حسینه خواستند مردم با coronovaris علائم به مشورت پزشکان

او ساخته شده تماس بگیرید در هنگام افتتاح یک, پاک, کرد, پاک, شهر,’ برنامه در Gonobhaban در پنجشنبه مارک Mujib Barsha 2020 یا تولد صدمین سالگرد Bangabandhu شیخ Mujibur Rahman.

دولت در تلاش است بهترین خود را برای جلوگیری از رمان coronavirus یا COVID-19 که در حال حاضر در بیش از 114 کشور در سراسر جهان گفت: حسینه خواستند.

“تحت شرایط من درخواست شما را به یک دکتر مشورت کنید بلافاصله اگر شما احساس می کنید شما در حال آلوده و یا در حال تجربه هر گونه علائم. ما آماده ایم ما بیمارستان ها و مراکز پزشکی در هر منطقه و Upazila به آن رسیدگی,” او گفت:.

نخست وزیر توصیه می شود در برابر کتمان علائم ویروس نامیده می شود و در بیماران بالقوه به دنبال توجه فوری پزشکی.

به منظور جلوگیری از شیوع در کشور مردم باید با پیروی از دستورات از IEDCR که در حال کار برای ایجاد آگاهی در مورد این ویروس هر روز او گفت:.

عوامی لیگ ارشد نیز خواست بنگلادشی بازگشت به کشور از خارج از کشور به رعایت self-قرنطینه برای رد کردن احتمال ابتلا به عفونت است.

“عفونت می تواند انتقال از فرد به فرد ما باید از آن آگاه است. Coronavirus عفونت گسترش یافته است به شیوه ای که ایجاد کرده بزرگ وحشت رغم اینکه بیش از حد کشنده است. من می گویند که ما نیاز به نگه داشتن کشور ما امن از آن” حسینه خواستند گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de