جدید کروناویروس جهش یافته به بیشتر مسری است ؟ کارشناسان وزن در

تورنتو — دانشمندان هشدار می داد که آن را هنوز هم خیلی زود به می دانم که چگونه رمان coronavirus (SARS-CoV-2) جهش ژنتیکی پس از یک مطالعه مقدماتی در ایالات متحده ادعا کرد که یک گونه جدید از ویروس پدید آمده است که غالب است و مسری تر از اصل.

این preprint مطالعه توسط دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در نیومکزیکو منتشر شد سهشنبه در BioRxiv یک وب سایت برای دانشگاهیان برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات خود را قبل از آن کارشناسی شده.

در این مقاله دانشمندان گفت: آنها کشف گونه جدیدی از کروناویروس که به نظر می رسد برای اولین بار در اروپا در ماه فوریه است. پس از سویه جدید مهاجرت به ایالات متحده در شرق سواحل و مناطق دیگر و تبدیل به فرم غالب این ویروس در جهان با توجه به محققان.

نویسندگان این مطالعه گفت: این یک جهش خاص به نام D614G به نظر می رسد بیشتر مسری تر از پیشینیان خود به دلیل آن است به سرعت آلوده بیشتر مردم از اوایل گونه از این ویروس که اولین ظهور در ووهان چین.

دانشمندان به این نتیجه با تجزیه و تحلیل بیش از 6000 coronavirus توالی از سراسر جهان جمع آوری شد و توسط آلمانی-سازمان مبتنی بر ابتکار جهانی برای به اشتراک گذاری همه آنفلوانزا داده ها (GISAID).

آنها دنبال این ویروس در سراسر مناطق مختلف پس از آن ظهور و گفت: آنها شناسایی 14 جهش مربوط به شرکت-بدنام سنبله پروتئین است که قابل مشاهده بر روی سطح ویروس. آنها با تمرکز توجه خود را بر روی سنبله پروتئین زیرا این چیزی است که اجازه می دهد تا ویروس وارد تنفسی انسان سلول است.

از جهش های, آنها کشف, محققان گفت: D614G به نظر می رسد از مهمترین نگرانی به دلیل آن غالب در هر کجا از آن پخش شد اگر چه آنها گفت که هنوز مشخص نیست چرا که.

چه چیزی بیشتر مطالعه نشان نمی دهد که سویه جهش یافته از ویروس در واقع مردم مریض تر. تیم مورد مطالعه قرار داده از 453 نفر از بيماران بستری در شفیلد انگلستان و متوجه شد که در حالی که مردم با جهش خاص بالاتری ویروسی بارهای خود را در نمونه های آنها نیست مریض تر و یا در بیمارستان برای دوره های طولانی تر.

“وجود دارد اما همبستگی معنی داری بين D614G وضعیت بستری و وضعیت” مطالعه گفت.

در حالی که دانشگاهیان نمی نشان می دهد جهش یافته فشار کشنده تر از پیشینیان خود آنها را هشدار از یک خطر ممکن است که coronavirus بیماران خواهد بود “مستعد ابتلا به یک دوم عفونت” اگر آنها باور دارند که ایمنی به ویروس پس از آلوده شدن با تنها یک گونه از آن.

دانشمندان گفت: به تازگی کشف گونه بود “نگرانی فوری” را به عنوان آن می تواند پیامدهای مهمی برای توسعه واکسن در حال حاضر در جریان است اگر کسانی که دانشمندان آگاه هستند از آن جهش فرم.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر’

در حالی که پیشنهاد بیشتری تلخ جهش کرنش coronavirus ممکن است استوک نگرانی کارشناسان در این زمینه می گویند شواهد بیشتری مورد نیاز است برای اثبات وجود آن است.

راب Kozak بالینی میکروبیولوژیست در Sunnybrook بیمارستان کمک کرد که منزوی کردن SARS-CoV-2 در ماه مارس گفت: این واقعیت که این ویروس جهش علت زنگ چرا که تمام ویروس های جهش به عنوان بخشی از چرخه زندگی خود را. او توضیح داد که هنگامی که یک ویروس باعث می شود تماس با یک میزبان آن را به نسخه های جدید خود را پس از آن می تواند به آلوده کردن سلول های دیگر.

“به عنوان ویروس تکرار آن باعث اشتباه در کپی کردن خود و برخی از این اشتباهات را در طول زمان تجمع گفت:” CTVNews.ca در طول یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه. “آن را جایگزین یک اسید نوکلئیک با دیگر فقط با تصادف به طوری که ژنوم ویروس در آغاز فصل آنفولانزا برای مثال رفتن به یک کمی متفاوت از یک در پایان.”

برای اکثر جهش تمایل به خنثی خواهد شد و تنها اندکی اثر چگونه این ویروس عملکرد. در برخی موارد جهش در واقع ممکن است تضعیف یک ویروس و علت آن را به پیتر.

در موارد نادر یک جهش می تواند به نفع ویروس و کمک به تکثیر به عنوان مطالعه نشان می دهد که اتفاق می افتد با COVID-19.

دکتر اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک و دانشمند با بیمارستان عمومی تورنتو گفت: مطالعه نمی ثابت کند که جهش گونه است که بیشتر تلخ فقط به خاطر این بود که بیشتر رایج در حجم نمونه.

“این که می گویند آن را نمی تواند اتفاق می افتد. این که می گویند آن را نمی خواهد اتفاق می افتد, اما آنها نمی ارائه سطح مدرک به تعیین که این اتفاق افتاده است” او گفت:.

“این است که یک جهش رخ نداد. این نیست که وجود ندارد به انواع مختلف از این ویروس در اطراف. اما آیا این جهش مشورت برخی از مزیت ویژه بیش از سایر گونه های این ویروس ؟ و پاسخ این است که شاید نمی, اما آنها نمی نشان می دهد که در این مقاله است.”

کوزاک گفت: محققان نمی تواند ثابت کند که جهش است که در ارتباط با انتقال بهتر یا بیشتر از حدت تا زمانی که آنها شروع به انجام دقیق آزمایش های علمی با استفاده از حیوانات و کشت سلولی.

“جهش خود به خود معنی نیست که واقعا هر چیزی تا زمانی که ما در واقع انجام مناسب در مدل های حیوانی و مناسب آزمایش های علمی برای درک آن,” او گفت:.

کوزاک نیز گفت: این مطالعه حجم نمونه از ژنوم متشکل از تنها حدود یک درصد از تمام ویروس ها در خارج وجود دارد از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3.8 میلیون نفر در سطح جهان است.

“ما واقعا بسیار fulsome عکس از همه چیز که وجود دارد,” او گفت:.

این میکروبیولوژیست گفت: این مطالعه نیز نمی را به حساب اپیدمیولوژیک عوامل مانند این که چگونه کسانی که با این ویروس جدا شده خود را و یا اگر آنها سفر گسترده در حالی که آنها آلوده شدند.

“اگر یک کشور واقعا قفل شده قرار داده و در اجتماعی فاصله اصرار داشت که کسب و کار تعطیل شود, شما احتمالا می خواهم ببینید ممکن است وجود داشته باشد انتقال کمتر از ویروس خاص بر اساس آن” او توضیح داد.

همانطور که برای مطالعه تاثیر بالقوه در توسعه واکسن تیم از ملی لوس آلاموس و آزمایشگاه توضیح داد که چرا آنها با انتشار نتایج تحقیقات خود را قبل از آن بوده است peer-reviewed.

“این یافته ها پیامدهای مهمی برای SARS-CoV-2 انتقال پاتوژنز و ایمنی مداخلات” نویسندگان نوشت.

بت Korber یک محاسباتی زیست شناس و مطالعه منجر, نویسنده, نیست, پاسخ به یک CTVNews.ca درخواست برای نظر.

در حالی که Kozak توافق کردند که به اشتراک گذاری داده ها ایده خوبی است زیرا تحریک بحث و ایده های جدید در جامعه علمی گفت: این مهم است به یاد داشته باشید برخی از این مطالعه محدودیت ها و که در آن نشده قرار گرفته است که مناسب نظیر فرایند بررسی.

“این همیشه یک تعادل زیرا شما می خواهید برای قرار دادن اطلاعات وجود دارد چرا که شاید آن را مفید خواهید بود به مردم,” او گفت:. “اما این خطر زمانی که مردم نمی می گویند:” ما این را با یک دانه نمک است. ما باید برای به نتیجه پرش نیست. ما نیاز به اطلاعات بیشتر قبل از ما واقعا می تواند یک نتیجه گیری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de