حسینه خواستند خواستار حل و فصل به حفظ تاریکی در خلیج’ به عنوان ویروس موارد مرگ و میر افزایش

نخست وزیر ترکیه در سخنرانی تلویزیونی آمد و در پی افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر. پنج بیماران بیشتر درگذشت از عفونت آوردن تلفات به 39. چوب خط حساب کردن از موارد افزایش به 803 پس از دیگری 182 نفر تست مثبت برای این بیماری در 24 ساعت گذشته به بیشترین روزانه پرش.

“تاریکی شمعی جهان ما به دلیل coronavirus. ما باید این غلبه و سفر را از طریق به روشن روز” حسینه خواستند گفت: فراخوان جمعی حل برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

بنگالی سال 1427 روز سه شنبه با کل جمعیت داخل خانه ماندن در میان coronavirus shutdown.

ملت جشن Pahela Baishakh یا بنگالی سال جدید با هیاهوی بسیار. آن را تبدیل به بزرگترین سکولار جشنواره در کشور با مشارکت همه از سراسر مذهب یا قومیت.

رنگارنگ صفوف منگل Shobhajatra, symbolising این نیروی مثبت گرفته شده است, توسط هنرهای موسسه. صفوف تبدیل به بخشی از یونسکو میراث فرهنگی ناملموس.

اما دولت ممنوع تمام برنامه ها و توده گردهمایی به مناسبت سال جدید در میان خطرات ناشی از سرایت. مردم می توانند جشن رویداد با خانواده های خود در خانه اما هیچ, هوای آزاد, جمع آوری مجاز است.

دولت تمدید مستند به May 25, سفارش شهروندان به باقی می ماند در داخل خانه از 6 ساعت به 6 هستم.

حسینه خواستند باز سخنرانی خود گفت: “من آرزو می کنم هر کس در بنگلادش و خارج از کشور مبارک Bangla سال جدید است.”
 
او اشاره کرد که این برنامه از Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان تولد سده برگزار شد بدون هیچ گونه تجمع و پخش از طریق رادیو و تلویزیون و رسانه های دیجیتال است.
 
“ما را جشن می گیرند Pahela Baishakh در راه همان است. ما جشن اول سال نو در خانه” نخست وزیر گفت.
 
او با اشاره به حوادث سنتی و آداب و رسوم Pahela Baishakh و افزود: “در این زمان من مصرانه از همه به جمع آوری انبه سبز و سیاه و آلو و بتها ا, آب هندوانه و دیگر میوه های فصلی و جشن اول سال جدید در خانه است.”
 
“لطفا خانه را ترک کنید بدون هیچ دلیلی. دنبال سلامت قوانین. محافظت از خود و خانواده خود را از coronavirus عفونت” حسینه خواستند گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im