وضعیت بدتر خواهد شد اگر این افراد همچنان نادیده گرفتن مستند, نخست وزیر هشدار داد در طول جلسه پارلمان برش های کوتاه با این بیماری همه گیر در روز شنبه.

“مردم کشور ما هستند که بیش از حد شجاع خود را برای خوب است. آنها بارها و بارها گفته به ماندن در خانه. از اجرای قانون کار در روز و شب. اما من نمی دانم که چرا این مردم هستند نه چسبیده به توصیه” او گفت:.

“آنها با داشتن chitchats در اینجا وجود دارد. یکی از آنها حتی در زمان خود به خود در قوانین خانه در تونگیپرا از Shibchar حامل ویروس [برای گپلگنج از مدریپور]. فرد دیگری آن را انجام به Barguna از Narayanganj,” حسینه خواستند نشان داد.

نخست وزیر توضیح داد که چگونه چنین رفتاری بود که کار به حاوی ویروس و مشکل تر است.

“اگر ما می تواند حاوی ویروس در یک مکان و درمان افراد آلوده وجود دارد, آن را نمی خواهد گسترش,” او گفت: تکرار تماس در مسلمانان به نماز در خانه به جای مساجد.

و اشاره کرد که هزاران نفر در حال مرگ بودند از COVID-19 سراسر جهان هر روز او گفت: بنگلادش انجام شد بهتر از دیگران است.

“ما تا به حال پنجه فجایع طبیعی اما هرگز تصور چنین طوفان خواهد رسید ما در نظام سلامت است. ما هیچ تجربه ندارد اما ما به دنبال سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل ها و گرفتن برخی از اقدامات در خود ما” حسینه خواستند توضیح داد.

Members of the law enforcement and the army asking people about their destination in Mirpur as the transport shutdown continues nationwide.

اعضای مأموران پلیس و ارتش از مردم در مورد مقصد خود را در Mirpur به عنوان حمل و نقل shutdown در سراسر کشور همچنان ادامه دارد.

او گفت: وجود دارد هیچ کمبود coronavirus تست کیت به عنوان دولت 72,000 ذخیره می شود پس از توزیع 20,000.

“طوفان و بلایای طبیعی ادامه خواهد داد به ما ضربه. اما ما نباید نا امید یا ترس. ما باید برای مقابله با آن با شجاعت” نخست وزیر ادامه داد.

او گفت: دولت برنامه ریزی شده سه فاز بسته محرک از اطراف Tk 956.2 میلیارد به طوری که مردم در تمام سطوح جامعه می تواند در مقابله با اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر.

او گفت: دولت در زمان طرح برای کمک به کشاورزان در حفظ و تولید مواد غذایی است.

برنج برداشت را آغاز کرده است و روزانه دستمزد کارگران هم اکنون می توانید این فرصت را برای کار به مزرعه کارگران, او گفت:.

“قانون اجرای دستور داده شده است به ترتیب حمل و نقل از این کارگران در طول برداشت,” او گفت:.

او همچنین خواست دانش آموزان از کالج ها و دانشگاه ها در مناطق روستایی به تاریخ برداشت به عنوان موسسات آموزشی هستند در حال حاضر بسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net