هری و مگان استفاده نمی ‘ساسکس سلطنتی’ نام تجاری

تورنتو — هری و مگان در حال تغیر دوباره.

دوک و دوشس ساسکس که پا را از وظایف سلطنتی در ماه گذشته جمعه اعلام کرد که آنها را به استفاده از کلمه “سلطنتی” برای طرح های خصوصی رفتن به جلو.

این زوج در انتظار اعلام نام جدید برای خود غیر انتفاعی زمانی که آنها را رسمی خود را “انتقال” از خانواده سلطنتی این بهار.

“دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد” می خواند یک طرح کلی از زن و شوهر را “بهار سال 2020 انتقال” آنلاین. این بیانیه تصریح میکند که جفت خود را حفظ کنید و او رویال حضرت پیشوندها اما نمی خواهد به طور فعال با استناد به آنها.

سال گذشته زن و شوهر فرستاده شده علامت تجاری برنامه های کاربردی برای “ساسکس سلطنتی” با نام تجاری و برنامه ریزی شده برای راه اندازی “ساسکس سلطنتی بنیاد” این سال است. این برنامه علامت تجاری ثبت شد “را به عنوان محافظ اقدامات” انتقال اطلاعات اعلام کرد و در حال حاضر حذف شده است. نام “SussexRoyal” در حال حاضر هر دو آدرس برای هری و مگان را به تازگی راه اندازی وب سایت خود را محبوب Instagram account.

اما شاید نه برای مدت طولانی: “در بهار سال 2020 خود را به کانال های دیجیتال خواهد بود که تازه به آنها معرفی بعدی مرحله هیجان انگیز به شما” طرح ادامه داد.

CTV سلطنتی مفسر ریچارد Berthelsen گفت: علامت خروج است و نه تعجب آور است و “مانند استعفا قبل از اینکه از کار اخراج شدند.”

زن و شوهر استفاده از کلمه “سلطنتی” به احتمال زیاد نمی خواهد که تایید شده به دلیل انگلستان دولت قوانین در اطراف استفاده از کلمه “سلطنتی.”

“(کاخ) می توانست آرام سیاست های, به عنوان آنها را برای مراسم عروسی سلطنتی,” او اضافه شده است. “این که چگونه مردم قادر به چاپ تی شرت و چیزهایی مانند که با نمادهای سلطنتی در آنها است.”

هری و مگان علامت تجاری تلاش نیست برای سوغاتی اما جدید و خصوصی از نظر مالی مستقل زندگی جدا از خانواده سلطنتی است. معلوم نیست چه دوک و دوشس به جلو حرکت خواهد کرد با آن دسته از اشخاص و چه جدید خود را پایه نامیده خواهد شد. Berthelsen گفت: این امکان وجود دارد آنها می تواند به حفظ “SussexRoyal” برای کار منحصرا در درون خانواده سلطنتی اما کاخ بیانیه نشان می دهد که آنها نمی خواهد. آنها می توانند همچنان به استفاده از دوک و دوشس ساسکس عناوین Berthelsen افزود: پس از آن اساسا نام داده می شود که متعلق به آنها است.

آنها می تواند اتخاذ یک آمریکایی پسند با نام تجاری مانند “هری و مگان” پس از منافع خود و رفتن به جلو به نظر می رسد در مورد جذب پول آمریکا گفت: Berthelsen, و اضافه کرد که خانواده سلطنتی عناوین ممکن است طنین انداز و همچنین در ایالات متحده آمریکا

“عناوین مانند دوک و دوشس و Sussex — در آمریکا از نظر — نیست به خصوص با معنی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de