تورنتو — این هواپیما حامل شهروندان کانادایی بودند که در مستند در ووهان چین, کانون رمان coronavirus شیوع فرود آمد در انتاریو است.

پرواز HFM322 فرود نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در Quinte غرب حدود 170 کیلومتری شرق تورنتو فقط قبل از 7 صبح به وقت محلی روز جمعه صبح.

دولت کانادا-پرواز اجاره آورده 176 نفر از جمله 13 اقامت دائم و شش اتباع چینی که همراهی 34 کانادا افراد زیر سن قانونی در بازگشت به خانه از چین است.

این هواپیما عازم ووهان در روز پنج شنبه و دو ساعت سوختگیری توقف در ونکوور قبل از آن وارد در انتاریو است. در ابتدا برنامه ریزی شده به ترک روز چهارشنبه بود اما به علت آب و هوای بد.

ده ها تن از دیگر کانادایی ها در ووهان سفر در ایالات متحده آمریکا هواپیما که رفتگان چند ساعت پس از کانادا پرواز.

در حالی که وجود داشت در کانادا پرواز 211 مسافر تنها 176 سوار هواپیما چرا که وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: وجود برخی بدون نشان می دهد آنها به عنوان انتظار می رود.

یکی دیگر از پرواز برای هر گونه باقی مانده کانادایی در ووهان برنامه ریزی شده است به ترک on Feb. 10.

دو سوم از کانادایی ها که درخواست برای ترک ووهان در حال حاضر تخلیه شده است با توجه به شامپاین.

به محض ورود در پایگاه نیروی هوایی مسافران را تحت یک معاینه پزشکی قبل از آنها حمل و نقل به امکانات رفاهی در این پایگاه که در آن آنها خواهد شد نظارت به مدت دو هفته برای اطمینان از آنها نیست قرارداد این ویروس.

هر کسی که نمایشگاه نشانه های حمل و نقل خواهد شد به یک بیمارستان محلی برای درمان بیشتر.

در طول انزوا دوره evacuees خواهد شد به صورت جداگانه جدا شده در یک 290-اتاق متل-مانند مسکن است که به طور منظم استفاده می شود به خانه خانواده های نظامی و دیگر بازدید کنندگان به این پایگاه.

خانواده ها خواهد شد نگه داشته و با هم در طول 14 روز قرنطینه در پایه.

یکی از مسافران پرواز, Myriam Larouche 25 سال از L’Ascension, Que. که تحصیل در رشته مدیریت جهانگردی در مرکزی چین طبیعی دانشگاه ووهان گفت: او برطرف شد به پشت در خاک کانادا هنگامی که هواپیما متوقف شد و برای سوخت گیری در ونکوور.

“من خیلی خوشحال و راحت است. خیلی خوشحال به خانه برگشت,” او گفت: CTV News Channel در اوایل صبح روز جمعه.

Larouche گفت: مسافران و ورزشگاه به تشویق به عنوان به زودی به عنوان خلبان به پایان رسید خود را اعلام بیش از بلندگو سیستم زمانی که آنها فرود آمد در ونکوور.

“همه بود فقط خیلی خوشحال به بازگشت و امن باشد,” او گفت:.

در حالی که پرواز بود “واقعا طولانی” Larouche گفت: کانادا مقامات بسیار مفید در طول سفر است که از آن ساخته شده آن را رفتن سریعتر.

Larouche گفت که او نگران دو هفته آینده در انزوا در پایگاه نظامی. او گفت: هنگامی که او می شود همه روشن از مقامات بهداشت و دانشگاه در چین دوباره باز می شود او قصد دارد برای بازگشت به تحصیل خود در ووهان.

“من ملاقات بسیاری از مردم از سراسر جهان است. این شهر زیبا” او گفت:. “این واقعا غم انگیز چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد. آن را می تواند رخ داده در هر نقطه در جهان است.”

از جمعه وجود داشته 636 مرگ و میر و 31,161 موارد تایید شده از رمان coronavirus در سرزمین اصلی چین است. هنگ کنگ تا به حال یک مورد مرگ و 22 مورد و ماکائو تا به حال 10 نفر.

با فایل های از کانادا مطبوعات و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو