آن را گرفته است یک بیماری همه گیر تبدیل ما سیاست است. چه کسی می توانست تصور می کردند یک دولت ائتلافی خواهد ملاحظه ای افزایش مزایای بیکاری و یا پرداخت دستمزد بسیاری از کارگران در مواجهه با بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس?

به عنوان آنها بسیار افزایش بدهی دولت به منظور صرفه جویی در زندگی و اقتصاد, نخست وزیر اسکات موریسون و خزانه دار جاش Frydenberg موثر اعلام کرد که ایدئولوژی مرده بود.


ادامه مطلب: Coronavirus برجسته دردناک سیاسی حقیقت را در مورد سلامت نابرابری. اجتماعی برای دموکراسی ،


موریسون مطلع استرالیایی که ایدئولوژی بوده است “بررسی می شود در درب” از مجلس. او ابراز ACTU ادعا

وجود دارد هیچ تیم های آبی و یا قرمز تیم یا هیچ اتحادیه و یا کارفرمایان. وجود دارد فقط مردم استرالیا در حال حاضر…. استرالیا منافع ملی و همه استرالیایی ها با هم کار

Frydenberg گزارش داد که حتی محافظه کار نخست وزیر سابق جان هوارد معتقد بودند “هیچ محدودیت های ایدئولوژیک” در زمان فوق العاده ای مثل این.

در ضمن کار ستایش کلید سیاست های دولت ادعا دولت بود در واقع بازیگری در کار پیشنهاد.


ادامه مطلب: Grattan روز جمعه: عدالت بین نسلی قرار می دهد COVID-19 تعهد در افراد مسن


قطعا موریسون دولت پرتاب دقیق محدودیت های مالی و بودجه متعادل در حمایت ایدئولوژی نئولیبرالی. لیبرال ها که به شدت مورد انتقاد قرار کسری بسیار کوچک کار استفاده می شود به صندوق آن محرک های مالی در طول GFC در حال حاضر در آغوش نیاز به یک واقعا عظیم بدهی دولت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این واقعا یک رد ایدئولوژی یا بیشتر بازگشت به اشکال قبلی از ایدئولوژی — تغییر از یک سیستم از اعتقادات را به دیگری ؟

Albanese مارس اعلام ما همه Keynesians در حال حاضر به عنوان ائتلاف اذعان به نیاز به صورت قابل توجهی کسری و افزایش مزایای به ساحل تا خریدار هزینه های مصرف کننده.

اما هر دو حزب عمده در آغوش کینزی ایدئولوژی که توجیه افزایش بدهی دولت و هزینه در زمان بحران جدید نیست. یاد لیبرال رهبران مانند رابرت Menzies ستایش کینزی اقتصاد است. برخی ادعا کرده اند که پرسی Spender Menzies’ خزانه دار در ایالات استرالیا حزب دولت بود و در واقع استرالیا را برای اولین بار کینزی خزانه دار برمیگردد کار را بن Chifley.


ادامه مطلب: برنده یا از دست دادن انتخابات بعدی ممکن است زمان برای لیبرالها به تجدید نظر اقتصادی خود را روایت


موریسون استدلال وجود دارد هیچ اتحادیه های کارگری و کارفرمایان در حال حاضر قطعا نشان دهنده یک تغییر از ائتلاف بی امان نئولیبرالی مبارزات به کاهش قدرت اتحادیه و بازار کار و مقررات (اگر چه اتحادیه باقی می ماند نگران تلاش برای باز کردن این نمایشگاه کار عمل می کنند).

با این حال یک بار دیگر لیبرال ها ممکن است بازگشت به فرم های اولیه اجتماعی لیبرال ایدئولوژی است که تاکید بر منافع مشترک میان نیروی کار و سرمایه در حصول اطمینان از سالم کارکرد یک اقتصاد سرمایه داری. که شامل حصول اطمینان از کافی درآمد برای بیکاران هر دو برای مهربان دلایل و به نگه دارید تا مصرف در بخش خصوصی است.

بعلاوه با وجود غیر معمول ستایش برای اتحادیه های کارگری آن است که نه به عنوان اینکه لیبرال ها را به طور ناگهانی رها شده خود را برای حمایت از شرکت های خصوصی. در مقابل دولت اقدامات طراحی شده برای کمک به کسب و کار به “ضربه محکم و ناگهانی” هنگامی که دولت حذف همه گیر محدودیت.

نیروی کار این کشور برخی از اقدامات دولت برای رفتن به اندازه کافی برای حمایت از کارگران آسیب پذیر.

نئولیبرالیسم با کمک بخش خصوصی با کاهش رقابت از دولت شرکت privatising سود دولت توابع deregulating اقتصاد و پیمانکاری بسیاری از خدمات دولت به کسب و کار خصوصی. دولت جدید اقدامات در حال ارائه ضروری مالی حیاتی است که طراحی شده برای نگه داشتن کسب و کار عملکرد و کمک به آنها برای حفظ کارکنان خود را در یک وضعیت که در آن دولت بهداشت و درمان اقدامات باعث شده عمده اقتصادی اختلال.

در ضمن کار پس از آن electorally ناموفق لاس زنی با اهریمنی “بالا سر شهر” نیز بازگشت به سنتی کار مفهوم منافع مشترک بین حداقل برخی از بخش های کسب و کار. این است آنچه که من را مورد اشاره در کتاب قبلی به عنوان “هماهنگی اجتماعی” ایدئولوژی. به عنوان Albanese اظهار داشت: به تازگی:

… ما شده اند خاطر نشان کرد که وجود منافع مشترک بین اتحادیه های کارگری و جامعه کسب و کار است که با هم همکاری کرده اند تا به طور موثر. منافع مشترک بین کسب و کار و اتحادیه های کارگری نه تنها وجود دارد در یک بحران. آن وجود دارد قبل از. و از آن خواهد شد وجود دارد و این مجلس باید تشخیص دهند که.

پس از همه, در حالی که اتحادیه های کارگری ممکن است فشار کارفرمایان برای دستمزدهای بهتر و شرایط بسیاری از زايمان رای دهندگان هنوز هم بستگی بخش خصوصی برای اشتغال است.

معلوم نیست چه مدت این ائتلاف را رد نئولیبرالیسم خواهد داشت. بسیاری در نظر گرفته شده بحران مالی جهانی تا به حال بی اعتبار نئولیبرالیسم. اما از آن جان سالم به در برد و به اندازه کافی به بسیج به عنوان یک مجموعه موفق انتخاباتی سلاح در برابر راد دولت کینزی کسری بودجه در سال 2013 و بیل کوتاه بزرگ مالیات در سال 2019.

این آخرین بحران نشان داده است بیشتر نقص در نئولیبرالی استراتژی برای مدیریت سرمایه داری.

نئولیبرالی حمله به دستمزد و شرایط کمک به دستمزد رکود. این منجر به یک بحران مصرف است که آمار کسب و کار خصوصی ، و که به نوبه خود در تشدید تاثیر این بیماری همه گیر در آسیب پذیر ترین.

نئولیبرالی بودجه کاهش و خصوصیسازی منجر به تضعیف سلامت عمومی سیستم های بین المللی است.


ادامه مطلب: Coronavirus برجسته دردناک سیاسی حقیقت را در مورد سلامت نابرابری. اجتماعی برای دموکراسی ،


در حال حاضر دولت تا به حال برای نجات سرمایه داری از یک بیماری همه گیر است که در بازار به وضوح نمی تواند مقابله با. شاید وقت آن است که برای پایان ایدئولوژی اما برای ایدئولوژیک چرخه به نوبه خود دوباره.

اگر ما صبر کنید تا ببینید چه جدید پیکربندی سیاست استرالیا خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net