وجود دارد شده اند uncounted coronavirus مرگ و میر در استرالیا ؟ ما نمی توانیم با اطمینان می گویند اما آخرین ABS داده دارای سرنخ

اداره آمار استرالیا در این هفته منتشر موقت شمارش از تغییرات در استرالیا به طور کلی مرگ و میر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این ارقام رکورد 33,066 دکتر گواهی مرگ و میر در استرالیا از تاریخ 1 ژانویه تا 31 مارس سال 2020 – در مقایسه با متوسط 32,249 در طول مربوط به ماه در طول سال 2015-19.

بیشتر چه, هفته پایانی مارس سال 2020 برجسته بالاترین هفتگی مرگ و میر کل دوره سه ماه با 2,649 ثبت مرگ و میر. که هفته نیز برجسته بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری های تنفسی و دیابت و زوال عقل است.

استرالیا تا به حال 103 شناخته شده COVID-19-مرگ و میر مرتبط با 21 گزارش قبل از پایان ماه مارس است. ABS, مرگ, شمارش برای بیماری های تنفسی را شامل این موارد شناخته شده اما ممکن است شامل COVID-19 مرگ و میر که به رسمیت شناخته شده بودند و یا تایید به عنوان چنین در آن زمان است.

به طور کلی وجود دارد بیش از 800 بیش از حد “مرگ” در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با متوسط پنج سال گذشته. از 103 تایید COVID-19 مرگ و میر نمایندگی فقط بخش کوچکی از این مرگ و میر. اما من تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حتی در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر وجود دارد برخی از نشانه هایی که تاثیر COVID-19 در استرالیا مرگ و میر ممکن است بزرگتر از رسمی شمارش آرا نشان می دهد.


ادامه مطلب: حساب دیفرانسیل و انتگرال از مرگ را نشان می دهد COVID قفل پایین است به وضوح ارزش هزینه


مرگ داده ها به ما اجازه می دهد برای نظارت بر نرخ مرگ و میر بر حسب سن و جنسیت و مکان و علت و به ارزیابی میزان نرخ مرگ و میر در حال تغییر در طول زمان. بیش از حد “مرگ” – کسانی که بیش از میانگین دراز مدت – به ویژه مهم است به درک که نه حداقل در طول یک بیماری همه گیر اما همچنین به این دلیل که می تواند با توجه به علل قابل پیشگیری.

Coronavirus مرگ و میر تبدیل به یک ویژگی از پوشش رسانه ای در طول COVID-19 شیوع. بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر این بیماری همه گیر مانده است در ظرفیت استرالیا, نظام سلامت, بنابراین ما ممکن است منطقی انتظار همه COVID-19-میر مربوط به شمارش شده است با دقت.

اما تجزیه و تحلیل فاضلاب و سواب نمونه در اروپا نشان می دهد SARS-CoV-2 (coronavirus که باعث COVID-19) ممکن است مسئول عفونت در اوایل ماه دسامبر قبل از جهان آگاه شد از بحران در حال ظهور در ووهان.

با توجه به عدم اطمینان در مورد زمانی که coronavirus در واقع وارد استرالیا ممکن است استرالیا تا به حال COVID-19 موارد قبل از رسمی شمارش آغاز شد. اگر ممکن است آنها ثبت شده است به عنوان یک مرگ از یکی دیگر از علت مرگ ثبت نام به احتمال زیاد به عنوان ذات الریه.

مرگ تنها می تواند رسما نسبت به COVID-19 صورتی که بیمار شده بود آزمایش coronavirus. استرالیا تا به حال عرضه محدود از کیت های آزمایش در ابتدا و قوانین برای آزمایش شدند و سخت در روز های اولیه به طور عمده متمرکز بر بازگشت مسافران و فوری خود را تماس با ما. تست قوانین را شامل بستری بیماران مبتلا به پنومونی اکتسابی اما این توصیه ممکن است همیشه به دنبال شده است.

چه داده های جدید نشان می دهد ؟

به تازگی منتشر شده ABS داده های خام می شمارد که تنها شامل مرگ و میر رخ داده است که در ماه های ژانویه-مارس و ثبت شد تا پایان ماه آوریل است. به طور میانگین 98 درصد از مرگ و میر گزارش شده به ABS پایان ماه زیر است.

اطلاعات مقایسه هفتگی نرخ مرگ و میر برابر میانگین پنج ساله مرگ, شمارش برای کسانی که در همان هفته از سال 2015 تا 2019. شده است وجود دارد برخی از رشد جمعیت بیش از این زمان است که به خودی خود ممکن است منجر به افزایش در انتظار مرگ است اما هنوز میان اینجا. این تعداد فقط مربوط به مرگ و میر که یک پزشک خبره (در خانه یا بیمارستان) اما این احتمال وجود دارد که شامل اکثر مرگ و میر به طور مستقیم در ارتباط با COVID-19 بیماران تشخیص داده یا نه.

این 33,066 ثبت مرگ و میر در سه ماه اول سال 2020 است و بالاتر از میانگین پنج ساله از 32,249. اما به طور کلی مرگ و میر سال 2020 پیروی از یک الگوی مشابه به سال های گذشته با تعداد رو به افزایش به عنوان ما وارد کولر ماه.

ABS

ما انتظار مرگ, شمارش به افزایش جمعیت و رشد جمعیت سالمندی. این تغییرات نمی شود به خصوص تلفظ از سال به سال در استرالیا, اما قطعا می تواند برای حساب کوچک در افزایش مرگ و میر کلی دیده می شود در این سه ماه. وجود تفاوت های آشکار بین ایالات اما کوچکتر جمعیت در سرزمین پایتخت استرالیا و شمال قلمرو در واقع اندکی کاهش می یابد.

استرالیا در گزارش اول خود را COVID-19 مرگ در مارس 1 و 103 تایید COVID-19 مرگ و میر تا کنون – بخش کوچکی از کل تعداد مرگ و میر. می تواند ما را در کسب اطلاعات بیشتر با شکستن جدید داده ؟

حفر کردن عمیق تر به داده ها

یکی از راه های ممکن به نقطه قابل تغییر است به تمرکز بر روی گروه های شناخته شده به در خطر بیشتر مرگ ناشی از COVID-19.

بیایید در نظر گرفتن سن در مرگ. افراد مسن بیشتر در معرض COVID-19 اما همچنین دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در شرایط عادی بیش از حد.

میله در سمت چپ نشان می دهد که تا سال 2020 تعداد سن و پنج سال به طور متوسط به حق است. نویسنده ارائه شده

تفاوت از هفته به هفته در حال ظریف اما ما دیدن اندکی روند تا پایان ژانویه برای سال 2020 تعداد به بیش از متوسط است. این به سادگی می تواند به نمایندگی از دیگر عوامل موثر در این افزایش اندک در تمام مرگ و میر را به ارزش بیش از هفته بعدی.

تمرکز فقط بر روی کسانی که 65 ساله و مسن تر در ABS داده های ما می بینیم که یک بار دیگر 2020 تعداد به طور کلی بالاتر از متوسط برای تمام هفته برای هر دو مردان و زنان است. نر و میر مشخصی در هفته پایانی ماه مارس است که جالب به مردان نشان 65 درصد از تایید COVID-19 مرگ و میر در استرالیا.

نویسنده ارائه شده

اینها مقدماتی اعداد وجود ندارد اما شواهد روشنی از COVID-19 مرگ و میر در استرالیا قبل از آوریل 1 یا قبل از اول شناخته شده و تاخت و تاز از SARS-CoV-2 به استرالیا. این ممکن است پنهان “سر و صدا” از نگاه مرگ و میر ناشی از تمام علل در همان زمان.

از این رو ارزش گرفتن نگاه نزدیک در مرگ و میر نسبت به تنفسی علل (ABS آمده است که این تعداد شامل نمی شود تایید 103 COVID-19 مرگ و میر). ABS داده ها تقسیم کل تنفسی و مرگ و میر را به دو دسته: شرایط مزمن مانند آسم و عفونت های حاد مانند آنفلوانزا و ذات الریه. آن را در این رده دوم (نشان داده شده در lowermost مجموعه ای از خطوط در نمودار زیر) که در آن بیش از حد uncounted مرگ و میر به علت COVID-19 باید آشکار شود.

تا کنون این سال وجود داشته است 43 اضافی مرگ و میر ناشی از آنفلوانزا و پنومونی نسبت به متوسط و ABS اشاره می کند که بسیاری از این ذات الریه مرگ و میر. بیش از حد مرگ و میر به طور عمده در دو هفته آخر ماه مارس با قبل هفتگی نوسانات تا حد زیادی لغو هر یک از دیگر. این در مقایسه با 21 COVID-19 مرگ و میر گزارش شده توسط مارس 21 و 48 مجموع تا پایان هفته اول ماه مارس (ABS داده های ثبت شده در تاریخ از مرگ; COVID-19 فقره روز به روز علنی گزارش شده).

برخی از این مرگ و میر در واقع ممکن است به دلیل عواملی مانند رشد جمعیت اما باز امکان حساب نشده COVID-19 مرگ و میر در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در استرالیا که ممکن است بازی و یا بیش از کسانی که مورد تأیید ما در مورد می دانیم.


ادامه مطلب: اتحاد استرالیا واقعا اجتناب 14,000 coronavirus مرگ است ؟


موضوع کشف نشده COVID-19 مرگ و میر است که نه تنها سوال مهم. به تعویق اعمال جراحی الکتیو تحت تاثیر مرگ و میر? شده است وجود دارد یک مرگ و میر در ارتباط با مردم دلسرد می شود از مراجعه به درمانگاه یا بیمارستان برای بیماری های دیگر? باید تنش مستند مالی و عدم اطمینان منجر به افزایش خشونت یا خودکشی ؟

ما پاسخ را نمی دانید و در عین حال. اما امیدوارم در آینده ABS داده ها را نشان می دهد پاسخ به 2020 همچنان گشوده است.