حسینه خواستند, ریحانه بازدید از نمایشگاه داکا در Bangabandhu طول می کشد عکس های سلفی با Saima

شیخ ریحانه, دیگر, دختر, پدر ملت و حسینه خواستند دختر Saima Wazed Hossain شد و با نخست وزیر در این نمایشگاه در بعد از ظهر جمعه.

های مختلف نمایشگاه ساخته شده حسینه خواستند بطور منظم احساس خاطرات مربوط به حوادث حاکم عوامی لیگ برتر مرکز تحقیقات و اطلاعات در بیانیه ای گفت.

دو خواهر ایستاده بود و clasping یکدیگر و دست در حالی که گوش دادن به پدر و بنیانگذار تاریخی Mar 7 سخنرانی 1971 از یک فیلم در این نمایشگاه است.

حسینه خواستند همچنین در زمان عکاسی سلفی با ریحانه و Saima در مقابل یک پرتره از Bangabandhu او دستیار دبیر مطبوعاتی MM برگزیده گفت.

نمایشگاه ‘روشنایی آتش آزادی: Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان’ – است که سازمان در طبقه اول آکادمی ملی هنر, گالری همراه با Dhaka Art Summit پس Feb 7.

این اجلاس به پایان رسید و پس از یک هفته اما این نمایشگاه در Bangabandhu پیش از تولد او جشن سده اجرا خواهد شد از طریق به Mar 31.

آکادمی و دولت در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک برگزارکنندگان در این نمایشگاه تحت نظارت CRI با لينک مستقيم توصیه از ریحانه پسر رضوان Mujib Siddiq, امانت از مرکز. نوه Bangabandhu بازدید این اجلاس و نمایشگاه در Feb 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im