“مقابله با ویروس نیز یک جنگ که در آن وظیفه شما این است به ماندن در خانه. ما پیروزی در جنگ با ایران تلاش او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز چهارشنبه.

آن آستانه روز استقلال اما بنگلادش در حال حاضر نزدیک به کامل مستند با دفاتر و مغازه ها بسته و حمل و نقل به حالت تعلیق در حالی که نیروهای نظامی مستقر شده اند برای اطمینان اجتماعی فاصله.

“لطفا ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. نمی رویم مگر اینکه شما کاملا باید. مسلمانان باید به نماز در خانه. مردم از دین های دیگر نیز باید عبادت در خانه” حسینه خواستند گفت.

نخست وزیر تشکر از اجرای قانون نیروهای مسلح و مدنی دولت برای همکاری با یکدیگر برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

او هشدار داد rumourmongers با سختی عمل در زمان coronavirus.

حسینه خواستند به یاد Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان چهار رهبران ملی و شهدای 1971 آزادی جنگ در آغاز سخنرانی خود اشاره کرد که دولت او در حال حاضر محدود برنامههاي جشن Bangabandhu تولد گرفت.

“کل دنیای ویران شده توسط قاتل coronavirus بیماری همه گیر. تمام کشورهای فقیر و غنی و توسعه یافته و در حال توسعه کوچک و بزرگ هستند توسط ویروس تحت تاثیر قرار. عزیزمان بنگلادش است از عفونت یا,” او گفت:.

روز استقلال در جریان است مشاهده می شود در شرایط مختلف در این سال با توجه به خطر بهداشت عمومی با توجه به coronavirus او گفت: اصرار تمام به خودداری از سازماندهی برنامه ها با تجمعات.

نخست وزیر توصیه همه به دنبال سلامت دستورالعمل از کارشناسان. این عودت کنندگان از کشورهای خارجی باید باقی می ماند در خانه قرنطینه و حفظ عزت انزوا برای 14 روز او اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de