در پیام حمید استقبال بازیکنان و کادر مربیگری و مدیریت تیم.

او امیدوار است این جوان ببر را بیشتر افتخار به ملت در آینده است.

او همچنین امیدوار به پیروزی خواهد نقش مثبت در بهبود بنگلادش کریکت.

بنگلادش ضرب و شتم هند با سه ویکت را به نفع تاج در پر رو تعقیب در آفریقای جنوبی در روز یکشنبه.

حسینه خواستند همچنین استقبال این تیم است. “ما باید برای نگه داشتن این طرز فکر حرفه ای به حرکت رو به جلو در آینده,” او گفت:.

 

بسیاری از بنگلادشی ها به خیابان ها ریختند در داکا به مناسبت پیروزی. آنها همچنین با ارسال رسانه های اجتماعی به یک بحران با پست تبریک به قهرمانان.

فعلی و سابق کریکت همچنین با تبریک جوان ببر.

“صمیمانه ترین تبریک به بنگلادش U19 تیم برای برنده ICC U19 جام جهانی کریکت سال 2020 است. شما ساخته شده کل کشور افتخار” بازکن تمیم اقبال نوشت در توییتر با هشتگ #BANvIND و #U19CWCFinal.

 

“تبریک بنگلادش. به خصوص Avishek دس از شهر من Rakibul, Shoriful, Emon و همه بازیکنان و کارکنان مربیگری” Mashrafe بن Mortaza نوشته Facebook.

“فقط یاد بگیرند که چگونه برای کنترل احساسات” یک روز بین المللی تیم ملی کاپیتان توصیه اکبر علی کاپیتان و قهرمان مسابقه نهایی در تماس تلفنی با “تو زیبایی”.

“راه طولانی برای رفتن پسران. ای کاش تو بچه ها را خیلی بیشتر در آینده است. لذت بردن از این لحظه. به سلامتی آقای کاپیتان AKBOR. تبریک-بنگلادش!,” او اضافه شده است.

 

“لحظه فوق العاده برای @BCBtigers کاملا سزاوار این پیروزی بود. #WorldCup #CWCU19 #FutureStars ایم” تام مودی سابق کریکت استرالیا که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مربی و مفسر.

سابق غرب هند پرتاب کننده سریع ایان اسقف توییتی یک ویدیو از بنگلادش U19 تیم جشن پیروزی. “خیلی خوشحال برای این جوانان است. من امیدوارم که وجود دارد بسیاری از ستاره های آینده در میان آنها @BCBtigers,” او نوشت.

او همچنین ترجمه هندی مفسر Harsha Bhogle پست: “این یک لحظه بزرگ برای بنگلادش کریکت. و در شواهد از امروز بازی بسیار خوبی سزاوار. #U19CWCFinal”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو