تورنتو — به عنوان تعدادی از موارد مثبت رمان coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش در یک سفر دریایی کشتی لنگر انداخت در ژاپن, سوالات مطرح شده در مورد اخلاق سالم نگه داشتن مسافران در کشتی تحت قرنطینه.

این 3,700 مسافر و خدمه در کشتی بوده اند تحت قرنطینه پس از Feb. 4 زمانی که 10 مهمان آزمایش مثبت برای ویروس. در حالی که بیمار مسافران گرفته شده اند کشتی برای درمان در بیمارستان های محلی جدید, موارد نگه داشتن در حال ظهور با کل موارد تایید شده در حال حاضر در 174 از جمله هشت کانادایی.

در روز سه شنبه شاهزاده Cruises اعلام کرد که آنها تا به حال شناسایی شده 39 مورد جدید از COVID-19 در الماس شاهزاده کشتی است که در حال حاضر مستقر در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو است.

در طول دوره قرنطینه مسافران شده اند محدود به اتاق خود را با وعده های غذایی خود را تحویل داده شده توسط اعضای هیات پوشیدن ماسک و دستکش. هر روز به تفکیک گروه های مجاز در خارج بر روی عرشه برای یک ساعت در یک زمان برای هوای تازه و ورزش.

آلبرتا, زن و شوهر خوانده شده را علامت و جنی Rodrigue گفت: مهمانان خواسته شده است به ماندن از چند متر دورتر از هر یک از دیگر زمانی که آنها بر روی عرشه با هم.

در روز دوشنبه رودریگز گفت: هر کس گفته شد به پوشیدن ماسک برای قبول وعده های غذایی خود را و خود را بشویید اتاق دستگیره درب بعد از هر زایمان است.

این دوره قرنطینه قرار است در آخرین هفته دیگر تا فوریه. 19 اما علامت Rodrigue گفت که او اعتماد به نفس خواهد شد که در پایان آن است.

“که هنوز هم این طرح در حال حاضر اما مقامات بهداشتی می توانید تغییر دهید که بسته به عزم خود را در چگونه این ویروس است که, بازیگری,” او گفت: CTV News ادمونتون در روز سه شنبه. “آنها در حال رفتن به قرار دادن این کشور از ژاپن در هر بیشتر خطر از آنها در حال حاضر هستند. ما فقط باید صبر کنید و ببینید.”

با وجود این هشدارها روی عرشه کشتی bioethicist و دانشگاه تورنتو استاد کری بومن وجود دارد گفت: نگرانی های اخلاقی در مورد دولت ژاپن تصمیم به نگه داشتن مسافران یک کشتی که در آن نزدیک به 200 نفر را تبدیل به بیمار است.

“قرنطینه اخلاق هنگامی که شما را سالم مردم و شما با قرار دادن آنها را با افرادی که ناسالم هستند کاملا متفاوت است,” او گفت: CTV خود را صبح روز چهارشنبه.

تیرانداز گفت: این مشکل به می دانم که چگونه خطرناک خطر سرایت به جهان خارج از آنجا که مقامات هنوز نمی دانم منبع عفونت روی عرشه کشتی و نه دقیقا چگونه آن منتقل می شود.

“حتی اگر این استدلال می توان آنها آلوده کردن هر یک از دیگر است که تبدیل شدن به یک کمی سخت به این باور روانی و استرس های عاطفی آن را بسیار سخت برای توجیه که” او توضیح داد.

این bioethicist گفت: مقامات ژاپن می تواند نقض سالم مسافران از حقوق اساسی توسط آنها جلوگیری از ترک کشتی.

“قرنطینه اخلاق هستند واقعا سخت رفتن از آنجا که در بسیاری از جوامع شما خود را از دست نمی بنیادین حقوق مدنی و بدون فعالیت های جنایی بنابراین شما واقعا باید برای نشان دادن علت است که این توجیه به دلیل آسیب بالقوه” او گفت:.

بومن گفت: مهمانان می تواند در معرض خطر قرار داده باقی مانده در کشتی به ویژه کسانی که با موجود نگرانی های بهداشتی.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از پیامدهای باید از آنها جدا نمی شود کشیده و نقل مکان به مناطق دیگر,” او گفت:.

که نتیجه Trudy کلمنت و امیدوار هستند پس از اینکه به دام افتاده در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی برای بیش از یک هفته است.

در مصاحبه با CTV را اوان جزایر در دوشنبه کانادا زن گفت: “سطح استرس شروع به ظهور” در میان مسافران.

“به عنوان خوب به عنوان اتاق است که آن را یک مکان به مکان دیگر خواهد بود,” او توضیح داد.

در حالی که برنامه ریزی شده پایان تاریخ به صورت قرنطینه در نظر کلمنت گفت که او مطمئن نیست اگر آنها حتی مجاز به ترک ژاپن است. او گفت که به آنها گفته شد خط کروز در حال مذاکره با مقامات ژاپنی برای کمک به مسافران در راه خود را در خانه پس از قرنطینه.

“آن چیزی است که ما می خواستم به شنیدن از آنجا که ما تا به حال هیچ ایده چه باید بکنید هنگامی که آنها اجازه دهید ما خاموش و یا شما می دانید ما می توانیم فقط هاپ در یک هواپیما و یا در حال رفتن به طور خاص است که ما نمی توانیم” او گفت:. “ما نمی دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو