دارای DNA دایناسور یافت شده است? یک کارشناس توضیح می دهد که آنچه ما واقعا می دانیم

محققان در چین و آمریکا دریافته اند مواد در یک دایناسور های فسیلی است که آنها ادعا می کنند به نظر می رسد مانند DNA. در یک مقاله جدید در ملی علوم, بررسی, Alida بیللول و همکارانش در گزارش خود کشف قابل ملاحظه ای به خوبی حفظ غضروف از اواخر کرتاسه دایناسور Hypacrosaurus از آمریکای شمالی و مورخ در بین 74 میلیون و 80 میلیون سال پیش است.

آنها برجسته microstructures درون غضروف است که آنها شناسایی به عنوان هسته و کروموزوم از درون سلول های آن و همچنین DNA. اگر دقیق این خواهد بود بسیار قابل توجهی پیدا کنید. اما می توانید این گزارش پایه موشکافی تردید ، دلایلی وجود دارد به فکر می کنم نیست.

همکاری نویسنده و سرپرست از کار جدید مریم شوایتزر از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی است که قبلا گزارش یافته های مشابه از انواع بافت ها از دایناسورها. شده است وجود دارد قوی واکنش منفی در گذشته به چنین گزارش با دیگر دانشمندان ادعا نمی تواند آنها را تکرار نتایج.

اما بحث دشوار بوده است چرا که آنها در اطراف لولا خاص در نمونه های خاص آزمایشگاه. محققان ممکن است قادر به تکرار مطالعات که مدعی اند دایناسور مولکولهای زیستی برای تمام انواع دلایل. شوایتزر نقل عنوان کرد و گفت که شکاکان “می گویند و چه می خواهند” اما آنها نیاز به آمده تا با سایر توضیحات که داده متناسب بهتر است.

یک پیشنهاد از یک شکاک اوان Saitta در زمینه موزه در شیکاگو است که مولکولهای زیستی که در حال شناسایی شده از جمله آزمایشی پیشنهاد DNA احتمالا باید چیزی برای انجام با دایناسورها و یا حتی با دوره کرتاسه. آنها احتمالا بیشتر از مدرن میکروب به او نشان داد که در مقاله اخیر.

Microstructures موجود در fossilised دایناسور غضروف. Alida M بیللول, Wenxia ژنگ/ملی علم نقد و بررسیسی سی توسط

Palaeontologists شده اند در مواجهه با مشکلات مشابه برای چندین دهه در حال حاضر. زمانی که مایکل کرایتون نوشت: در مورد استفاده از DNA دایناسور حفظ در کهربا برای احیای موجودات ماقبل تاریخ در اصلی رمان پارک ژوراسیک در سال 1990 او نقاشی بر علم واقعی.

یک تکنیک جدید به نام واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) استفاده شد اجازه می دهد محققان به توالی و دستکاری مقادیر بسیار کوچکی از DNA است. واقعیت سپس به دنبال داستان و یک سری از مقالات در سال 1992 و 1993 گزارش داد که دانشمندان تا به حال شده است قادر به استخراج DNA از فسیل از جمله حشرات در کهربا و حتی از دایناسور استخوان حفظ شده در ماسه سنگ است.


ادامه مطلب: جهان ژوراسیک: آیا ما می توانیم واقعا احیای یک دایناسور ؟


اما این پیشنهادات واقعا DNA باستانی بودند به سرعت افشا و خنثی. آنچه محققان شده بود اندازه گیری شد DNA مدرن آلودگی. انقلابی خواص PCR بودند در واقع سقوط این مطالعات است. آن می تواند کلون چنین لحظه مقادیر DNA که آزمایشگاه آلودگی مانند یک مولکول یا دو تا از مدرن حشرات DNA یا یک عطسه یا پوسته پوسته شدن انسان شوره سر را قانع کننده ارائه نتایج.

کسانی که مطالعه آنچه آنها باور دارند که به DNA باستانی در حال حاضر مراقب باشید به الودگی خود را نمونه و ضد عفونی کننده شرایط است. اما ما در حال حاضر نیز می دانیم که مولکول DNA شکستن به راحتی و به طور معمول به زنده ماندن تنها چند سال است. صد سال نمونه DNA از نمونه موزه در حال انبوه تکه تکه و تفکیک آنها ساختار مولکولی همچنان به سرعت در حال.

با استفاده گسترده محاسبات منابع DNA از فسیل شاید 50000 سال می تواند بازسازی شده از میلیون ها نفر از قطعات. قدیمی ترین جمله نمونه 700,000 سال – یک راه طولانی از 66 میلیون سال از آخرین دایناسورها.

دایناسور آزمایش DNA

بنابراین می تواند آن را واقعا می شود که به تازگی کشف شده microstructures در دایناسور غضروف هستند ancient DNA? مولکولهای DNA را می توان توسط رنگ آمیزی آنها با propidium یدید. در مقاله خود بیللول و همکاران توجه داشته باشید که آنها آزمایش درون سلول های غضروف و شناسایی لکه پاسخ. اما آنها چنین پاسخ در کلی ماتریس استخوان و یا احتمالا در اطراف آن رسوب است.

از سوی دیگر وجود دارد بدون آزمون در این مقاله برای شناسایی اینکه آیا واکنش مولکول ها از یک دایناسور یا از یک میکروب است. آن را بعید است که شما می توانید توالی DNA برای پیدا کردن دلیل آن زنجیر را شکسته اند به مانند قطعات کوچک است که شما احتمالا قادر به استخراج اطلاعات مفید از آنها. اگر کامل DNA می تواند استخراج شده از فسیلی و سپس آن را بسیار بیشتر احتمال دارد به از مدرن منبع از یک موجودی که زندگی 80 میلیون سال پیش است.

دانشمندان در حال خوش. این امر می تواند فوق العاده اگر نویسندگان این مقاله مناسب هستند و آنها را شناسایی اسید نوکلئیک و یا یکی دیگر از biomolecule از یک دایناسور. سپس پتانسیل برای شبیه سازی یک منقرض شده, حیوانات و زندگی واقعی پارک ژوراسیک خواهد بود در قاب. متاسفانه ما احتمالا در چند مرحله کاملا قانع کننده تظاهرات که این سازه واقعا سلول های دایناسورها یا که قرمز رنگ مواد DNA دایناسور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de