همیلتونموسیقی است که به کانادا می آیند.

چهار سال پس از مصرف برادوی توسط طوفان Lin-مانوئل میراندا تصویر از زندگی و زمان الکساندر همیلتون یکی از رنگارنگ ترین پدران بنیانگذار باز می شود در این ماه به فروش می رسد نشان می دهد در تورنتو است.

همیلتوناصلی تساوی ها را افسانه موسیقی و شگفت انگیز طرح. به دنیا آمد و هیچ کس در انگلیسی-حکومت جزیره نویس, Hamilton, شد, عاشقانه polymath که مبارزه جنگ و دوئل نوشت: رساله و آموزه ها و کمک به نوبه خود 13 سرکش مستعمرات به افزایش امپراتوری. با الهام از ران News 2004, بیوگرافی میراندا شاهکار ویژگی های هیپ هاپ, موسیقی متن فیلم, یک چند نژادی بازیگران و استدلال قوی در تئاتر شکل فراگیر تر امریکا است.

بیشتر ماهرانه بازی نیز به بررسی جاه طلبی های بدخیم به طور سنتی شور در شمال امریکا که شد مشخص ملی اخلاق در اوایل ایالات متحده است.

یک صحنه از ‘همیلتون,’ موسیقی.

صعود از فقر

از صحنه اول به آخر همیلتون مربوط باور نکردنی مورد تحرک اجتماعی: “چگونه یک حرامزاده یتیم پسر یک فاحشه و یک اسکاتلندی … رشد می کنند تا به یک قهرمان و یک محقق [و] تاسیس پدر؟” پرده قطعات به عنوان یک نوجوان همیلتون برگ کارائیب زادگاه و سرزمین در شهر نیویورک در سال 1772 مصمم به افزایش در این “سرزمین جدید” که در آن “شما می توانید یک مرد جدید.” سرنوشت خود را و است که از 13 مستعمرات ادغام.

“هی یو من درست مثل کشور من,” او می بالد “من جوان تکه تکه و گرسنه!” هر دو مرد و ملت باید با پرتاب کردن حکومت بریتانیا به تحقق خود را توانا و بالقوه است.

در بازی و در تاریخ — جوان همیلتون با مهارت های شمشیر و قلم چشم گرفتن از جورج واشنگتن خوش هیکل رهبر ارتش قاره ای. همانطور که واشنگتن دست راست مرد همیلتون کمک می کند تا نگه داشتن انقلاب آمریکا زنده بعد از انگلیسی, تعقیب outgunned شورشیان از نیویورک در اواخر سال 1776.

همیلتون درخشان قطاری از انرژی بی حد و حصر از شخصیت اصلی آن است. ما ساعت مچی Hamilton, خواستگاری از دختر یک ثروتمند مالک لابی کنگره قاره ای برای پول بیشتر و پیشی گرفتن از دیگر افسران در اطراف واشنگتن است. “مرد بدون توقف!”

با استقلال برنده واشنگتن بایست مورد علاقه خود را افسر با جدید وزارت خزانه داری و طرف با همیلتون در برابر توماس جفرسون و اکثر آمریکایی ها که درک نمی کنند که با انقلاب و انجام با جدید کشور باید عمل کمی بیشتر مانند خود علاقه مند بیش از حد سرمایه داری امپراتوری آن فقط شکست خورده است. در بازی این نسخه از هرج و مرج 1790s تنها همیلتون به اندازه کافی هوشمند است به ایجاد یک بانک ملی و سیستم مالی در حالی که ایالات متحده از انقلاب فرانسه.

Shoba Narayan, Ta’Rea-کمپبل و نایلا Sostre در تور ملی از ‘همیلتون,’ موسیقی. (Hamlton/جوآن مارکوس)

میراندا اپوس ناچار تصویب بسیاری از استدلال خود عنوان شخصیت. در زمان آن را تبدیل همیلتون عمیقا نخبگان مردی که می خواست به عایق های اقتصادی و سیاست خارجی از مردم عادی به مترقی رویایی.

با اینحال این بازی دقیق است و در آن جزئیات از همیلتون انگیزه. در مرحله همانطور که در زندگی واقعی مرد از نویس نیست به دنبال پول و یا دفتر. او نیاز ندارد موجودی تسلی یا cheap thrills. آنچه او می خواهد بیش از هر چیز برای جهان به دانستن نام او. او تعریف شده و شاید مصرف جاه طلبی جان تمایل متوجه شده توسط غریبه ها و آیندگان.

خطرناک شور

Portrait of Alexander Hamilton جان Trumbull حدود 1805. (اسمیتسونین موزه هنر)

آمریکا پرستان معتقد بودند که جمهوری های مورد نیاز فداکارانه و مدنی فکر شهروندان که همیشه در محافظت در برابر کسانی که lusted برای قدرت. مردم تا به حال به “می دانم که جاه طلبی تحت هر پنهان کردن آن ممکن است فرض کنیم” جفرسون هشدار داد در سال 1781. در غیر این صورت خود را جمهوری خواهد سقوط به فساد و استبداد.

در یک جامعه ساخته شده بر نیروی کار خانواده جاه طلبی اغلب بی فایده به نظر می رسید به عنوان به خوبی به عنوان خطرناک است. مزرعه پدر و مادر وظیفه شناس مورد نیاز کودکان نه بلند پروازانه خیال.

در واقع استعمار آمریکایی را محکوم جاه طلبی به عنوان یک “آتش” است که تهدید به نابود کردن روابط اجتماعی و اخلاقی وظایف. آنها می دانستند آن را به عنوان یک اساسا خودخواه شور تیره ترکیبی از غرور و حسادت و خشم.

با لغو سلطنت و اشرافیت اما رهبران انقلابی نیز دعوت go-اهل عمل برای رسیدن به آسمان است. آنها جشن انقلاب خود را به عنوان یک بزرگ تئاتر که قبلا مبهم مردم می تواند انجام کارهای قابل توجه است.

به عبارت دیگر آنها عمدا دامن زده جاه طلبی حتی به عنوان آنها نگران مخرب آن انرژی.

در نهایت آمریکایی ها مثل همیلتون حل این فرهنگی, معما با جاه طلبی تبدیل به یک ملی فضیلت — چیزی که خوب بود و اخلاقی تا زمانی که آن را در خدمت به ایالات متحده تنها کشور (در تئوری) که در آن شایستگی در بر داشت خود را پاداش. برای مردان جوان, حداقل, سوزاندن تمایل به افزایش شد نه تنها یک حق بلکه یک وظیفه چیزی است که حمل ملت به عنوان به خوبی به عنوان خود را به عظمت است.

رویاهای آمریکایی

در این معنا, همیلتون نشان دهنده لحظه ای فرهنگی است که در آن بازی تنظیم شده است. آن است که یک جشن جدید و ماندگار ازدواج بین فردی و ملی جاه طلبی در فرهنگ آمریکایی است. این یک paean به وطن پرست جاه طلبی مجموعه برابر amoral حرفه و ضد قهرمان, Aaron Burr که همیلتون در نهایت در برابر در دوئل زمین.

“الکساندر همیلتون!” کر exults در تعداد باز. “زمانی که امریکا آواز می خواند برای شما آنها را می دانم آنچه شما غلبه?” همیلتون پاسخ در بستر مرگ: “امریکا شما بزرگ سمفونی ناتمام شما فرستاده برای من.”

و در عین حال میراندا بازی نیز صادقانه در مورد جاه طلبی هزینه های. همیلتون تعقیب بی امان از شهرت تساوی او را دور از خود را وظیفه شناس همسر الیزا که می تواند فقط در تعجبم که چرا او و فرزندان کافی نیست. عدم توانایی خود را به دیگران احترام views — او فرض آنها نمی تواند نگه دارید تا با او بیگانه می سازد و او را از همسالان خود. او بیش از حد شلوغ به عشق کسی را جز خود و کشور خود را به اشتراک گذاشته سرنوشت.

در تمام این راه همیلتون قطاری ملی تمایل برای دیدن تاریخچه به عنوان یک گرند درام است که در آن فوق العاده رانده و با استعداد را به همه چیز اتفاق می افتد برای بهتر و بدتر است.

ماهیت خود البته از این راه به دنبال جاه طلبی و تاریخ به حاشیه رانده نگرانی های روزمره بسیاری از افراد که وظایف به ناچار بیشتر به رویاهای خود. که در عین حال یکی دیگر از طنز برای یک کشور که به مدت طولانی دیده می شود خود را به عنوان تنها دموکراسی واقعی.

بازیگران ‘همیلتون’ انجام مجموعه ای از آهنگ ها در اوباما در کاخ سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو