مثل او چند بار در هفته” او به من می گوید. “من غرق شدن در کارهای اداری. وضعیت وخیم واقعا وخیم و بدتر.

“شما نمی توانید کار بر روی هر جنبه ای از زندگی خود را اگر شما در جایی امن و مطمئن به خانه تماس بگیرید. من آنچه را داشتن امن و مقرون به صرفه در خانه می توانید انجام دهید برای مردم – من هر روز آن را ببینید – اما من هم دیدن آنچه که می کند و این بخش غم انگیز. آنها احساس تنهایی جدا می شوند از دست دادن امید و رو به زوال ذهنی.”

“زنان صحبت در مورد این تجربه به عنوان مثل پرتاب به فضا و نمی دانستند که آنها در حال رفتن به زمین است.”

مونیکا Thielking استاد در دانشگاه Swinburne

ماریا است که تحت مراقبت یک روانپزشک که درمان او شدید اختلال افسردگی. “افتضاح چیزی که در مورد دارو,” او می گوید: او صدای ترک خوردگی “است که شما هنوز هم باید تمام احساسات و شما می خواهید به گریه اما شما نمی توانید. آن را می سازد شما احساس بی حس. من فقط می خواهم به عقب بر گردیم روی پای من به طوری که من می توانید شروع به کمک به زنان در موقعیت من.”

استاد مونیکا Thielking است از صندلی وزارت علوم روانی در ملبورن Swinburne دانشگاه و متخصص در اثر فقر و به حاشیه راندن بر روح و روان انسان.

“شوک پیدا کردن خود بی خانمان که این نشده است که بخشی از تجربه خود را قبل از طاقت فرسا است,” او به من می گوید. “حس ناباوری و دررفتگی در رابطه با خود تجربه کرده است و همچنین به عنوان یک حس عمیق از غم و اندوه مربوط به از دست دادن یک زندگی است که تا به حال ساخته شده در طول زمان و از آینده ای که تصور می کرد به جلوتر خواهد بود. زنان صحبت در مورد این تجربه به عنوان مثل پرتاب به فضا و نمی دانستند که آنها در حال رفتن به زمین است. تبدیل شدن آنها به شدت منزوی و آسیب پذیر است.”

بی خانمانی نیست یک انتخاب شیوه زندگی: این یک سیستم شکست. مگر اینکه این شکست هستند خطاب کارشناسان می گویند بحران تنها رفتن به بسیار بدتر است.

“در حال حاضر وجود دارد بیش از 300,000 زنان بین سنین 45 و 65 که در معرض خطر قابل توجهی از بی خانمانی زمانی که آنها بازنشسته اگر نه قبل از, می گوید:” Kobi Maglen مدیر استراتژی و حمایت برای مسکن اجتماعی در سرمایه گذاری استرالیا (SVA) یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با شرکای اجتماعی برای کاهش ضرر.

“آنها در حال حاضر در کار و اجاره, اما به عنوان آنها در پایین درآمد و زندگی خود را, آنها قادر نخواهد بود به پرداخت هزینه اجاره در سن بازنشستگی و وجود ندارد به اندازه کافی مسکن اجتماعی است.”

Maglen زبان هواشناسی است: او در مورد یک “طوفان کامل” از شرایط نامطلوب یک “قریب الوقوع موج جزر و مدی” از زنان است. “ما باید برای مقابله با این مسئله قبل از این یورش زنان بازنشسته به فقر” او می گوید. “ما می دانیم که اگر شما می توانید به مردم قبل از آنها در بحران نقطه نیازهای خود هستند و کمتر پیچیده و خدمات پشتیبانی آنها نیاز به بسیار ساده تر و بیشتر مقرون به صرفه.”

در سال گذشته SVA همکاری با HESTA صنعت فوق العاده صندوق برای کارگران در سلامت جامعه و بخش خدمات (80 درصد از آنها را زنان) و بلبل مسکن به منظور توسعه یک مقیاس پاسخ به این مشکل: 185-آپارتمان کربن خنثی پروژه مسکونی در ملبورن داخلی شهرستان Brunswick.

HESTA متعهد 20 میلیون دلار به این پروژه از آن 70 میلیون دلار اجتماعی تاثیر سرمایه گذاری اعتماد که SVA مدیریت. بیست درصد از آپارتمان ها اختصاص داده شد به پرستاران سالخورده مراقبت از خود و نه برای سود کارگران; یکی دیگر از 20 درصد فروخته شد به جامعه مسکن ارائه دهندگان; بسیاری از استراحت رفت و به اولین خریداران خانه.

“ما باید برای مقابله با این مسئله قبل از این یورش زنان بازنشسته به فقر است.”

Kobi Maglen مدیر استراتژی و حمایت برای مسکن اجتماعی در سرمایه گذاری استرالیا (SVA)

دانشگاه UNSW را Hal Pawson موافق است که هیچ وقت به هدر ندهید. آن را “تاسف بار” او می گوید که پس از, Kevin Rudd, مجموعه بی خانمانی اهداف در سال 2008 دولت را نه تنها رها شده از آنها ساخته شده ایم کاهش است. (در سال 2014 پس از آن-تونی ابوت نخست وزیر لغو ملی, اجاره, قیمت, طرح, استرالیا, آخرین قیمت مناسب-ساخت و ساز مسکن در برنامه.)

Pawson پیشنهاد سالانه ساختمان طرح 36,000 واحد برای 20 سال آینده – به اندازه کافی برای مقابله نه تنها با تقاضای جدید, او می گوید, اما همچنین به جذب جمع شدن. آن را ده برابر افزایش زمان میزان ساخت و ساز.

Pawson معتقد است ملی تامین مالی مسکن و شرکت سرمایه گذاری (NHFIC) معرفی شده توسط اسکات موریسون به عنوان Malcolm Turnbull خزانه دار – یک طرح است که اجازه می دهد تا یک مسکن ارائه دهنده دسترسی ارزان تر در دراز مدت تامین مالی – نیز می تواند بخشی از راه حل است.

“اعتباری که در آن به علت” او می گوید. “این یک ایده مترقی اما آن را نمی تواند هیچ تاثیر مگر اینکه همچنین یارانه دولتی است. ارائه دهنده نمی تواند خرید زمین پرداخت یک سازنده برای قرار دادن مسکن بر روی آن و مدیریت آن در دراز مدت برای قیمت است که مستاجران کم درآمد می توانید استطاعت به پرداخت. وجود دارد به یارانه جریان است که پل فاصله.”

یکی دیگر از بخشی از راه حل می تواند inclusionary منطقه بندی یک مکانیسم است که به طور گسترده ای در خارج از کشور است اما تنها دیده می شود بسیار کوچک در مقیاس نرم افزار در اینجا. این اجازه می دهد تا دولت به نیاز است که یک توسعه مسکن در ازای دریافت برنامه ریزی تصویب اختصاص یک درصد از جدید خانه برای اجاره یا فروش در زیر قیمت بازار.

طرفداران inclusionary ى نگاه به انگلستان که در آن این روش به طور معمول می بیند و کم هزینه اجاره مسکن ارائه شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی انجمن مسکن برای افراد کم درآمد قیمت از مالکیت خانه و استاندارد های خصوصی اجاره.

“این قوانین برنامه ریزی فعال جامعه برای به اشتراک گذاشتن با صاحب ملک ارزش بالا بردن – افزایش در ارزش زمین – هنگامی که شما مجاز به redevelop یک کارخانه سابق سایت و یا پارک خودرو به عنوان مسکن می گوید:” Pawson. این بحث هر چند: ارجح مدل کسب و کار برای بسیاری از قدرتمند ملک صنعت بازیکنان بر اساس معاملات زمین و نه توسعه آن.

وجود دارد کمی در سیاست های چشم انداز. زمانی که من بپرسید فدرال وزیر مسکن و, معاون خزانه دار مایکل Sukkar نظر او را از طریق ایمیل که دولت خرج می کند و بیش از 6 میلیارد دلار در هر سال برای بهبود مسکن و بی خانمانی نتایج: “این شامل $4.6 میلیارد دلار در کشورهای مشترک المنافع اجاره کمک [سازمان تنظیم مقررات و] در 2019-20 به بیش از 1.3 میلیون نفر.”

متاسفانه سازمان تنظیم مقررات رنج می برد و دقیقا همان نقص به عنوان Newstart: این نمایه به شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) از سال 1994 به طور موثر حفظ آن در کهربا برای 25 سال گذشته در حالی که اجاره در کنار دیگر ملزومات مانند حمل و نقل و بهداشت و درمان در حال افزایش در یک تندتر نرخ موثر outrunning تورم; به عنوان زمان می رود در سود کار می کند کمتر سخت است.

راه حل این استدلال کسانی که می خواهم برای دیدن Newstart و سازمان تنظیم مقررات افزایش یافته است به شاخص پرداخت به طور متوسط درآمد به جای تورم در دقیقا به همان شیوه که در سن بازنشستگی است.

SVA نیز همکاری نزدیک با مردمی سازمان مسکن برای سالمندان گروه اقدام در ویکتوریا به ما بیزانس سیستم رفاه آسان تر به حرکت. برای زنان و caseworkers آخر هفته خوب صحبت کرد و به آن نمی تواند به اندازه کافی سریع.

“در همه جا شما نگاه وجود دارد برخی از محافظه کار مسیحی آدم گفتن شما به ماندن در خانه و مراقبت از کودکان! این وحشتناک!”

جین کارو اجتماعی, مفسر

“وجود دارد مطلقا نیاز به افراد بیشتری به تماس با مردم می گوید:” سنت وینسنت دانا بوید به وضوح نا امید. “همه چیز را آنلاین انجام شده است. من می دانم که تکنولوژی مدرن را آفرین اما نه هر کس می تواند دسترسی به اینترنت و یا حرکت به راه خود را از طریق تمام مواد بر روی یک کامپیوتر. گاهی اوقات شما فقط نیاز به صحبت کردن با یک فرد!”

در ضمن زنان در سوپر است که خواستار بازنشستگی تضمین (SG) مطرح شود به 12 درصد و برای آن پرداخت می شود به تمام زنان شاغل بدون در نظر گرفتن سطح درآمد خود را به عنوان به خوبی به عنوان زمانی که آنها در مرخصی زایمان. (تخمین زده می شود که 220,000 زنان دست از 125 میلیون دلار از سوپر سهم چون آنها برآورده نمی مورد نیاز از درآمد 450 دلار در ماه از یک کارفرما; بسیاری از زنان که کار پاره وقت دارند بیش از یک شغل.)

جین کارو اجتماعی مفسر و نویسنده از سال گذشته کتاب اتفاقی فمینیستاست خشم با این وضعیت. “این امر می تواند نسبتا آسان است برای ما برای غلبه بر [مسن, زنان بی خانمانی] اگر ما اراده سیاسی” او می گوید.

“چگونه شما می توانید نگاه یک نسل از زنان در این صورت – به خصوص به عنوان یک مرد مسیحی درست است ؟ – و بگو: من دیده ام که چگونه شما قرار داده ایم نیازهای دیگران در مقابل خود را از جمله ضرورت برای کسب درآمد اضافی و تجمع فوق العاده, اما, واقعا, آن را فقط بیش از حد بد است که شما در حال زندگی در ماشین خود را. احمقانه شما!’ منظورم این است که در همه جا شما نگاه وجود دارد برخی از محافظه کار مسیحی آدم گفتن شما به ماندن در خانه و مراقبت از کودکان! این وحشتناک!”

او مکث برای نفس. “من می توانم به شما بگویم که تعداد روزنامه نگاران زن که با من مصاحبه در مورد کتاب من و به من گفت [این موضوع] تا به حال آنها را به مرگ. “این می تواند اتفاق می افتد به من‘ گفتند.”

After a horrific accident, Fiona*, now 62, could no longer work and had to move into a boarding house.

پس از یک تصادف وحشتناک, فیونا* در حال حاضر 62, دیگر نمی تواند کار کند و مجبور به حرکت به یک خانه شبانه روزی.اعتبار:تیم Bauer

فیونا*, 62, هرگز شاهد آمدن آن. یک دقیقه او را در شهر با دوستان در سیدنی CBD, جشن آغاز سال 2012 تعطیلات کریسمس; بعدی او در پشت آمبولانس آن را به عنوان سرعت از طریق Darlinghurst را جشن نئون روشن خیابان در راه به نزدیکترین بخش اورژانس. زندگی خود را به عنوان او آن را می دانستند بود.

او به یاد می آورد ایستاده با یک نرده در یک نیم اشکوب طبقه در این باشگاه به دنبال دوستان خود را در کف رقص زیر. آن اواخر Macklemore and Ryan Lewis را Thrift Shop شد پمپ کف تاب است. او آمپول اشاره به پیوستن به آنها را. او به آنها thumbs-up; او در راه خود را.

فقط پس از آن افزایش جمعیت پشت سر او تحت فشار قرار دادند تا در برابر نرده; به عنوان فشار بدن تشدید بدتر شدن فشار او شروع به از دست دادن تعادل است. نرده که متوقف در لگن نبود بالا به اندازه کافی برای نگه داشتن او نشسته و او رفت و بر بالای آن رو به کاهش سر برای اولین بار بر روی کف بتنی زیر. او می خواهم از دست سه و نیم پیمانه نیم لیتری خون قبل از امدادگران حتی وارد شدند.

دیدار من با فیونا در آفتاب صبح بهار در خانه اش در درون سیدنی Woolloomooloo. بزرگ مدیترانه ای-آبی چشم بد حرز آویزان بر طناب ابریشم از جلو-دستگیره واحد یک هدیه از یک دوست. “من نیاز به کمک من می توانم” او می گوید: خنده.

او نقل مکان کرد و در دو سال پیش درست قبل از او 60th birthday. زمانی که او برای اولین بار نشان داده این بی عیب داخل آپارتمان مسکونی جدید بلوک در این آرام و برگ و خیابان او گریه با قدردانی است. آن را به حال ساخته شده توسط زنان مسکن شرکت برنده جایزه نه برای سود جامعه-مسکن ارائه دهنده برای زنان و محدود درآمد – و آن را محراب او craved.

او به من نشان می دهد در اطراف: دوقلو نقره ای candelabra بر روی میز قهوه کنار یک گلدان صورتی رنگ پریده peonies; plumped کرم کوسن روی مبل خاکستری; یک قشنگتر Ikea-مبله آشپزخانه و یک بالکن با منظره
شهر و در فاصله بندر پل. “من هنوز هم اضطراب در مورد آن گرفته شده دور از من,” او می گوید:, نرم بورر از ارتفاعات لهجه خیانت طولانی پیش اسکاتلند ریشه.

در اواسط 80s او ازدواج با عشق از زندگی خود یک “آقا کمال” و پدر او تنها فرزند یک پدر است که 31 و زندگی در جنوب استرالیا. “اما به عنوان ما درخت رشد شاخه های ما شروع به رسیدن در جهت مخالف,” او می گوید. “و در آن زمان من در 40 در ’97, من می دانستم که من مجبور به ترک.” فیونا رفت و برگشت به سیدنی به تنهایی در زمان او و همسرش طلاق گرفته است.

فیونا حادثه در کلوپ شبانه چپ او را با دو درهم شکست مهره در پایه جمجمه او و مجموعه ای از علائم از جمله, شدید, سرگیجه با تهوع و استفراغ, بی خوابی, خستگی و کوتاه مدت از دست دادن حافظه که می تواند یکی شدن در طول زمان به یک تشخیص: به دست آورد مغزی است.

اگر چه او loquacious او ذهن نمی تواند همیشه شعله ور در کلمه او می خواهد. “من نا امید,” او می گوید. “مردم تکرار این سوال و من نا امید تر. آنها فکر می کنم من عصبانی هستم. من نیست من فقط نا امید هستم. اما آنها برچسب شما. جامعه را سریع به برچسب زدن به شما است.”

فیونا استفاده می شود به کار در روابط مشتری برای یک اروپایی کالاهای لوکس شرکت در شمال سیدنی. “من عاشق کار من,” او می گوید. “من فکر کردم من می خواهم وجود دارد برای همیشه لطفا برای.”

اما پس از سه ماه در بیمارستان گردن او روکشی در یک میامی J یقه مشخص شد او نمی خواهد رفتن. “من نمی باید ناتوانی و یا درآمد-حمایت بیمه. شما نمی, آیا شما هنگامی که خورشید را درخشان?”

اما نه همه. فقط قبل از حادثه او می خواهم نقل مکان کرد و تمام اموال او در خارج از استادکار کلبه او اجاره ای در Surry Hills به آدرس جدید یک اشتراک در خانه با یک زوج همجنسگرا – یکی از آنها را بسیار دوست قدیمی – که می خواهم پرسید که آیا او علاقه مند می شود در تقسیم اجاره.

بیرون آمدن از بیمارستان هر چند او در بر داشت خود را در گوشی های مرده بودند و خانه خالی است. در نهایت یک عامل املاک و مستغلات به او گفت: این زن و شوهر تا به حال انجام یک دونده نقل مکان کرد و به طور ناگهانی و بدون پرداخت اجاره و فروخته شده بود و همه مسائل خود را – مبلمان خود لباس ها و جواهرات – برای پول نقد با آنها را. بود هیچ چیز وجود دارد.

جسمی بسیار شکننده ذهنی در هم شکسته او تنها درآمد او بیماری کمک هزینه 2015 در بر داشت فیونا در پایین ترین جزر eking یک بدبختی وجود در داخل یک Paddington خانه شبانه روزی.

“دروغ گفتن در رختخواب در شب, من می خواهم از خدا که چرا او می خواهم به من اجازه زنده ماندن حادثه. مطمئنا نه برای این جهنم ؟ آن را تاریک ترین دوره از زندگی من است.”

فیونا*

“من در آن وجود دارد با تمام dreadfulness جامعه – مردان و زنان با اعتیاد به الکل و دیگر مواد مخدر-سوء استفاده و مشکلات روانی مصیبت پرداخت 330 دلار در یک هفته برای یک اتاق با یک تخت یک نوار یخچال و دو حتبلتس. من حتی نمی باید یک کمد لباس.” او شروع به گریه. “بی خانمان در 50s! من تنها زن وجود دارد و من احساس بسیار ترس و تنهایی. چگونه تا به حال زندگی من بیا به این؟”

او در تاریک ترین لحظات در شب آمد, دروغ گفتن در بستر او پشت قفل درب مطلق وحشت جمعی, حمام, پایین راهرو پشت خود را برای روز.

“خدا آن را در یک هولناک دولت مدفوع در همه جا … من تا به حال یک جفت صندل سبک است که من را نگه دارید و سپس من می خواهم خشک من وقتی که من به اتاق من. همه ساکنان دیگر بسیار جوان تر از من بود و من خیلی می ترسم از خشونت و رفتار غیر قابل پیش بینی. دروغ گفتن در رختخواب در شب, من می خواهم از خدا که چرا او می خواهم به من اجازه زنده ماندن حادثه. مطمئنا نه برای این جهنم ؟ آن را تاریک ترین دوره از زندگی من است.”

من از او بپرسید که چرا او تماس نمی دخترش و شوهر سابق در جنوب استرالیا. “بیش از حد غرور” او می گوید. “و بیش از حد شرم آور است. بعد من به آنها گفتم برخی از آن اما حتی در حال حاضر آنها نمی دانند که کل داستان.”

او تصمیم گرفت به درخواست برای مسکن اجتماعی است. “من از یک دوست برای رفتن با من به FACS در شهرستان,” او می گوید. “من خیلی از دست من حتی نمی دانند که چگونه به درخواست برای کمک به, اما من می دانستم که من باید واجد شرایط برای چیزی. زن پشت پیشخوان که بعد – من هرگز او را فراموش کرده ام – او به من نگاه کرد و گفت: “من می تواند به شما.’ او به من یک شماره برای [not-for-profit خدمات پشتیبانی] زنان و دختران مرکز اورژانس [WAGEC] در Redfern. من رفتم برای دیدن آنها روز بعد. گفتند: ما در انتظار شما است.’ “

وحشت از شرایط داخل خانه شبانه روزی, ربکا, فیونا مسئول پرونده در WAGEC, سریع او را به طور موقت محل اقامت قبل از قرار دادن او در ارتباط با زنان شرکت مسکن. او هرگز متوقف احساس سپاسگزار برای زنانی که کار می کرد با هم به خارج از خانه شبانه روزی و به یک واحد او هنوز نمی تواند کاملا به اعتقاد او. او می رود به TAFE در شهرستان درونی Ultimo دو روز در هفته که در آن او را برای تحصیل گواهی چهارم در خدمات اجتماعی: “من می خواهم به پرداخت آن را به جلو,” او می گوید.

همانطور که معلوم است, پیاده روی که به ماموریت دفتر استرالیا سه ماه پیش بود که بهترین چیزی که ترجمه می تواند انجام داده ایم. با کمک از او در مورد مدیر Ainsley – “من فوق العاده ناجی” – او کشف کرد که FACS تا به حال ساخته شده است یک اشتباه در رد درخواست او را برای اولویت مسکن اجتماعی سه سال پیش از آن; در حال حاضر آن در نظر گرفته شده برای جبران.

Rhiannon جدید اشغالگر از یک خوابه واحد در شمال سیدنی Brookvale دقیقه از حمل و نقل عمومی. آن را کوچک – جهان کاهش و تغییر شرایط و محیط آن از چرم گاومیش دیوار و وصف ناپذیر فرش – اما آن را تمیز و امن است. و مبلمان یادآور کیفیت و زمان فرسوده اتصالات شما در یک کشور انگلیسی کلبه – عتیقه قفسه سینه کوچک نوسان برگ جدول تاریک-صورتی دو نفره مبل و در و دیوار قاب قهوه ای, عکس از زیبایی لباس پوشیدن forebears (“پدر بزرگ من بود که یک تاجر الوار”) – گرم و دنج.

در سفید لحاف از بستر تازه وارد از خواهرش در انگلستان است که یک جفت سنگین, سفارشی ساخته شده, crewel-پرده دوزی برای پنجره های فرانسوی جدید اتاق نشیمن که باز بر روی یک بالکن کوچک. “من بسیار خوش شانس زن می گوید:” Rhiannon appreciatively. “من در حال حاضر یک جایی برای زندگی, جایی برای تماس با من می توانید احساس اعتماد به نفس من به آینده.”

بی خانمانی یک مکان سخت پر از شیاطین و ناگهانی روشن فرشتگان. اگر از آن شده است سخت ترین تجربه زندگی این زنان آنها مشخص نمی توان آن را تعریف یکی است. در حال حاضر امن در خانه جدید خود را و کشف آنچه در آن احساس می کند مانند به زندگی بدون ترس مداوم آنها صحبت مایل به تواند مفید باشد دوباره – و از کمک به دیگران. و وجود زمان برای انعکاس.

در حال بارگذاری

من از Rhiannon چه توصیه او را به دور خود کنجکاو 22 ساله ایستاده بر روی عرشه یک کشتی در روز روشن و ممکن است صبح از 46 سال پیش.

“انتخاب شما را در حال حاضر سرنوشت خود را,” او می گوید. “نگه داشتن قوی چشم در آینده خود را. شما نمی توانید آن را ببینید در حال حاضر از آنجا که شما مشغول هستید با داشتن سرگرم کننده, اما آن را می توان در اینجا قبل از شما آن را می دانم. مطمئن شوید که شما آماده هستید.”

* نام کامل نکردن برای حفظ حریم خصوصی.

برای جزئیات بیشتر از خوب های آخر هفته , مجله, بازدید از صفحه ما در Sydney Morning Herald, سن و بریزبن تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو