‘تسبیح!’ ووهان evacuees منتشر شده از قرنطینه در انتاریو

TRENTON, ONT. — زمانی که مایکل سچللنبرگ آزاد شد از coronavirus قرنطینه در جمعه ماموریت او روشن بود: غذا و آبجو.

کانادا که مستند سفر خود را از ووهان مستند با همسرش تابستان و کودک نو پا فلیکس باز مشاور سفر برای پیدا کردن بهترین نقطه در ترنتون, Ont., برای به دست آوردن هر دو.

رستوران ایتالیایی در رودخانه ترنت که در آن آنها به پایان رسید تا یک گام بالاتر قرنطینه معمول است. او دستور پیتزا و پسرش جویده یک لیمو.

“من هرگز به زندان — آن را خیلی بیشتر لذت بخش — اما فقط نوع, چگونه آن را احساس,” او گفت: CTV News. قرنطینه رژیم غذایی “قابل قبول” اما “نه میچلین ستاره برای اقامت حداقل,” او اضافه شده است.

روز جمعه بیش از 200 کانادایی بودند که پرواز از ووهان در اوایل این ماه منتشر شد از 14 روز قرنطینه در ترنتون پایگاه نظامی. در سطح جهانی COVID-19 تن کشته 2,100 مردم و آلوده 76,000 دیگران است.

به عنوان ترنتون قرنطینه به پایان رسید جمعه جدید قرنطینه آغاز شد و در Cornwall, Ont., برای 129 کانادایی پرواز از ژاپن زیر با مشخصات بالا coronavirus نظارت بر روی الماس شاهزاده کشتی کروز.

هیچ یک از کسانی که حمل و نقل از ووهان به ترنتون به نمایش گذاشته علائم این ویروس در روز جمعه منتشر شد با یک برسد. قرنطینه افراد مطرح بدون خطر برای دیگران اگر آنها در پایان دوره 14 روزه رایگان از علائم و گفت: رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam, در بیانیه ای.

“من می خواهم به اطمینان کانادایی است که خطر گسترش رمان coronavirus در کانادا کم باقی مانده است از جمله در آن دسته از جوامع که در آن عودت کانادایی باز خواهد گشت پس قرنطینه در CFB ترنتون” او گفت:, و اضافه کرد که در ووهان evacuees باید درمان نمی شود و هر یک متفاوت است.

“من از همه می خواهیم برای درمان این عودت کانادایی با احترام و محبت. قبل از آنها قادر به بازگشت به خانه آنها در برخورد با یک نامشخص و دوره پر تنش زندگی در کانون این بیماری.”

رایگان از پایگاه سچللنبرگ مجبور شد به روی تعجب فریاد زدن “Hallelujah!” در مصاحبه با CTV, اخبار راحتی از خانه در حال غرق شدن.

“این احساس بسیار خوبی است. فقط رایگان بودن خوردن آنچه من می خواهم به خوردن. بیرون رفتن که در آن من می خواهم برای رفتن. با دیدن من فوق العاده خانواده,” او گفت:.

قرنطینه و شوهر, Meghan Millward و دروغ ژانگ رها شدند منتشر می شود بیش از حد, اما باید مناظر خود را در بازگشت به چین بعد از این سال اگر ممکن است.

“ما امیدواریم که راه زودتر از بعد سال نو چینی, همه چیز را تحت کنترل و ما قادر خواهید بود برای بازگشت” گفت: Millward.

ژانگ خانواده در چین شده است در lockdown برای چند هفته اما هیچ نشانه ای ندارند. “من فوق العاده نگران در حال حاضر. من به آنها گفتم “آیا بیرون رفتن تنها ماندن در داخل’,” او گفت:.

“من یک مقدار زیادی از دوستان در شانگهای و ووهان نیز فقط به من گفتن وقتی این بیش از, بیایید با هم یک نوشیدنی سوگند ملایمی?'”

دولت فدرال کمک خواهد کرد تمام آسمان با حمل و نقل به تورنتو اما از آنها انتظار می رود خود را به قصد سفر از خانه وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>