‘خوشحال کردن’: کانادا کشتی کروز خدمه بازگشت به خانه پس از سال در دریا

کانادایی ها کار بر روی دو کشتی کروز که اجازه نداشتند برای رسیدن به ساحل به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 در نهایت قادر به بازگشت به خانه.

شاهزاده Cruises گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه که 19 کانادایی در Koningsdam متحرك در لس آنجلس در روز جمعه و که آنها می تواند پرواز و یا خانه رانده شده توسط این شرکت است.

خط کروز گفت: یکی دیگر از 53 کانادایی برنامه ریزی شده بود به ترک زمرد شاهزاده خانم در فورت لادردیل فلوریدا., در روز شنبه و خواهد سر به میامی که در آن آنها خواهد مدیره اجاره پرواز به تورنتو.

“ما در تورنتو و احساس بزرگ حتی اگر آن را همراه با بارش برف” میشل Joly, یک خواننده با این شرکت گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه پس از پرواز چارتر وارد از ایالت فلوریدا است.

حدود 99 آمریکا crewmembers نیز مجاز به ترک هر دو رگ ،

خدمه در زمرد شاهزاده خانم امیدوار به ترک کشتی در ناسائو باهاما در اوایل این هفته تنها به چپ نا امید کرد.

امور جهانی کانادا سخنگوی کاترین Cyr گفت: در یک ایمیل که دولت کانادا به حال top world news پرواز به انتظارنشسته بودند تا به بازگشت 29 کانادایی از ناسائو در روز سه شنبه و هواپیما نیز رفتن به صفحه اصلی کانادا خدمه در کشتی های کروز در منطقه است.

“با وجود بهترین تلاش های ما, کشتی کروز, شرکت قادر به امن تصویب به پیاده در زمان پرواز” Cyr گفت.

لی پراساد که شوهر این نسخهها کار به عنوان یک ارشد maitre d’ گفت: او تکان دادن زمانی که او آموخته خدمه بودند در نهایت اجازه خاموش کردن کشتی در فلوریدا به خصوص پس از خود امیدوار بودند نقش برآب در باهاما.

“شما در جمله بالا که او را برای رفتن به خانه آمده و او بسیار هیجان زده بود coming home. و سپس شما در پیدا کردن که هیچ یک از خدمه در حال گرفتن خاموش” پراساد گفت: صحبت از Cloverdale, B. C. اشاره کرد که هیچ کس در هیئت مدیره بیمار بود.

به عنوان موارد از رمان coronavirus و مرتبط با مرگ و میر افزایش یافته است در سراسر جهان, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و مقامات بهداشتی در کشورهای دیگر گسترش لیست از شرایط است که باید قبل از خدمه ممکن است پیاده شود.

این شرایط عبارتند از: در نظر گرفتن هر یک از اعضای خدمه مستقیم به خانه از طریق چارتر هواپیما و یا ماشین شخصی و CDC نیاز به مدیران شرکت به توافق برسند به مجازات های کیفری اگر خدمه موفق به اطاعت مقامات بهداشتی’ سفارشات در راه خود به خانه.

Joly گفت: او را دو هفته اول فقط با خدمه در هیئت مدیره بودند ، او انجام شد روی آسمان شاهزاده زمانی که همه مسافران شد offloaded: در 14 مارس و او گفت: او ادامه داد: برای انجام هر ثانیه شب برای او همکار crewmembers.

“ما احساس می کنیم خود ما مینی تعطیلات. ما مجاز به استفاده از مقدار زیادی از مهمان مناطق است که ما نمی خواهد به طور معمول استفاده از استخر و پیتزا و برگر محل باز بود گفت:” Joly.

که تغییر در مارس 1, زمانی که آنها تا به حال برای رفتن به قرنطینه شدند و محدود به کابین خود تنها مجاز برای مدت کوتاهی مانند برای وعده های غذایی. سپس او منتقل شد به زمرد شاهزاده خانم در آوریل 26, او گفت:.

پراساد در ضمن گفته شده بود کار در کارناوال وجد و ادامه کار پس از مسافران ترک کشتی در اواسط ماه مارس راست تا تور خود را انجام شد آوریل 15. پس از آن وجود دارد پروتکل های دقیق برای خروج از کابین برای وعده های غذایی و نسیم هوا را می شکند و او در نهایت انتقال به زمرد شاهزاده خانم.

بسیار از زمان Joly گفت: کشتی های لنگر انداخته بودند خاموش باهاما, اما آنها لنگر انداخت هر چند هفته در فلوریدا برای لوازم.

CDC گفت: در ماه گذشته که حدود 80,000 خدمه باقی مانده در هیئت مدیره کشتی خاموش ساحلی ایالات متحده پس از بیشتر مسافران بود و دلپذیر است.

هر دو Joly خواهد شد که در قرنطینه به مدت دو هفته در برادر او را در خیابان آلتا., و پراساد است که دوباره با همسر خود در میلاد شد صرف شنبه شب در انزوا در تورنتو هتل.

“همه کف زدن و تشویق هنگامی که ما در نهایت لمس زمین” Joly مورد گفت: هنگامی که خدمه دلپذیر است.

“اجازه دهید به شما بگویم من خوشحال می شود حتی اگر من مجبور به رفتن در قرنطینه در حال حاضر برای دو هفته.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 9 سال 2020 است.

– با فایل های از AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de