دست نوشته ولنتاین ایجاد یک میراث از عشق و سواد

عشق رمانتیک یک مجتمع احساسات فکر به باستان ریشه در تکامل انسان و در ارتباط با نیاز به جفت باند در روابط پایدار.

از طریق آهنگ ها, اشعار, خاطرات, مجلات, کارت, و, آثار هنری, عشق جشن گرفته است برای توانایی خود را برای ارسال هر دو عاشق و معشوق به enthralment از شور و شوق آیا احساسات ماندگار هستند و یا به عنوان زودگذر به عنوان نامه عشق در شن و ماسه.

اما در عمل از ارسال یادگاری پیام عشق آغاز شد در حدود پایان قرن 18. در سال 1913 مشخصه اولین تولید تجاری کارت های روز ولنتاین.

روز ولنتاین در حال حاضر تثبیت شده به عنوان یک روز برای ارسال و دریافت پیام از عشق به شرکای ما پدر و مادر و فرزندان و دوستان نزدیک است. در حال تحول پژوهش در علوم اعصاب و روانشناسی تأکید بر ارزش و بهره مندی از این پیام ها به خصوص اگر آنها در حال دست نویس برای فرستنده و گیرنده به طور یکسان.

کارت تلفن کردن نویسنده از خانواده اش. (Hetty Roessingh), نویسنده ارائه شده

فرستنده ممکن است, اما, زیر برآورد ارزش این دست پیام ها. ما نیاز به یادآوری شود و از نقش مهم آنها در بازی به عنوان روز ولنتاین روش — نه تنها به بهبود روابط میان مردم در تمام سنین اما برای کمک به کودکان تبدیل شدن به قدرت و الهام گرفته از طریق زبان سواد و قدرت قلم در سراسر فضا و زمان.

شادی برای گیرنده و دهنده

از همه مهمتر شادی نتایج ابراز قدردانی تعلق به کسانی که در نوشتن با دست. نوشتن با دست ایجاد neurocircuitry به مغز است که تایپ نمی کند.

دست و مغز پیچیده میسازد پایین مغز و اعصاب-مسیرهای هنگام نوشتن پیام به کسانی که ما مراقبت برای ایجاد معنا و حافظه و تحریک آزاد شدن دوپامین در مغز از طریق انتقال نوروترانسمیترها از احساس خوب احساس نوشتن کلمات از عشق و قدردانی است.

نوشتن کارت یادداشت ها و نامه های عاشقانه حک کردن این مسیر عمیق تر در طول زمان ایجاد تجسم شناخت و کمک تدریجی به یک احساس خوب بودن و شادی.

پژوهش روانشناسی بارها و بارها بر اهمیت و ارتباط بین شادی و قدرشناسی یک حس کلی از رفاه و روابط قوی با دیگران است.

تکنولوژی مدرن می توانید با دست خط برای شما و فورا ارسال پیام های سفارشی از طرف شما. به یاد داشته باشید که در حالی که گیرنده ممکن است لذت بردن از پیام شما فریب خورده و تنها خود را با درگیر شدن دست و مغز پیچیده ای نهفته است که در قلب از اثرات مفید دست خط. ایمیل تعداد دفعات مشاهده نیست ،

تسلط, از دست

آنچه مربیان تماس تسلط از دست صلاحيت در روان نوشتن — متوجه است با متصل اسکریپت یا cursive handwriting. خط شکسته نیاز به آموزش داده می شود به صراحت و به طور مستقیم با شروع در سن پایین با مقدار زیادی از فرصت برای فکر تمرین و هدفمند تولید.

مغز می تواند تنها حقه بازی بسیاری از رقابت مطالبات در حافظه کاری. Automatizing دست خط offloads شناختی مطالبات دست خط به حافظه بلند مدت. به نوبه خود این رها ظرفیت برای ساخت پیام های ما می خواهید برای انتقال.

مناسب قیاس به اهمیت توسعه روانی دست را می توان در هر یک از هنرهای نمایشی مانند یخ ،

Automaticity و سیالیت جنبش و روش در کمال اعدام مجاز طلا-مدال المپیک تسا فضیلت و اسکات moir, مدیر خود را به بیش از به تفسیر آهنگی خلاق و قصه گویی است که لمس متصل می شود و enraptures مخاطبان است.

اسکات moir, مدیر و Tessa Virtue 2018 مدال طلا المپیک عملکرد: تسلط جنبش به علاوه احساسات خام.

همه کشیده شده است به شور و عشق و احساسات خام خود را نفیس گفتن از مسیحی و ساتن غیر ممکن است عشق به مقصد در تراژدی پایان آن را به عنوان گستراند به آمیزه ای از مولن روژ.

مانند مهارت های بنیادی از اسکیت و رقص و جنبش و خط شکسته دست است و نه یک پایان در خود دارد اما به جای راه دادن کودکان, ابزار خود بیان آژانس اتصال و هویت ساخت و ساز.

پیام های خود را از عشق و دوستی هستند و بازتاب خاص تجربیات زندگی آنها در قرعه کشی و کلمات خاص خود را را انتخاب کنید و در تلاش خود را برای انتقال چیزی از خود را به گوش جهان فراتر از خود. حتی بچه های جوان باید از این قدرت برای انجام این کار.

دست ساز ولنتاین

روز ولنتاین را می توان یکی از فرصت های بسیاری برای کودکان در تمام سنین برای تبدیل شدن به بیشتر عمیقا درگیر — بیشتر — در سواد آموزی از طریق معتبر روزمره در ارتباط است.

نوشتن کارت ها و نامه انگیزه و پرورش یک حس ارتباط و اتصال و رفاه از طریق سواد.

برای آماده شدن برای روز ولنتاین پدر و مادر می تواند این فرصت را برای نوشتن نامه و یا کارت به اعضای خانواده و یا دوستان نزدیک. کودکان بزرگتر نیز می تواند تشویق به این لحظه برای ارسال یک کارت برای اعضای خانواده. دریافت ایمیل است که همیشه خوشحال مناسبت برای پدربزرگ و مادربزرگ.

برای کودکان تهیه کارت های روز ولنتاین توسعه آرایه ای از موتور خوب و مهارت های سواد آموزی. (Shutterstock)

برای کودکان تهیه کارت های روز ولنتاین توسعه آرایه ای از موتور خوب و دستکاری و سواد مهارت های است که آنها را در جا خوب است. تاشو کاغذ قیچی کار, طراحی و رنگ آمیزی و با استفاده از چسب چوب و خورشید در آماده سازی برای نوشتن قلبی در پیام به انگشتان دست کمی از یک کار خوب است.


ادامه مطلب: تابستان بازی که غنی کودکان و نوجوانان مهارت های خواندن — 8 فعالیت های حرکتی خوب برای انگشتان دست کمی


کودکان را نیز توسعه مفهوم اطلاعات برای سواد حساب و ریاضیات: یک گشوده قلب نشان می دهد این ایده از تقارن استفاده شده است و به عنوان نمادی برای عشق.

میراث نوشتن

ما خود را از کلمات ما و افکار ما در عمیق ترین حس. زمانی که متعهد به کاغذ و کلمات ما و افکار زنده ماندن وجود ما ترک منحصر به فرد نوشته شده ردپای ما داشتن شده است در اینجا. آنها همچنین زنده ماندن تلاش های ما برای پشت سر بگذارید بهترین که ما برای دیگران و در نتیجه آنها کمک به استخر خوب بودن برای همه از جمله همه مهمتر خودمان.

برای عزیزان ما از جمله و شاید به خصوص فرزندان ما نوشته شده یادداشت ها و نامه ها در فرمت های میراث ملموس یادآوری اتصال عمیق است که می تواند دوباره در هر زمان روح گرسنه برای تغذیه روزی یک پیام.

داستان از چالش, ماجراجویی, عشق و امید و یا رسیدن به ایمان در سراسر, زمان, زبان و فرهنگ است و می تواند همچنان به شکل ما هستند. ما از دست دادن چیزی از خودمان اگر ما فراموش می کنیم این داستان.

قدرت قلم هدیه ای از زبان و دوام از کلمه نوشته شده است و تمایل به ارتکاب به فکر کاغذ را تضمین می کند ما نمی از دست دادن بینایی از مرکزیت و یقین از عشق در زندگی ما و شادی از دانستن آنچه در آن به معنی عشق و دوست داشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>